2018 Class AAAA Boys and Girl's Regional Golf

Girls District Results
Boy's District Results
1-AAA 2-AAA 3-AAA 4-AAA 5-AAA 6-AAA 7-AAA 8-AAA 1-AAA 2-AAA 3-AAA 4-AAA 5-AAA 6-AAA 7-AAA 8-AAA

 

District 1-AAAA GIRL'S Results

    District Round 1- March 26, 2018 @ Pheasant Trails, Dumas TX

District Round 2- April 2, 2018 @ Pheasant Trails, Dumas TX      

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Borger 384 381 765
2 Bushland 415 438 853
3 Dalhart 431 431 862

Regional Qualifying Teams

BORGER
Round 1 Round 2 Score
Alexis Comer 92 89 181
Shayla Montoya 86 92 178
Madison Lowery 97 95 192
Abby Price 111 105 216
Jasmine Walker 109 112 221

 

BUSHLAND
Round 1 Round 2 Score
Briss Graham 78 81 159
Emery Pitzer 104 118 222
Kinsley Carter 111 114 225
Karsen Ballard 134 133 267
Aubrey Griego 122 125 247

1-AAAA Girl's Medalist standings (top 5):

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Briss Graham Bushland 78 81 159
2 Shayla Montoya Borger 86 92 178
3 Alexis Comer Borger 92 89 181
4 *Adelline Little Pampa 96 89 185
5 *Cassidy Fahmey N/A 96 94 190


District 1-AAA BOY'S Results

  District Round 1- March 26, 2018 @ Pheasant Trails, Dumas TX

District Round 2- April 2, 2018 @ Pheasant Trails, Dumas TX

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Perryton 308 325 633
2 Pampa 312 330 642
3 Borger 336 357 693
4 Dalhart 372 390 762
5 Bushland 380 426 806

Regional Qualifying Teams

PERRYTON
Round 1 Round 2 Score
Paxton Denton 75 83 158
Kolton Bruner 73 80 153
Chris Hermosillo 83 81 164
Cuyler Waide 81 81 162
Ethan Kerl 79 84 163

 

PAMPA
Round 1 Round 2 Score
Kade Parker 69 70 139
Braxton Floyd 64 75 139
William Read 86 92 178
Kyle Gordzelik 93 97 190
Jake Studebaker 99 93 192



1-AAAA Boy's Medalist standings (top 5):

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Kade Parker Pampa 69 70 139
2 Braxton Floyd Pampa 64 75 139
3 Kolton Bruner Perryton 73 80 153
4 Paxton Denton Perryton 75 83 158
5 *Nolan Money Borger 76 85 161

District 2-AAAA GIRL'S Results

District 1 - March 29, 2018 @ Lamesa GC, Lamesa TX

District 2 - April 2, 2018 @ Yoakum CC, Denver City TX

District 3 - April 9, 2018 @ Shadow Hills CC, Lubbock TX

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Round 3 Score
  Brownfield        
  Denver City        
  Lamesa        
  Levelland        
  Lubbock Estacado        
  Seminole        


Regional Qualifying Teams

  Round 1 Round 2 Round 3 Score
         
         
         
         
         

  Round 1 Round 2 Round 3 Score
         
         
         
         
         

2-AAAA Girl's Medalist standings (top 10):

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Round 3 Score
1            
2            
2            
4            
5            
5            
7            
8            
9            
9            
9            


District 2-AAAA BOY'S Results

District 1 - March 26, 2018 @ Levelland CC, Levelland TX

District 2 - April 2, 2018 @ Yoakum CC, Denver City TX

District 3 - April 9, 2018 @ Shadow Hills CC, Lubbock TX

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Round 3 Score
  Brownfield        
  Denver City        
  Lamesa        
  Levelland        
  Lubbock Estacado        
  Seminole        

Regional Qualifying Teams

  Round 1 Round 2 Round 3 Score
         
         
         
         
         

  Round 1 Round 2 Round 3 Score
         
         
         
         
         


2-AAAA Boy's Medalist standings (top 10):

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Round 3 Score
1            
2            
2            
4            
5            
5            
7            
8            
9            
9            
9            

District 3-AAAA GIRL'S Results

District April 3, 2018 @ Ascarate Golf Course

Girl's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 *Claudia Rojas Mountain View 68 65 133
2 *Julissa Rubio Mountain View 69 69 138
3 Joli Massey Fabens 72 73 145
4 Jessica Reyes Fabens 70 75 145
5 Taylor Peterson Clint 73 76 149
6 Yoselin Rodriguez Mountain View 79 78 157


District 3-AAAA BOY'S Results

District April 3, 2018 @ Ascarate Golf Course

Boy's Team Standings:

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Clint     468
2 Fabens     501
3 Mountain View     505


Regional Qualifying Teams

CLINT
Round 1 Round 2 Score
Nate Lasyone 53 61 114
Robert Sosa 50 48 98
Javier Gomez 61 65 126
Mattthew Roland 67 63 130


FABENS
Round 1 Round 2 Score
Gabriel Gonzalez 46 52 98
Isaac Santillana 67 60 127
Isaiah Torres 66 74 140
Ubaldo Gutierrez 67 69 136


Boy's Medalist standings (top 10):

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Robert Sosa Clint 50 48 98
2 Gabriel Gonzalez Fabens 46 52 98
3 *Jose Magdaleno Mountain View 55 57 112
4 Nate Lasyone Clint 53 61 114
5 *Esteban DeLeon Mountain View 60 63 123
6 Javier Gomez Clint 61 65 126
7 Isaac Santillana Fabens 67 60 127
8 Mattthew Roland Clint 67 63 130

 


District 4-AAAA GIRL'S Results

District 1 - April 4, 2018 @ Odessa CC, Odessa TX

District 2 - April 9, 2018 @ Ranchland Hills CC

 

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Andrews A 333 324 657
2 Andrews B 345 348 693
3 Monohans 377 374 751
4 Pecos A 383 401 784
5 Fort Stockton A 427 413 840
6 Greenwood 424 418 842
7 Fort Stockton B 503 558 1061


Regional Qualifying Teams

ANDREWS A
Round 1 Round 2 Score
Rachel Huffman 82 80 162
Skyler Strube 87 78 165
Macy Schulze 83 84 167
Kinzee McAllister 85 82 167
Paige Jennings 83 86 169


ANDREWS B
Round 1 Round 2 Score
Dallas Hathcock 81 84 165
Alyssa Gerhardt 89 83 172
Brynlee Dyas 83 96 179
Samantha Flores 92 87 179
Ally Ortiz 93 94 187


4-AAAA Girl's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Rachel Huffman Andrews A 82 80 162
2 Skyler Strube Andrews A 87 78 165
2 Dallas Hathcock Andrews B 81 84 165
4 Macy Schulze Andrews A 83 84 167
4 Kinzee McAllister Andrews A 85 82 167
6 Paige Jennings Andrews A 83 86 169
7 *Ozlyan Juarez Monohans 85 86 171
7 Alyssa Gerhardt Andrews B 89 83 172
9 *Jordyn Hall Andrews 90 87 177



District 4-AAAA BOY'S Results

District 1 - April 4, 2018 @ Odessa CC, Odessa TX

District 2 - April 9, 2018 @ Ranchland Hills CC

 

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Monohans A 307 298 605
2 Andrews A 325 327 652
3 Monohans B 336 342 678
4 Andrews B 357 361 718
5 Fort Stockton 374 388 762
6 Greenwood A 364 418 782
6 Pecos A 399 383 782
8 Greenwood B 430 405 835
9 Pecos B 432 423 855


Regional Qualifying Teams

MONOHANS A Round 1 Round 2 Score
JT Pittman 74 71 145
Joey Kirk 74 72 146
Dante Griner 77 79 156
Bond Heflin 82 76 158
Ryan Hedges 84 79 163


ANDREWS A Round 1 Round 2 Score
Luke Cooley 77 78 155
Blake Sanford 79 81 160
Kelby Pitkin 82 86 168
Tucker Williamson 87 83 170
Sebastian Ortiz 92 85 177

 


4-AAAA Boy's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 JT Pittman Monohans A 74 71 145
2 Joey Kirk Monohans A 74 72 146
3 Luke Cooley Andrews A 77 78 155
4 Dante Griner Monohans A 77 79 156
5 Bond Heflin Monohans A 82 76 158
6 Blake Sanford Andrews A 79 81 160
7 *Alex Williams Fort Stockton 87 74 161
8 Ryan Hedges Monohans A 84 79 163
9 *Nick Carnero Monohans B 80 85 165
10 Kelby Pitkin Andrews A 82 86 168

District 5-AAAA GIRL'S Results

District Round 1- March 26, 2018 @ Big Spring

District Round 2- April 2, 2018 @ Brownwood

District Round 3- April 9, 2018 @ Sweetwater

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Round 3 Score
1 Abilene Wylie 319 332 320 971
2 Snyder 339 346 351 1036
3 Big Spring 353 364 366 1083
4 Sweetwater 348 378 380 1106
5 Brownfield 407 405 424 1236


Regional Qualifying Teams

ABILENE WYLIE
Round 1 Round 2 Round 3 Score
Maddi Olson 64 71 71 206
Andrea Davis 82 86 89 257
Arin Zachary 86 83 71 240
Brylee Valentine 87 92 89 268
Kaityly Harbin 96 98 92 286

 

SNYDER
Round 1 Round 2 Round 3 Score
Cylie Velasquez 80 82 84 246
Jalia Williams 82 87 100 269
Amy Ann Villanueva 86 85 91 262
Laura Ortegon 102 92 81 275
Tyleigh Price 91 101 95 287


5-AAAA Girl's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Round 3 Score
1 Maddi Olson Wylie 64 71 71 206
2 *Abbey Bryan Big Spring 69 77 72 218
3 Arin Zachary Wylie 86 83 71 240
4 Cylie Velasquez Snyder 80 82 84 246
5

*Journee Pugh

Sweetwater 78 85 85 248
6 Andrea Davis Wylie 82 86 89 257
7 Amy Ann Villanueva Snyder 86 85 91 262
8 Mallory Garcia Brownwood 84 89 91 264
9 Mariah Chavarria Big Spring 90 88 90 268
9 Brylee Valentine Wylie 87 92 89 268

District 5-AAAA BOY'S Results

District Round 1- March 26, 2018 @ Abilene Wylie

District Round 2- April 4, 2018 @ Snyder

District Round 3- April 9, 2018 @ Sweetwater

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Round 3 Score
1 Snyder 324 313 316 953
2 Abilene Wylie 345 322 315 982
3 Big Spring 335 330 318 983
4 Brownwood 336 333 334 1003
5 Sweetwater 362 345 317 1024


Regional Qualifying Teams

SNYDER Round 1 Round 2 Round 3 Score
Jake Leatherwood 72 73 69 214
Jay Ramos 82 77 76 235
Jax Weaver 83 79 86 248
Kade Hunter 87 84 85 256
Ryker Byrom 93 88 105 286


ABILENE WYLIE Round 1 Round 2 Round 3 Score
Ethan Stewart 81 78 69 214
Phillip Hurtado 89 77 75 241
Nick Viola 91 79 82 252
Duncan Bacon 87 88 87 262
Tyler O'Conner 88 91 84 263


5-AAA Boy's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Round 3 Score
1 *Jaryn Pruitt Brownwood 69 68 71 208
2 Jake Leatherwood Snyder 72 73 69 214
2 *Nolan Otto Big Spring 72 75 73 220
4 Ethan Stewart-Duke Wylie 81 78 74 233
5 Jay Ramos Snyder 82 77 76 235
6 Phillip Hurtado Wylie 89 77 75 241
7 Nolan Dominguez Big Spring 84 82 81 247
8 Jax Weaver Snyder 83 79 86 248
9 Carson Andrews Sweetwater 88 81 80 249
10 Ky Hoover Sweetwater 84 89 78 251

 

 

 


District 6-AAAA GIRL'S Results

District Round 1- March 19, 2018 @ Graham GC, Graham TX

District Round 2- March 26, 2018 @ Weeks Park, Wichita Falls

District Round 3- April 5, 2018 @ River Creek, Wichita Falls

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Round 3 Score
1 Graham 1 447 433 437 1317
2 Burkburnett 447 458 451 1351
3 Vernon 498 480 480 1458
4 Iowa Park 484 500 478 1462
5 Graham 2 493 506 472 1471
6 WF Hirschi 493 502 485 1480

 

Regional Qualifying Teams

GRAHAM I
Round 1 Round 2 Round 3 Score
Maggie Nunley 102 97 97 296
Dutchess DeArmond 112 108 111 331
Sarah Farmer 119 117   236
Grace Darrow 117 111   228
Reese Echols 116 120   236

 

BURKBURNETT
Round 1 Round 2 Round 3 Score
Jada King 112 102 112 326
Caitlin O'Neal 98 120 106 324
Makayla Baughman 112 117 113 342
Madeline Underwood 131 115   246
Charolette Shawver 125 119   244



6-AAAA Girl's Medalist standings (top 10):

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Round 3 Score
1 Maggie Nunley Graham I 102 97 97 296
2 *Ambria Robinson WF Hirschi 101 106 108 315
3 Caitlin O'Neal Burkburnett 98 120 106 324
4 Jada King Burkburnett 112 102 112 326
5 Dutchess DeArmond Graham 112 108 111 331
6 *Kylie Holland Iowa Park 114 115 113 342
6 Makayla Baughman Burkburnett 112 117 113 342
  Grace Darrow Graham 117 111   228
  Rebecca Beale Graham B 111 125   236
  Reese Echols Graham 116 120   236
  Sarah Farmer Graham 119 117   236

District 6-AAA BOY'S Results

District Round 1- March 19, 2018 @ Graham GC, Graham TX

District Round 2- March 26, 2018 @ Weeks Park, Wichita Falls

District Round 3- April 5, 2018 @ River Creek, Wichita Falls

Boy's Team Standings:

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Round 3 Score
1 Graham 1 352 353 340 1045
2 Iowa Park 1 387 371 362 1120
3 Burkburnett 428 365 387 1180
4 WF Hirschi 399 392 392 1183
5 Graham 2 392 430 379 1201
6 Vernon 473 452 442 1367
7 Iowa Park 2 492 512 480 1484

 

Regional Qualifying Teams

GRAHAM I Round 1 Round 2 Round 3 Score
Kolton Carmichael 80 82 77 239
Easton Wolfe 84 83 79 246
Tucker Horn 88 88 86 262
Austin Bryant 100 100   200
Ben Taylor 110 108   208


IOWA PARK I Round 1 Round 2 Round 3 Score
Keaton Dickens 83 83 79 245
Dayton Poore 105 101   206
Mason Bradberry 86 86 83 257
Andy Eastep 111 113   224
Billy Pearson 112 101   213



6-AAA Boy's Medalist standings (top 10):

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Round 3 Score
1 Kolton Carmichael Graham I 80 82 77 239
2 Keaton Dickens Iowa Park I 83 83 79 245
3 Easton Wolfe Graham I 84 83 79 246
4 Mason Bradberry Iowa Park I 86 86 83 257
5 Tucker Horn Graham I 88 88 86 262
6 *Tucker Dozier Burkburnett 106 84 87 277
6 *Callen Mills Graham II 90 100 98 288
8 Jhon Reynolds WF Hirschi 98 95   193
9 Hayden Major Burkburnett 112 84   196
10 Carlos Harris WF Hirschi 100 99   199

District 7-AAAA GIRL'S Results

District Round 1- April 4, 2018 @ Canyon West

District Round 2- April 6, 2018 @ Cross Timbers

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
  FW Benbrook      
  FW Diamond Hill Jarvis      
  Kennedale      
  Lake Worth      
  Mineral Wells      
  FW River Oaks Castleberry      
  Springtown      

 

Regional Qualifying Teams

Round 1 Round 2 Score
       
       
       
       
       


Round 1 Round 2 Score
       
       
       
       
       




7-AAAA Girl's Medalist standings (top 6):

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1          
2          
3          
4          
5          
6          
7          
7          
9          
10          

District 7-AAAA BOY'S Results

District Round 1- April 4, 2018 @ Canyon West

District Round 2- April 6, 2018 @ Cross Timbers

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
  FW Benbrook      
  FW Diamond Hill Jarvis      
  Kennedale      
  Lake Worth      
  Mineral Wells      
  FW River Oaks Castleberry      
  Springtown      

 

Regional Qualifying Teams

  Round 1 Round 2 Score
       
       
       
       
       


  Round 1 Round 2 Score
       
       
       
       
       



7-AAAA Boy's Medalist standings (top 10):

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1          
2          
3          
4          
5          
6          
7          
7          
9          
10          

District 8-AAAA GIRL'S Results

District 1 - April 2 @ Squaw Valley GC

District 2 - April 3 @ Squaw Valley GC

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Midlothian Heritage 343 345 688
2 Stephenville 367 360 727
3 Glen Rose 392 381 773
4 Life School Waxahachie 412 416 828
5 Alvarado 449 472 921

T

Regional Qualifying Teams

MIDLOTHIAN HERITAGE
Round 1 Round 2 Score
Kate Adelmann 80 80 160
Logan Ybarra 84 93 177
Lexi Kennedy 93 82 175
Hannah Bevers 99 90 189
Taryn Jones 86 99 185


STEPHENVILLE
Round 1 Round 2 Score
Allee Mainord 82 83 165
Alexis Graham 97 89 186
Maycee Decker 101 94 195
Madisyn Grimes 93 106 199
Taylor Harpole 95 94 189


8-AAAA Girl's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 *Bryanna Lytle Glen Rose 75 79 154
2 Kate Adelmann Midlothian Heritage 80 80 160
3 Allee Mainord Stephenville 82 83 165
4 Lexi Kennedy Midlothian Heritage 93 82 175
5 Logan Ybarra Midlothian Heritage 84 93 177
6 *Anna Woodard Waxahachie Life 95 89 184
7 Taryn Jones Midlothian Heritage 86 99 185
7 Alexis Graham Stephenville 97 89 186
9 Hannah Bevers Midlothian Heritage 99 90 189
10 Taylor Harpole Stephenville 95 94 189
11 Haleigh Boyce Waxahachie Life 88 103 191
12 Madison McKinney Glen Rose 99 94 103

District 8-AAAA BOY'S Results

District 1 - April 2 @ Squaw Valley GC

District 2 - April 3 @ Squaw Valley GC

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Midlothian Heritage 306 306 612
2 Godley 326 345 671
3 Stephenville 341 356 697
4 Life School Waxahachie 388 399 787
5 Alvarado 402 406 808
6 Glen Rose 406 410 816


Regional Qualifying Teams

MIDLOTHIAN HERITAGE
Round 1 Round 2 Score
Dawson Sanders 72 80 152
Will Welch 77 71 148
Hunter McGee 78 89 167
Braydon Bennett 81 77 158
Kade Lattimore 79 78 157


GODLEY
Round 1 Round 2 Score
Walker Freeman 77 87 164
Tad Thompson 85 87 172
Bobby Goodloe 78 85 163
Kaman Wilkinson 86 86 172
Hayden Tucker 102 109 211


Boy's Medalist standings (top 10):

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Will Welch Midlothian Heritage I 77 71 148
2 Dawson Sanders Midlothian Heritage I 72 80 152
3 *Stephen George Midlothian Heritage II 78 77 155
4 *Zac Banz Glen Rose 82 74 156
5 Kade Lattimore Midlothian Heritage I 79 78 157
6 Braydon Bennett Midlothian Heritage I 81 77 158
7 Kendall Roberts Stephenville 76 84 160
8 Cody Sutton Midlothian Heritage II 80 83 163
9 Bobby Goodloe Godley 78 85 163
10 Walker Freeman Godley 77 87 164
11 Hunter McGee Midlothian Heritage I 78 89 167
12 Cole Reynolds Waxahachie Life 84 85 169


Region I AAAA Meet

April 25 and 26, 2018 Shadow Hills Golf Course, Lubbock TX

GIRL'S - RESULTS - TEAM STANDINGS

Pos Teams Scoring Rounds Total Score
to par yesterday today 1 2
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7              
8              
9              
10              
11              
12              
13              
14              
15              
16              

INDIVIDUALS :

Pos Players Teams Scoring Rounds
to par thru today 1 2
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7              
8              
9              
10              
11              
12              
13              
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
24              
25              
26              
27              
28              
29              
30              
31              
32              
33              
34              
35              
36              
37              
38              
39              
40              
41              
42              
43              
44              
45              
46              
47              
48              
49              
50              
51              
52              
53              
54              
55              
56              
57              
58              
59              
60              
61              
62              
63              
64              
65              
66              
67              
68              
69              
70              
71              
72              
73              
74              
75              
76              
77              
78              
79              
80              
81              
82              
83              
84              
85              
86              
87              
88              
89              
90              
91              
92              
93              

 


Region I AAAA Meet

April 25 and 26, 2018 Shadow Hills Golf Course, Lubbock TX

BOY'S - RESULTS - TEAM STANDINGS

 

Pos Teams Scoring Rounds Total Score
to par yesterday today 1 2
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7              
8              
9              
10              
11              
12              
13              
14              
15              
16              

 

 

Pos Players Teams Scoring Rounds Total Score
to par thru today 1 2
1                
2                
3                
4                
5                
6                
7                
8                
T9                
T9                
T9                
12                
T13                
T13                
15                
16                
T17                
T17                
T19                
T19                
21                
T22                
T22                
T24                
T24                
T26                
T26                
28                
T29                
T29                
T29                
32                
33                
34                
T35                
T35                
T37                
T37                
T37                
T40                
T40                
T40                
T43                
T43                
T43                
T43                
47                
48                
T49                
T49                
T49                
T49                
53                
T54                
T54                
56                
T57                
T57                
T57                
T60                
T60                
T62                
T62                
T62                
T62                
T62                
T67                
T67                
T67                
70                
71                
72                
73                
T74                
T74                
T76                
T76                
78                
79                
80                
81                
82                
83                
84                
T85                
T85                
T87                
T87                
T87                
90                
T91                
T91                
93                
94                
95                


Region I AAAA State Golf Teams Girl's Results

Slick Rock Golf Course at Horseshoe Bay, Marble Falls

May 21-22, 2018

GIRL'S TEAM RESULTS
School
First Round
2nd Round
Total
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

  Round 1 Round 2 Score
1        
2        
3        
4        
5        

 

  Round 1 Round 2 Score
1        
2        
3        
4        
5        

 

  Round 1 Round 2 Score
1        
2        
3        
4        
5        

 

 

GIRL'S INDIVIDUAL RESULTS
FINISH CONTESTANT NAME SCHOOL 1ST 2ND TOTAL
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

for all of the results click here


Region I AAAA State Golf Teams Boy's Results

Apple Rock Golf Course at Horseshoe Bay, Marble Falls

May 14-15, 2018

 

BOY'S TEAM RESULTS
School
First Round
2nd Round
Total
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

  Round 1 Round 2 Score
1        
2        
3        
4        
5        

 

  Round 1 Round 2 Score
1        
2        
3        
4        
5        

 

  Round 1 Round 2 Score
1        
2        
3        
4        
5        

 

REGION ONE BOY'S INDIVIDUAL RESULTS
FINISH CONTESTANT NAME SCHOOL 1ST 2ND TOTAL
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

for all of the results click here