2018 Class AAA Boys and Girl's Regional Golf

Girls District Results
Boy's District Results
1-AAA 2-AAA 3-AAA 4-AAA 5-AAA 6-AAA 7-AAA 8-AAA 1-AAA 2-AAA 3-AAA 4-AAA 5-AAA 6-AAA 7-AAA 8-AAA

 

District 1-AAA GIRL'S Results

    District Round 1- March 28, 2018@ Ross Rogers Amarillo

District Round 2- April 2, 2018 @ Childress          

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Childress 394 400 794
2 Canadian 421 409 830
3 Spearman 418 415 833
4 River Road 464 459 923

Regional Qualifying Teams

CHILDRESS
Round 1 Round 2 Score
Taitlyn Thompson 87 83 170
Kadi Malberg 114 116 230
Addi Cabler 101 95 196
Ansley Steed 97 115 212
Haley Jones 109 107 216

 

CANADIAN
Round 1 Round 2 Score
Hannah Anderson 91 88 179
Hannah Hegadus 100 102 202
Gracia Huntress 118 118 236
Hanna Kauk 112 110 222
Kyndal Hill 123 109 232

1-AAA Girl's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Taitlyn Thompson Childress 87 83 170
2 Hannah Anderson Canadian 91 88 179
3 *Avery Connelly Spearman 87 101 188
4 Addi Cabler Childress 101 95 196
5 Hannah Hegadus Canadian 100 102 202
6 Ansley Steed Childress 97 115 212
7 *Baylee Baker Spearman 108 108 216
7 Haley Jones Childress 109 107 216


District 1-AAA BOY'S Results

District Round 1- March 28, 2018@ Ross Rogers Amarillo

District Round 2- April 2, 2018 @ Childress    

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Canadian A 328 342 670
2 Childress A 348 357 705
3 Canadian B 377 388 765
4 Tulia 420 469 889
5 Childress B 444 458 902
6 River Road 457 481 938

Regional Qualifying Teams

CANADIAN A
Round 1 Round 2 Score
Ethan Brewster
92 88 180
Rhett Pennington
71 86 157
Taylor Ford
85 81 166
Tyler Richardson
84 87 171
Kevin Moreno
88 99 187

 

CHILDRESS A
Round 1 Round 2 Score
Morgan Holcomb
82 87 169
Hunter Dowse
86 86 172
Kaden Hunter
92 87 179
Chris Garcia
88 100 188
Landon Nolen
93 97 190



1-AAA Boy's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Rhett Pennington Canadian A 71 86 157
2 Taylor Ford Canadian A 85 81 166
3 *Bryson Van Reenen River Road 87 81 168
4 Morgan Holcomb Childress A 82 87 169
5 Tyler Richardson Canadian A 84 87 171
6 *Peyton Watson Tulia 81 91 172

District 2-AAA GIRL'S Results

District - April 2, 2018 @ Meadow Brook  

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Shallowater A 378 365 743
2 Shallowater B 491 461 952
3 Slaton 472 498 970
4 Idalou 509 494 1003
5 Muleshoe 503 509 1012
6 Friona 535 519 1054


Regional Qualifying Teams

SHALLOWATER A
Round 1 Round 2 Score
Samantha Blount
92 85 177
Ashton Mangum
86 83 169
Madison Oliphant
91 98 189
Kamryn Wood
109 99 208
Haylee Pettit
117 118 235

SHALLOWATER B
Round 1 Round 2 Score
Kristen Alexander
124 110 234
Cailee Cruz
119 115 234
Riley Weaver
125 122 247
Hannah Carreon
130 125 155
Chloe Davis
123 114 237

2-AAA Girl's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Ashton Mangum
Shallowater A
86 83 169
2 Samantha Blount
Shallowater A
92 85 177
3 Madison Oliphant
Shallowater A
91 98 189
4 *Libby Davis
Idalou
98 104 202
5 *Payton Brown
Roosevelt
112 94 206
6 Kamryn Wood
Shallowater A
109 99 208

 


District 2-AAA BOY'S Results

District - April 2, 2018 @ Meadow Brook  

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Shallowater 372 377 749
2 Muleshoe 433 401 834
3 Idalou 428 417 845
4 Slaton 433 439 872
5 Dimmitt A 498 494 992
6 Roosevelt 541 531 1072
7 Dimmitt B 557 549 1106

Regional Qualifying Teams

SHALLOWATER
Round 1 Round 2 Score
Kade Young 85 84 169
Landry McCrady 92 87 179
Greyson Adrian 98 97 195
Zachery Edwards 97 109 206
Zachery Laws 125 116 241

MULESHOE
Round 1 Round 2 Score
Wyatt Parker 92 84 176
Brendon Rodriguez 113 110 223
Ricky Diaz 126 130 256
Braden Shipman 112 103 215
Luke Leal 116 104 220


2-AAA Boy's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Kade Young Shallowater 85 84 169
2 Wyatt Parker Muleshoe 92 84 176
3 Landry McCrady Shallowater 92 87 179
4 *Cody Kinch Slaton 97 92 189
5 Grayson Adrian Shallowater 98 97 195
6 *Ben Lance Idalou 107 95 202

District 3-AAA GIRL'S Results

District Round 1- April 2, 2018 @ Fort Stockton

District Round 2- April 9, 2018 @ Monohans

Girl's Team Standings:

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Alpine 408 416 824
2 Kermit 444 428 872


Regional Qualifying Teams

ALPINE
Round 1 Round 2 Score
Morgan Molsbee 82 83 165
Andrea Nunez 92 68 188
Victoria Lancaster 121 114 235
Camila Valdez 113 123 236
Bria Akers 123 127 250

 

KERMIT
Round 1 Round 2 Score
Avery Haley 107 100 207
Karisa Espino 108 104 212
Amreigh Williamson 114 106 220
Lucy Arrelola 115 118 233
Haley Belcourt 133 126 259



Girl's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Morgan Molsbee Alpine 82 83 165
2 Andrea Nunez Alpine 92 68 188
3 Avery Haley Kermit 107 100 207
4 Karisa Espino Kermit 108 104 212
5 Amreigh Williamson Kermit 114 106 220
6 Lucy Arrelola Kermit 115 118 233
7 Victoria Lancaster Alpine 121 114 235
8 Camila Valdez Alpine 113 123 236
9 Bria Akers Alpine 123 127 250
10 *Danni Akers Alpine 134 124 258
11 Haley Belcourt Kermit 133 126 259
12 *Jackie Sanotos Crane 127 132 259


District 3-AAA BOY'S Results

District Round 1- April 2, 2018 @ Fort Stockton

District Round 2- April 9, 2018 @ Monohans

Boy's Team Standings:

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Kermit 1 361 359 720
2 Kermit 2 482 481 963


Regional Qualifying Teams

KERMIT 1
Round 1 Round 2 Score
Dalton Cloud 77 81 158
David Velasquez 86 94 180
Kanyon Hollingshead 99 99 198
Arturo Gonzalez 109 96 205
Nick Gray 99 88 187


KERMIT 2
Round 1 Round 2 Score
Angelo Lopez 112 108 220
Mason Rivera 123 115 238
Peter Velasquez 125 134 259
Cody Reman 122 124 246


Boy's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Dalton Cloud Kemit 1 77 81 158
2 *Carlos Montes Crane 88 83 171
3 David Velasquez Kermit 1 86 94 180
4 Nick Gray Kemit 1 99 88 187
5 Kanyon Hollingshead Kemit 1 99 99 198
6 Arturo Gonzalez Kemit 1 109 96 205
7 *Kevin Miller Alpine 99 104 203

 


District 4-AAA GIRL'S Results

District - March 28, 2018 @ San Angelo

 

TEAM RESULTS Score
1 Sonora 384
2 Wall 399
3 Ballinger 515


Regional Qualifying Teams

SONORA
Score
Elyssa Prieto 90
Marisol Capuchin 99
Haley Smith 108
Sterling Smith 87
Scarlot Longoria 111


WALL
Score
Andie Hernandez 83
Hailey Hamblin 98
Chloe Coon 111
Bethany Pugh 107
Bree Self 131


4-AAA Girl's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Score
1 Andie Hernandez Wall 83
2 Sterling Smith Sonora 87
3 Elyssa Prieto Sonora 90
4 Hailey Hamblin Wall 98
5 Marisol Capuchin Sonora 99
6 *Allison Murpy Sonora II 104
7 Bethany Pugh Wall 107
8 Haley Smith Sonora 108
9 Scarlot Longoria Sonora 111
10 Chloe Coon Wall 111
11 *Paige Baggett Reagan County 113



District 4-AAA BOY'S Results

District - March 28, 2018 @ San Angelo

 

TEAM RESULTS Score
1 Ballinger 376
2 Wall 391
3 Sonora 426


Regional Qualifying Teams

BALLINGER
Score
Jace King 86
Riley West 106
Ray Aviles 87
Garrett Zertuche 97
Chance Parker 121


WALL
Score
Coleman Coon 79
Zak Dusek 98
Taven Espinosa 94
Gavin Schniers 120
Caleb Butler 126

 


4-AAA Boy's Medalist standings (top 6):

INDIVIDUAL RESULTS School Score
1 Coleman Coon Wall 79
2 Jace King Ballinger 86
3 Ray Aviles Ballinger 87
4 *Evan Shannon Sonora 88
5 Jayton Reed Ballinger 93
6 *Thomas Talamantez Sonora 94
6 Taven Espinosa Wall 94

District 5-AAA GIRL'S Results

District Round 1- March 26, 2018 @ Comanche Trail, Big Spring

District Round 2- April 9, 2018 @ Shady Oaks, Baird Texas

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Jim Ned 382 380 762
2 Clyde 426 432 858
3 Merkel 433 469 902
4 Colorado City 456 474 930


Regional Qualifying Teams

JIM NED
Round 1 Round 2 Score
Kevie Enloe 93 94 187
Sydney Burton 100 93 193
Abby Ordonio 91 93 184
Taylor Johnson 105 101 206
Peyton Febus 98 100 198

 

CLYDE
Round 1 Round 2 Score
Bethany McClure 91 98 189
Taylor Ancheta 106 100 206
Stokley Stevens 112 119 231
Brynn Burson 123 115 238
Claire Brown 117 121 238


5-AAA Girl's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Abbie Ordonio Jim Ned 91 93 184
2 Kevie Enloe Jim Ned 93 94 187
3 Bethany McClure Clyde 91 98 189
4 Sydney Burton Jim Ned 100 93 193
5 Peyton Febus Jim Ned 98 100 198
6 *Callie Dotson Merkel 97 106 203
7 Taylor Ancheta Clyde 106 100 206
7 Taylor Johnson Jim Ned 105 101 206
9 *Clancy White Colorado 103 116 219
10 Stokley Stevens Clyde 112 119 231

District 5-AAA BOY'S Results

District Round 1- March 26, 2018 @ Comanche Trail, Big Spring

District Round 2- April 9, 2018 @ Shady Oaks, Baird Texas

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Merkel 321 32 642
2 Clyde 350 346 696
3 Jim Ned #1 358 369 727
4 Stanton 376 378 754
5 Coahoma #1 401 428 829
6 Jim Ned #2 392 450 842


Regional Qualifying Teams

MERKEL
Round 1 Round 2 Score
Colton Hilburn 76 66 142
Parker Doan 75 75 150
Dakota Bryan 84 88 172
Matt Rogers 86 92 178
Del Isreal 102 120 222


CLYDE
Round 1 Round 2 Score
Heath Owens 84 84 168
Jace Biehl 84 84 168
Caleb Cates 93 87 180
Jason Sheppard 93 98 191
Trace Riley 89 91 180


5-AAA Boy's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Cody Hillburn Merkel 76 66 142
2 Parker Doan Merkel 75 75 150
3 *Blake Snellgrove Stanton 88 78 166
4 Heath Owens Clyde 84 84 168
4 Jace Biehl Clyde 84 84 168
6 Dakota Bryan Merkel 84 88 172
7 *Gavin Thompson Jim Ned #1 86 90 176
8 Matt Rogers Merkel 86 92 178
9 Tracy Riley Clyde 89 91 180
9 Caleb Bates Clyde 93 87 180

 

 

 


District 6-AAA GIRL'S Results

District Round 1- March 28, 2018 @ Hideout, Brownwood Texas

District Round 2- April 4, 2018 @ Par, Comanche Texas

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Brady 439 435 874
2 Coleman I 471 425 896
3 Coleman II 436 496 1032

Regional Qualifying Teams

BRADY
Round 1 Round 2 Score
Rylee Myers 88 93 181
Ariana Regeon 90 94 184
Nikki Flores 124 128 252
Camryn Nuncio 137 125 262
Mati Mullins 139 123 262

 

COLEMAN I
Round 1 Round 2 Score
Shelbi Stephenson 126 108 234
Katlin Parks 116 107 223
Kelly Hale 119 116 235
Emily Milward 110 102 212
Shaley Espinosa 127 108 235



6-AAA Girl's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Rylee Myers
Brady
88
93
181
2 Ariana Regeon
Brady
90
94
184
3 *Lauren Piper
Early
107
87
194
4 Emily Milward
Coleman I
110 102 212
5 *Addison Stout
Dublin
103
112
215
6 Katlin Parks
Coleman I
116 107 223
7 Jacie Blisard
Bangs
124
109
233
7 Shelbi Stephenson
Coleman I
126 108 234
9 Kelly Hale
Coleman I
119 116 235
9 Shaley Espinosa
Coleman I
127 108 235
11 Tallye Harris
Coleman II
120 120 240
12 Ginny Arnold
Coleman II
129 121 250

District 6-AAA BOY'S Results

District Round 1- March 28, 2018 @ Hideout, Brownwood Texas

District Round 2- April 4, 2018 @ Par, Comanche Texas

Boy's Team Standings:

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Comanche I
322
312
634
2 Brady
362
359
721
3 Early
384
371
755
4 Comanche II
419
395
814
5 Coleman
432
391
823
6 Bangs
432
432
864

Regional Qualifying Teams

COMANCHE I
Round 1 Round 2 Score
Kasey Middleton 72 66 138
Bronte Hermesmeyer 81 73 154
Bryce Hermesmeyer 80 86 166
Thomas Ramirez 94 89 183
Jaret Pate 89 87 176


BRADY
Round 1 Round 2 Score
Sam Stewart 86 93 179
Christian Ledezma 88 86 174
Ty Walker 88 89 177
Jeffery Davis 106 91 197
Savion Pena 100 94 194



6-AAA Boy's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Kasey Middleton
Comanche I
72
66
138
2 *Jake Angerstein
Early
74
70
144
3 Bronte Hermesmeyer
Comanche I
81 73 154
4 Bryce Hermesmeyer
Comanche I
80 86 166
5 Christian Ledezma
Brady
88 86 174
6 Jaret Pate
Comanche I
89 87 176
7 Ty Walker
Brady
88 89 177
8 Sam Stewart
Brady
86 93 179
9 Thomas Ramirez
Comanche I
94 89 183
10 *Seth Watson
Coleman
93
91
184
11 Chad Taylor
Bangs
94
93
187
12 Jaten Pate
Comanche II
103
86
189

District 7-AAA GIRL'S Results

District Round 1- April 2, 2018 @ Shady Oaks, Baird Texas

District Round 2- April 6, 2018 @ Canyon West, Brock Texas

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Brock 366 373 739
2 Eastland 446 409 855
3 Peaster 441 457 898
4 Millsap #1 528 506 1034
5 Millsap #2 555 530 1085

 

Regional Qualifying Teams

BROCK
Round 1 Round 2 Score
Bailey Wagner 87 89 176
Anarenee Beyer 86 89 175
Jayden Wilson 94 99 193
Victoria Wells 99 100 199
Gigi Griffin 132 126 258


EASTLAND
Round 1 Round 2 Score
Savannah Blount 93 88 181
Taylor Hodges 97 93 190
Madison Sapp DNF 111 DNF
Karsyn Smith 121 117 238
Madi Jo Yates 135 138 273




7-AAA Girl's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1
Anarenee Beyer
Brock 86 89 175
2
Bailey Wagner
Brock 87 89 176
3
Savannah Blount
Eastland 93 88 181
4
*Katy Parish
Tolar 90 92 182
5
Taylor Hodges
Eastland 97 93 190
6
Jayden Wilson
Brock 94 99 193
7
Victoria Wells
Brock 99 100 199
8
*Baylee Hull
Peaster 103 102 205

District 7-AAA BOY'S Results

District Round 1- April 2, 2018 @ Shady Oaks, Baird Texas

District Round 2- April 6, 2018 @ Canyon West, Brock Texas

TEAM RESULTS Round 1 Round 2 Score
1 Brock 336 333 669
2 Eastland 337 352 689
3 Breckenridge 361 358 719
4 Millsap 405 374 779
5 Peaster 410 408 818
6 Cisco 407 415 822

 

Regional Qualifying Teams

BROCK
Round 1 Round 2 Score
Garrett Leek 69 72 141
Takota Taylor 86 89 175
Justin Cummins 87 90 177
Tim Hoffman 94 86 180
Michael Redwine 95 86 181


EASTLAND
Round 1 Round 2 Score
Gage Crowder 76 87 163
Bo Browning 88 89 177
Bryson Blackwell 94 85 179
Behren Morton 86 91 177
Blake Sharp 87 95 182



7-AAA Boy's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Round 1 Round 2 Score
1 Garrett Leek Brock 69 72 141
2 *Rance Russel Breckenridge 80 82 162
3 Gage Crowder Eastland 76 87 163
4 *Matt Bradshaw Millsap 81 86 167
5 Lane Berkley Breckenridge 85 82 167
6 Alex Holmon Eastland 80 94 174

District 8-AAA GIRL'S Results

District April 4 @ Rivercreek, Wichita Falls Texas

TEAM RESULTS Score
1 Jacksboro 381
2 Holliday 421
3 Henrietta 440
4 Nocona 443
5 Bowie 559

T

Regional Qualifying Teams

JACKSBORO
Score
Jordan Nichols 89
Rylee Staley 93
Carli Smith 99
Hallie Hackley 100
Haley Milam 103


HOLLIDAY
Score
Bailee Lawson
78
Scotta Anderson
90
Una Garcia
dnp
Rilee Parker
127
Abby Lovett
126


8-AAA Girl's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Score
1 Bailee Lawson Holliday 78
2 *Keali LaMar Nocona 86
3 Jordan Nichols Jacksboro 89
4 Scotta Anderson Holliday 90
5 Rylee Staley Jacksboro 93
6 Carli Smith Jacksboro 99
7 Hallie Hackley Jacksboro 100
8 Haley Milam Jacksboro 103
8 *Cecilia McCormick Henrietta 103
10 Ny Blevins Nocona 105
11 Sydnie Nichols Henrietta 106
12 Maddie Hanson Henrietta 110

District 8-AAA BOY'S Results

District April 4 @ Rivercreek, Wichita Falls Texas

TEAM RESULTS Score
1 Jacksboro 345
2 Holliday 362
3 Bowie 373
4 Nocona 408
5 Holliday II 410
6 Paradise 419
7 Henrietta 421
8 Boyd 461


Regional Qualifying Teams

JACKSBORO
Score
Ethan Sanchez
85
Brady Burnett
86
Reno Rollans
90
Dalton Harp
84
Hunter Hackley
106


HOLLIDAY
Score
Conner Key
83
Garrison Hall
83
Holden Stubblefield
115
Crue Jackson
92
Nathan Sheen
104


Boy's Medalist standings:

INDIVIDUAL RESULTS School Score
1 Garrison Hall
Holliday
83
2 Conner Key
Holliday
83
3 Dalton Harp
Jacksboro
84
4 Ethan Sanchez
Jacksboro
85
5 Brady Burnett
Jacksboro
86
6 *Imanol Walker
Bowie
87
7 *Hunter Fenoglio
Nocona
88
8 Riley Harris
Bowie
89
9 Reno Rollans
Jacksboro
90
10 Kyle Cook
Holliday II
91
10 Parker Price
Bowie
91
11 Crue Jackson
Holliday
92
12 Nash Hager
Paradise
94


Region I AAA Meet

GIRL'S - RESULTS - TEAM STANDINGS

Shady Oaks-Baird Texas

April 25-26 2018

Pos Teams Scoring Rounds Total Score
to par yesterday today 1 2
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7              
8              
9              
10              
11              
12              
13              
14              
15              
16              

INDIVIDUALS :

Pos Players Teams Scoring Rounds
to par thru today 1 2
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7              
8              
9              
10              
11              
12              
13              
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
24              
25              
26              
27              
28              
29              
30              
31              
32              
33              
34              
35              
36              
37              
38              
39              
40              
41              
42              
43              
44              
45              
46              
47              
48              
49              
50              
51              
52              
53              
54              
55              
56              
57              
58              
59              
60              
61              
62              
63              
64              
65              
66              
67              
68              
69              
70              
71              
72              
73              
74              
75              
76              
77              
78              
79              
80              
81              
82              
83              
84              
85              
86              
87              
88              
89              
90              
91              
92              
93              

 


Region I AAA Meet

Shady Oaks-Baird Texas

April 23-24 2018

BOY'S - RESULTS - TEAM STANDINGS

At Diamond Back Golf Club

Pos Teams Scoring Rounds Total Score
to par yesterday today 1 2
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7              
8              
9              
10              
11              
12              
13              
14              
15              
16              

 

 

Pos Players Teams Scoring Rounds Total Score
to par thru today 1 2
1                
2                
3                
4                
5                
6                
7                
8                
T9                
T9                
T9                
12                
T13                
T13                
15                
16                
T17                
T17                
T19                
T19                
21                
T22                
T22                
T24                
T24                
T26                
T26                
28                
T29                
T29                
T29                
32                
33                
34                
T35                
T35                
T37                
T37                
T37                
T40                
T40                
T40                
T43                
T43                
T43                
T43                
47                
48                
T49                
T49                
T49                
T49                
53                
T54                
T54                
56                
T57                
T57                
T57                
T60                
T60                
T62                
T62                
T62                
T62                
T62                
T67                
T67                
T67                
70                
71                
72                
73                
T74                
T74                
T76                
T76                
78                
79                
80                
81                
82                
83                
84                
T85                
T85                
T87                
T87                
T87                
90                
T91                
T91                
93                
94                
95                


Region I AAA State Golf Teams Girl's Results

Grey Rock Golf Course, Austin Texas

May 21-22, 2018

 

GIRL'S TEAM RESULTS
School
First Round
2nd Round
Total
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

  Round 1 Round 2 Score
1        
2        
3        
4        
5        

 

  Round 1 Round 2 Score
1        
2        
3        
4        
5        

 

  Round 1 Round 2 Score
1        
2        
3        
4        
5        

 

 

GIRL'S INDIVIDUAL RESULTS
FINISH CONTESTANT NAME SCHOOL 1ST 2ND TOTAL
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

for all of the results click here


Region I AAA State Golf Teams Boy's Results

Grey Rock Golf Course, Austin Texas

May 14-15 2018

BOY'S TEAM RESULTS
School
First Round
2nd Round
Total
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

  Round 1 Round 2 Score
1        
2        
3        
4        
5        

 

  Round 1 Round 2 Score
1        
2        
3        
4        
5        

 

  Round 1 Round 2 Score
1        
2        
3        
4        
5        

 

REGION ONE BOY'S INDIVIDUAL RESULTS
FINISH CONTESTANT NAME SCHOOL 1ST 2ND TOTAL
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

for all of the results click here