2019 TEXAS GIRL'S 3A- REGION I
SOFTBALL SCHEDULES
Bushland | Abernathy | Alpine | Ballinger | Anson | Bangs | Boyd | Bowie |
Canadian | Brownfield | Anthony | Brady | Clyde | Cisco | Breckenridge | Childress |
Dimmitt | Denver City | Crane | Grape Creek | Coahoma | Coleman | Brock | City View |
Muleshoe | Idalou | Kermit | Reagan County | Colorado City | Comanche | Jacksboro | Henrietta |
River Road | Littlefield | Presidio | Sonora | Merkel | Dublin | Millsap | Holliday |
Tulia | Roosevelt | Tornillo | TLC Academy | Stanton | Early | Paradise | Nocona |
Shallowater | Wall | Jim Ned | Eastland | Peaster | |||
Slaton | Hamilton | Tolar |
BUSHLAND | CANADIAN | |
All Schedules are subject to change
MARCH 16 | vs Tulia | Won 24-0 |
MARCH 19 | vs River Road | Won 12-1 |
MARCH 23 | vs Muleshoe | Won 13-1 |
MARCH 27 | vs Canadian | Won 30-0 |
MARCH 30 | vs Dimmitt | Won 18-0 |
APRIL 2 | vs Tulia | Won 27-0 |
APRIL 6 | vs River Road | Won 19-1 |
APRIL 9 | vs Muleshoe | Won 18-0 |
APRIL 16 | vs Canadian | Won 28-0 |
APRIL 20 | vs Dimmitt | Won 26-0 |
BI-DISTRICT FINALS- 1 |
vs Shallowater |
Won 17-0 |
BI-DISTRICT FINALS- 2 |
vs Shallowater |
Won 20-5 |
AREA FINALS |
vs Presidio |
Won 20-2 |
REGIONAL 1/4-FINALS- 1 |
vs Abernathy |
Won 33-1 |
REGIONAL 1/4-FINALS- 2 |
vs Abernathy |
Won 14-0 |
REGIONAL SEMI-FINALS- 1 |
vs Clyde |
Won 8-7 |
REGIONAL SEMI-FINALS- 2 |
vs Clyde |
Lost 9-4 |
REGIONAL SEMI-FINALS- 2 |
vs Clyde |
Won 23-16 |
REGIONAL FINALS STATE 1/4 FINALS- 1 |
vs Brock |
Won 7-4 |
REGIONAL FINALS STATE 1/4 FINALS- 2 |
vs Brock |
Lost 8-1 |
REGIONAL FINALS STATE 1/4 FINALS- 3 |
vs Brock |
Lost 9-3 |
All Schedules are subject to change
MARCH 16 | vs Muleshoe | Lost 35-6 |
MARCH 19 | vs Dimmitt | Lost 18-7 |
MARCH 23 | vs River Road | Lost 25-4 |
MARCH 27 | vs Bushland | Lost 30-0 |
MARCH 30 | vs Tulia | Lost 21-4 |
APRIL 2 | vs Muleshoe | Lost 11-7 |
APRIL 6 | vs Dimmitt | Lost 16-7 |
APRIL 9 | vs River Road | Lost 18-6 |
APRIL 16 | vs Bushland | Lost 28-0 |
APRIL 20 | vs Tulia | Lost 25-9 |
All Schedules are subject to change
MARCH 16 | vs River Road | Lost 14-4 |
MARCH 19 | vs Canadian | Won 18-7 |
MARCH 22 | vs Tulia | Lost 15-1 |
MARCH 26 | vs Muleshoe | Lost 25-0 |
MARCH 30 | vs Bushland | Lost 18-0 |
APRIL 2 | vs River Road | Lost 15-2 |
APRIL 6 | vs Canadian | Won 16-7 |
APRIL 9 | vs Tulia | Lost 18-0 |
APRIL 16 | vs Muleshoe | Lost 22-1 |
APRIL 20 | vs Bushland | Lost 26-0 |
All Schedules are subject to change
MARCH 16 | vs Canadian | Won 35-6 |
MARCH 19 | vs Tulia | Won 13-12 |
MARCH 23 | vs Bushland | Lost 13-1 |
MARCH 26 | vs Dimmitt | Won 25-0 |
MARCH 30 | vs River Road | Lost 16-6 |
APRIL 2 | vs Canadian | Won 11-7 |
APRIL 9 | vs Bushland | Lost 18-0 |
APRIL 11 | vs Tulia | Won 15-7 |
APRIL 16 | vs Dimmitt | Won 22-1 |
APRIL 20 | vs River Road | Lost 9-7 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Slaton |
Lost 13-7 |
MARCH 16 | vs Dimmitt | Won 14-4 |
MARCH 19 | vs Bushland | Lost 12-1 |
MARCH 23 | vs Canadian | Won 25-4 |
MARCH 26 | vs Tulia | Won 12-2 |
MARCH 30 | vs Muleshoe | Won 16-6 |
APRIL 2 | vs Dimmitt | Won 15-2 |
APRIL 5 | vs Bushland | Lost 19-1 |
APRIL 9 | vs Canadian | Won 18-6 |
APRIL 16 | vs Tulia | Won 13-11 |
APRIL 20 | vs Muleshoe | Won 9-7 |
BI-DISTRICT FINALS- 1 |
vs Brownfield |
Lost 3-2 |
BI-DISTRICT FINALS- 2 |
vs Brownfield |
Lost 17-2 |
MARCH 16 | vs Bushland | Lost 24-0 |
MARCH 19 | vs Muleshoe | Lost 13-12 |
MARCH 22 | vs Dimmitt | Won 15-1 |
MARCH 26 | vs River Road | Lost 12-2 |
MARCH 30 | vs Canadian | Won 21-4 |
APRIL 2 | vs Bushland | Lost 27-0 |
APRIL 9 | vs Dimmitt | Won 18-0 |
APRIL 11 | vs Muleshoe | Lost 15-7 |
APRIL 16 | vs River Road | Lost 13-11 |
APRIL 20 | vs Canadian | Won 25-9 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Abernathy | Lost 17-4 |
All Schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Slaton | Won 5-2 |
MARCH 9 | vs Littlefield | Won 6-4 |
MARCH 14 | vs Denver City | Won 18-0 |
MARCH 16 | vs Shallowater | Lost 7-6 |
MARCH 19 | vs Idalou | Won 22-3 |
MARCH 23 | vs Roosevelt | Won 14-1 |
MARCH 25 | vs Brownfield | Won 13-3 |
MARCH 30 | vs Slaton | Won 13-8 |
APRIL 1 | vs Littlefield | Won 14-1 |
APRIL 6 | vs Denver City | Won 14-2 |
APRIL 9 | vs Shallowater | Lost 15-5 |
APRIL 13 | vs Idalou | Won 14-2 |
APRIL 16 | vs Roosevelt | Won 13-3 |
APRIL 19 | vs Brownfield | Lost 11-7 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Tulia |
Won 17-4 |
AREA FINALS |
vs Alpine |
Lost 15-11 |
REGIONAL 1/4-FINALS- 1 |
vs Bushland |
Lost 33-12 |
REGIONAL 1/4-FINALS- 2 |
vs Bushland |
Lost 14-0 |
All Schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Shallowater | Lost 31-21 |
MARCH 9 | vs Slaton | Lost 9-5 |
MARCH 14 | vs Idalou | Lost 13-6 |
MARCH 16 | vs Littlefield | Won 5-3 |
MARCH 19 | vs Roosevelt | Won 14-12 |
MARCH 23 | vs Denver City | Won 13-1 |
MARCH 26 | vs Abernathy | Lost 13-3 |
MARCH 30 | vs Shallowater | Won 7-5 |
APRIL 1 | vs Slaton | Won 12-11 |
APRIL 6 | vs Idalou | Won 13-3 |
APRIL 9 | vs Littlefield | Won 9-1 |
APRIL 12 | vs Roosevelt | Won 16-6 |
APRIL 16 | vs Denver City | Lost 23-15 |
APRIL 20 | vs Abernathy | Won 11-7 |
BI-DISTRICT FINALS- 1 |
vs River Road |
Won 3-2 |
BI-DISTRICT FINALS- 2 |
vs River Road |
Won 17-2 |
AREA FINALS |
vs Wall | Won 12-2 |
REGIONAL 1/4-FINALS |
vs Slaton |
Lost 11-1 |
All Schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Idalou | Lost 11-1 |
MARCH 9 | vs Roosevelt | Lost 14-11 |
MARCH 14 | vs Abernathy | Lost 18-0 |
MARCH 16 | vs Slaton | Lost 20-18 |
MARCH 19 | vs Littlefield | Won 8-0 |
MARCH 23 | vs Brownfield | Lost 13-1 |
MARCH 25 | vs Shallowater | Won 5-4 |
MARCH 30 | vs Idalou | Lost 8-1 |
APRIL 1 | vs Roosevelt | Won 7-6 |
APRIL 6 | vs Abernathy | Lost 14-2 |
APRIL 9 | vs Slaton | Lost 11-7 |
APRIL 12 | vs Littlefield | Lost 10-7 |
APRIL 16 | vs Brownfield | Won 23-15 |
APRIL 20 | vs Shallowater | Lost 9-7 |
MARCH 5 | vs Denver City | Won 11-1 |
MARCH 9 | vs Shallowater | Won 7-2 |
MARCH 14 | vs Brownfield | Won 13-6 |
MARCH 16 | vs Roosevelt | Lost 7-5 |
MARCH 19 | vs Abernathy | Lost 22-3 |
MARCH 23 | vs Slaton | Lost 20-5 |
MARCH 25 | vs Littlefield | Lost 7-6 |
MARCH 30 | vs Denver City | Won 8-1 |
APRIL 1 | vs Shallowater | Won 15-14 |
APRIL 6 | vs Brownfield | Lost 13-3 |
APRIL 9 | vs Roosevelt | Lost 9-5 |
APRIL 13 | vs Abernathy | Lost 14-5 |
APRIL 16 | vs Slaton | Lost 9-0 |
APRIL 20 | vs Littlefield | Won 13-5 |
MARCH 5 | vs Roosevelt | Won 9-7 |
MARCH 9 | vs Abernathy | Lost 6-4 |
MARCH 14 | vs Slaton | Lost 17-5 |
MARCH 16 | vs Brownfield | Lost 5-3 |
MARCH 19 | vs Denver City | Lost 8-0 |
MARCH 23 | vs Shallowater | Lost 4-3 |
MARCH 25 | vs Idalou | Won 7-6 |
MARCH 30 | vs Roosevelt | Lost 17-15 |
APRIL 1 | vs Abernathy | Lost 14-1 |
APRIL 8 | vs Slaton | Lost 12-11 (9) |
APRIL 9 | vs Brownfield | Lost 9-1 |
APRIL 12 | vs Denver City | Won 10-7 |
APRIL 16 | vs Shallowater | Won 4-1 |
APRIL 20 | vs Idalou | Lost 13-5 |
MARCH 5 | vs Littlefield | Lost 9-7 |
MARCH 9 | vs Denver City | Won 14-11 |
MARCH 14 | vs Shallowater | Lost 8-7 |
MARCH 16 | vs Idalou | Won 7-5 |
MARCH 19 | vs Brownfield | Lost 14-12 |
MARCH 23 | vs Abernathy | Lost 14-1 |
MARCH 26 | vs Slaton | Lost 12-7 |
MARCH 30 | vs Littlefield | Won 17-15 |
APRIL 1 | vs Denver City | Lost 7-6 |
APRIL 6 | vs Shallowater | Lost 9-3 |
APRIL 9 | vs Idalou | Won 9-5 |
APRIL 12 | vs Brownfield | Lost 16-6 |
APRIL 16 | vs Abernathy | Lost 13-3 |
APRIL 18 | vs Slaton | Lost 11-6 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Brownfield | Won 31-21 |
MARCH 9 | vs Idalou | Lost 7-2 |
MARCH 14 | vs Roosevelt | Won 8-7 |
MARCH 16 | vs Abernathy | Won 7-6 |
MARCH 19 | vs Slaton | Lost 5-3 |
MARCH 23 | vs Littlefield | Won 4-3 |
MARCH 25 | vs Denver City | Lost 5-4 |
MARCH 30 | vs Brownfield | Lost 7-5 |
APRIL 1 | vs Idalou | Lost 15-14 |
APRIL 6 | vs Roosevelt | Won 9-3 |
APRIL 9 | vs Abernathy | Won 15-0 |
APRIL 12 | vs Slaton | Won 5-4 |
APRIL 16 | vs Littlefield | Lost 4-1 |
APRIL 19 | vs Denver City | Won 9-7 |
BI-DISTRICT FINALS- 1 |
vs Bushland |
Lost 17-0 |
BI-DISTRICT FINALS- 2 |
vs Bushland |
Lost 20-5 |
MARCH 5 | vs Abernathy | Lost 5-2 |
MARCH 9 | vs Brownfield | Won 9-5 |
MARCH 14 | vs Littlefield | Won 17-5 |
MARCH 16 | vs Denver City | Won 20-18 |
MARCH 19 | vs Shallowater | Won 5-3 |
MARCH 23 | vs Idalou | Won 20-5 |
MARCH 26 | vs Roosevelt | Won 12-7 |
MARCH 30 | vs Abernathy | Lost 13-8 |
APRIL 1 | vs Brownfield | Lost 12-11 |
APRIL 8 | vs Littlefield | Won 12-11 (9) |
APRIL 9 | vs Denver City | Won 11-7 |
APRIL 12 | vs Shallowater | Lost 5-4 |
APRIL 16 | vs Idalou | Won 9-0 |
APRIL 19 | vs Roosevelt | Won 11-6 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Muleshoe |
Won 13-7 |
AREA FINALS- 1 |
vs Kermit |
Won 24-22 |
AREA FINALS- 2 |
vs Kermit |
Won 15-2 |
REGIONAL 1/4-FINALS |
vs Brownfield |
Won 11-1 |
REGIONAL SEMI-FINALS- 1 |
vs Brock |
Lost 17-0 |
REGIONAL SEMI-FINALS- 2 |
vs Brock |
Lost 17-1 |
ALPINE | ANTHONY | |
All schedules are subject to change
MARCH 15 | vs Tornillo | Won 8-3 |
MARCH 19 | vs Anthony | Won 15-1 |
MARCH 22 | vs Kermit | Lost 20-3 |
MARCH 26 | vs Crane | Lost 15-5 |
MARCH 30 | vs Presidio | Won 3-2 |
APRIL 2 | vs Tornillo | Won 10-0 |
APRIL 5 | vs Anthony | Won 8-4 |
APRIL 12 | vs Kermit | Lost 11-3 |
APRIL 15 | vs Crane | Won 14-2 |
APRIL 18 | vs Presidio | Won 8-7 |
BI-DISTRICT FINALS- 1 |
vs Brady |
Won 5-1 |
BI-DISTRICT FINALS- 2 |
vs Brady |
Won 10-7 |
AREA FINALS |
vs Abernathy |
Lost 15-11 |
All Schedules are subject to change
MARCH 15 | vs Kermit | Lost 12-8 |
MARCH 19 | vs Alpine | Lost 15-1 |
MARCH 22 | vs Crane | Lost 10-6 |
MARCH 26 | vs Presidio | Lost 22-0 |
MARCH 30 | vs Tornillo | Lost 15-5 |
APRIL 2 | vs Kermit | Lost 16-8 |
APRIL 5 | vs Alpine | Lost 8-4 |
APRIL 12 | vs Crane | Lost 12-8 |
APRIL 15 | vs Presidio | Lost 20-3 |
APRIL 18 | vs Tornillo | Lost 13-6 |
MARCH 15 | vs Presidio | Lost 11-1 |
MARCH 19 | vs Tornillo | Won 21-20 |
MARCH 22 | vs Anthony | Won 10-6 |
MARCH 26 | vs Alpine | Won 15-15 |
MARCH 30 | vs Kermit | Lost 15-4 |
APRIL 2 | vs Presidio | Lost 12-6 |
APRIL 5 | vs Tornillo | Won 18-15 |
APRIL 12 | vs Anthony | Won 12-8 |
APRIL 15 | vs Alpine | Lost 14-2 |
APRIL 18 | vs Kermit | Won 13-12 |
BI-DISTRICT FINALS- 1 |
vs Wall |
Lost 15-5 |
BI-DISTRICT FINALS- 2 |
vs Wall |
Lost 12-9 |
MARCH 15 | vs Anthony | Won 12-8 |
MARCH 19 | vs Presidio | Won 11-3 |
MARCH 22 | vs Alpine | Won 20-3 |
MARCH 26 | vs Tornillo | Won 9-3 |
MARCH 30 | vs Crane | Won 15-4 |
APRIL 2 | vs Anthony | Won 16-8 |
APRIL 5 | vs Presidio | Lost 9-3 |
APRIL 12 | vs Alpine | Won 11-3 |
APRIL 15 | vs Tornillo | Won 12-2 |
APRIL 18 | vs Crane | Lost 13-12 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Grape Creek |
Won 11-9 |
AREA FINALS- 1 |
vs Slaton |
Lost 24-22 |
AREA FINALS- 2 |
vs Slaton |
Lost 15-2 |
MARCH 15 | vs Crane | Won 11-1 |
MARCH 19 | vs Kermit | Lost 11-3 |
MARCH 22 | vs Tornillo | Won 14-3 |
MARCH 26 | vs Anthony | Won 22-0 |
MARCH 30 | vs Alpine | Lost 3-2 |
APRIL 2 | vs Crane | Won 12-6 |
APRIL 5 | vs Kermit | Won 9-3 |
APRIL 12 | vs Tornillo | Won 12-0 |
APRIL 15 | vs Anthony | Won 20-3 |
APRIL 18 | vs Alpine | Lost 8-7 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Ballinger |
Won 14-3 |
AREA FINALS |
vs Bushland |
Lost 12-2 |
BALLINGER | BRADY | REAGAN COUNTY | |
All schedules are subject to change
FEBRUARY 26 | vs Brady |
Won 12-1 |
MARCH 5 | vs Sonora | Won 13-0 |
MARCH 8 | vs Grape Creek | Won 2-1 |
MARCH 12 | OPEN (non-District) |
|
MARCH 15 | vs Reagan County | Won 12-9 |
MARCH 19 | vs Wall | Lost 6-5 |
MARCH 22 | vs SA TLCA | Won 23-2 |
MARCH 26 | vs Brady |
Won 3-0 |
MARCH 29 | vs Sonora | Won 11-6 |
APRIL 2 | vs Grape Creek | Won 12-2 |
APRIL 6 | OPEN (non-District) |
|
APRIL 8 | vs Reagan County | Lost 12-6 |
APRIL 12 | vs Wall | Lost 5-4 |
APRIL 16 | vs SA TLCA | Won 23-0 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Presidio |
Lost 14-3 |
All Schedules are subject to change
FEBRUARY 26 | vs Ballinger | Lost 12-1 |
MARCH 5 | vs Reagan County | Won 6-4 |
MARCH 8 | vs Wall | Won 10-7 |
MARCH 12 | vs SA TLCA | Won 15-4 |
MARCH 15 | OPEN (non-District) |
|
MARCH 19 | vs Sonora | Won 13-12 |
MARCH 22 | vs Grape Creek | Lost 4-1 |
MARCH 26 | vs Ballinger | Lost 3-0 |
MARCH 29 | vs Reagan County | Won 9-5 |
APRIL 2 | vs Wall | Lost 12-5 |
APRIL 8 | OPEN (non-District) |
|
APRIL 10 | vs SA TLCA | Won 15-4 |
APRIL 12 | vs Sonora | Won 12-1 |
APRIL 16 | vs Grape Creek | Won 8-7 |
BI-DISTRICT FINALS- 1 |
vs Alpine |
Lost 5-1 |
BI-DISTRICT FINALS- 2 |
vs Alpine |
Lost 10-7 |
SAN ANGELO GRAPE CREEK LADY EAGLES
All schedules are subject to change
FEBRUARY 26 | vs Sonora | Won 12-10 |
MARCH 5 | OPEN (non-District) |
|
MARCH 8 | vs Ballinger | Lost 2-1 |
MARCH 12 | vs Reagan County | Won 8-0 |
MARCH 15 | vs Wall | Lost 10-7 |
MARCH 19 | vs SA TLCA | Won 23-7 |
MARCH 22 | vs Brady |
Won 4-1 |
MARCH 26 | vs Sonora | Won 9-8 |
MARCH 29 | OPEN (non-District) |
|
APRIL 2 | vs Ballinger | Lost 12-2 |
APRIL 6 | vs Reagan County | Won 8-5 |
APRIL 8 | vs Wall | Lost 6-4 |
APRIL 12 | vs SA TLCA | Won 15-0 |
APRIL 16 | vs Brady |
Lost 8-7 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Kermit |
Lost 11-9 |
All schedules are subject to change
FEBRUARY 26 | vs SA TLCA | Won 20-3 |
MARCH 5 | vs Brady |
Lost 6-4 |
MARCH 8 | vs Sonora | Won 9-6 |
MARCH 12 | vs Grape Creek | Lost 8-0 |
MARCH 15 | vs Ballinger | Lost 12-9 |
MARCH 19 | OPEN (non-District) |
|
MARCH 22 | vs Wall | Lost 14-1 |
MARCH 26 | vs SA TLCA | Won 17-4 |
MARCH 29 | vs Brady |
Lost 9-5 |
APRIL 2 | vs Sonora | Won 8-1 |
APRIL 6 | vs Grape Creek | Lost 8-5 |
APRIL 8 | vs Ballinger | Won 12-6 |
APRIL 12 | OPEN (non-District) |
|
APRIL 16 | vs Wall | Lost 10-0 |
All schedules are subject to change
FEBRUARY 26 | vs Grape Creek | Lost 12-10 |
MARCH 5 | vs Ballinger | Lost 13-0 |
MARCH 8 | vs Reagan County | Lost 9-6 |
MARCH 12 | vs Wall | Lost 11-6 |
MARCH 15 | vs SA TLCA | Won 17-14 |
MARCH 19 | vs Brady |
Lost 13-12 |
MARCH 22 | OPEN (non-District) |
|
MARCH 26 | vs Grape Creek | Lost 9-8 |
MARCH 29 | vs Ballinger | Lost 11-6 |
APRIL 2 | vs Reagan County | Lost 8-1 |
APRIL 7 | vs Wall | Lost 13-2 |
APRIL 8 | vs SA TLCA | Won 17-3 |
APRIL 12 | vs Brady |
Lost 12-1 |
APRIL 16 | OPEN (non-District) |
SAN ANGELO TEXAS LEADERSHIP CHARTER ACADEMY LADY EAGLES
All schedules are subject to change
FEBRUARY 26 | vs Reagan County | Lost 20-3 |
MARCH 5 | vs Wall | Won 12-10 |
MARCH 8 | OPEN (non-District) |
|
MARCH 12 | vs Brady |
Lost 15-4 |
MARCH 15 | vs Sonora | Lost 17-14 |
MARCH 19 | vs Grape Creek | Lost 23-7 |
MARCH 22 | vs Ballinger | Lost 23-2 |
MARCH 26 | vs Reagan County | Lost 17-4 |
MARCH 29 | vs Wall | Lost 24-8 |
APRIL 2 | OPEN (non-District) |
|
APRIL 8 | vs Sonora | Lost 17-3 |
APRIL 10 | vs Brady |
Lost 15-4 |
APRIL 12 | vs Grape Creek | Lost 15-0 |
APRIL 16 | vs Ballinger | Lost 23-0 |
All schedules are subject to change
FEBRUARY 26 | OPEN (non-District) |
|
MARCH 5 | vs SA TLCA | Lost 12-10 |
MARCH 8 | vs Brady |
Lost 10-7 |
MARCH 12 | vs Sonora | Won 11-6 |
MARCH 14 | vs Grape Creek | Won 10-7 |
MARCH 19 | vs Ballinger | Won 6-5 |
MARCH 22 | vs Reagan County | Won 14-1 |
MARCH 26 | OPEN (non-District) |
|
MARCH 29 | vs SA TLCA | Won 24-8 |
APRIL 2 | vs Brady |
Won 12-5 |
APRIL 7 | vs Sonora | Won 13-2 |
APRIL 8 | vs Grape Creek | Won 6-4 |
APRIL 12 | vs Ballinger | Won 5-4 |
APRIL 16 | vs Reagan County | Won 10-0 |
BI-DISTRICT FINALS- 1 |
vs Crane |
Won 15-5 |
BI-DISTRICT FINALS- 2 |
vs Crane |
Won 12-9 |
AREA FINALS |
vs Brownfield |
Lost 12-2 |
ANSON | CLYDE | ||
All Schedules are subject to change
MARCH 5 | OPEN (non-District) |
|
MARCH 8 | vs Colorado City | Lost 11-8 |
MARCH 12 | vs Merkel | Won 15-4 |
MARCH 14 | vs Clyde | Lost 10-3 |
MARCH 19 | vs Coahoma | Won 8-5 |
MARCH 22 | vs Jim Ned | Won 10-4 |
MARCH 26 | vs Stanton | Won 6-3 |
MARCH 30 | OPEN (non-District) |
|
APRIL 2 | vs Colorado City | Lost 9-8 |
APRIL 6 | vs Merkel | Won 11-0 |
APRIL 9 | vs Clyde | Lost 5-1 |
APRIL 12 | vs Coahoma | Lost 13-6 |
APRIL 16 | vs Jim Ned | Lost 10-3 |
APRIL 18 | vs Stanton | Won 12-2 |
DIST SEEDING | vs Jim Ned |
Lost |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Coahoma | Won 11-1 |
MARCH 8 | vs Jim Ned | Won 10-0 |
MARCH 12 | vs Stanton | Won 14-7 |
MARCH 14 | vs Anson | Won 10-3 |
MARCH 19 | vs Colorado City | Won 8-0 |
MARCH 22 | vs Merkel | Won 29-1 |
MARCH 26 | OPEN (non-District) |
|
MARCH 29 | vs Coahoma | Won 3-0 |
APRIL 2 | vs Jim Ned | Won 12-0 |
APRIL 5 | vs Stanton | Won 14-0 |
APRIL 9 | vs Anson | Won 5-1 |
APRIL 12 | vs Colorado City | Won 10-0 |
APRIL 16 | vs Merkel | Won 10-0 |
APRIL 18 | OPEN (non-District) |
|
BI-DISTRICT FINALS |
vs Coleman |
Won 9-3 |
AREA FINALS- 1 |
vs Paradise |
Won 11-0 |
AREA FINALS- 2 |
vs Paradise |
Won 3-2 |
REGIONAL 1/4-FINALS- 1 |
vs Eastland |
Won 9-4 |
REGIONAL 1/4-FINALS- 2 |
vs Eastland |
Won 5-2 |
REGIONAL SEMI-FINALS- 1 |
vs Bushland |
Lost 8-7 |
REGIONAL SEMI-FINALS- 2 |
vs Bushland |
Won 9-4 |
REGIONAL SEMI-FINALS- 3 |
vs Bushland |
Lost 23-16 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Clyde | Lost 11-1 |
MARCH 8 | OPEN (non-District) |
|
MARCH 12 | vs Jim Ned | Won 15-5 |
MARCH 14 | vs Stanton | Won 13-0 |
MARCH 19 | vs Anson | Lost 8-5 |
MARCH 22 | vs Colorado City | Won 18-5 |
MARCH 26 | vs Merkel | Won 11-3 |
MARCH 29 | vs Clyde | Lost 3-0 |
APRIL 2 | OPEN (non-District) |
|
APRIL 5 | vs Jim Ned | Won 7-5 |
APRIL 9 | vs Stanton | Won 20-0 |
APRIL 12 | vs Anson | Won 13-6 |
APRIL 16 | vs Colorado City | Won 13-0 |
APRIL 18 | vs Merkel | Won 15-1 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Comanche |
Won 4-3 |
AREA FINALS- 1 |
vs Henrietta |
Lost 10-0 |
AREA FINALS- 2 |
vs Henrietta |
Lost 13-12 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Stanton | Won 7-5 |
MARCH 8 | vs Anson | Won 11-8 |
MARCH 12 | OPEN (non-District) |
|
MARCH 15 | vs Merkel | Won 12-2 |
MARCH 19 | vs Clyde | Lost 8-0 |
MARCH 22 | vs Coahoma | Lost 18-5 |
MARCH 26 | vs Jim Ned | Won 14-4 |
MARCH 29 | vs Stanton | Won 15-8 |
APRIL 2 | vs Anson | Won 9-8 |
APRIL 6 | OPEN (non-District) |
|
APRIL 9 | vs Merkel | Won 12-2 |
APRIL 12 | vs Clyde | Lost 10-0 |
APRIL 16 | vs Coahoma | Lost 13-0 |
APRIL 18 | vs Jim Ned | Lost 5-4 |
BI-DISTRICT FINALS- 1 |
vs Early |
Lost 15-11 (8) |
BI-DISTRICT FINALS- 2 |
vs Early |
Lost 2-0 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Jim Ned | Lost 23-1 |
MARCH 8 | vs Stanton | Lost 3-0 |
MARCH 12 | vs Anson | Lost 15-4 |
MARCH 15 | vs Colorado City | Lost 12-2 |
MARCH 19 | OPEN (non-District) |
|
MARCH 22 | vs Clyde | Lost 29-1 |
MARCH 26 | vs Coahoma | Lost 11-3 |
MARCH 29 | vs Jim Ned | Lost 24-3 |
APRIL 2 | vs Stanton | Lost 12-5 |
APRIL 6 | vs Anson | Lost 11-0 |
APRIL 9 | vs Colorado City | Lost 12-2 |
APRIL 12 | OPEN (non-District) |
|
APRIL 16 | vs Clyde | Lost 10-0 |
APRIL 18 | vs Coahoma | Lost 15-1 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Colorado City | Lost 7-5 |
MARCH 8 | vs Merkel | Won 3-0 |
MARCH 12 | vs Clyde | Lost 14-7 |
MARCH 15 | vs Coahoma | Lost 13-0 |
MARCH 19 | vs Jim Ned | Lost 25-2 |
MARCH 22 | OPEN (non-District) |
|
MARCH 26 | vs Anson | Lost 6-3 |
MARCH 29 | vs Colorado City | Lost 15-8 |
APRIL 2 | vs Merkel | Won 12-5 |
APRIL 5 | vs Clyde | Lost 14-0 |
APRIL 9 | vs Coahoma | Lost 20-0 |
APRIL 12 | vs Jim Ned | Lost 12-1 |
APRIL 16 | OPEN (non-District) |
|
APRIL 18 | vs Anson | Lost 12-2 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Merkel | Won 23-1 |
MARCH 8 | vs Clyde | Lost 10-0 |
MARCH 12 | vs Coahoma | Lost 15-5 |
MARCH 15 | OPEN (non-District) |
|
MARCH 19 | vs Stanton | Won 25-2 |
MARCH 22 | vs Anson | Lost 10-4 |
MARCH 26 | vs Colorado City | Lost 14-4 |
MARCH 29 | vs Merkel | Won 24-3 |
APRIL 2 | vs Clyde | Lost 12-0 |
APRIL 5 | vs Coahoma | Lost 7-5 |
APRIL 9 | OPEN (non-District) |
|
APRIL 12 | vs Stanton | Won 12-1 |
APRIL 16 | vs Anson | Won 10-3 |
APRIL 18 | vs Colorado City | Won 5-4 |
DIST SEEDING | vs Anson |
Won |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Eastland | Lost 10-0 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Dublin | Won 10-0 |
MARCH 8 | vs Coleman | Lost 3-2 |
MARCH 11 | vs Comanche | Lost 10-1 |
MARCH 13 | vs Early | Lost 5-1 |
MARCH 19 | vs Hamilton | Won 21-3 |
MARCH 22 | vs Cisco | Won 10-5 |
MARCH 26 | vs Eastland | Lost 3-1 |
MARCH 29 | vs Dublin | Won 11-6 |
APRIL 2 | vs Coleman | Lost 9-3 |
APRIL 5 | vs Comanche | Lost 8-0 |
APRIL 9 | vs Early | Lost 3-1 |
APRIL 12 | vs Hamilton | Won 15-1 |
APRIL 16 | vs Cisco | Won 8-7 |
APRIL 19 | vs Eastland | Lost 11-1 |
All Schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Coleman | Lost 16-8 |
MARCH 8 | vs Comanche | Lost 6-4 |
MARCH 11 | vs Early | Lost 16-9 |
MARCH 14 | vs Hamilton | Won |
MARCH 19 | vs Eastland | Lost 11-0 |
MARCH 22 | vs Bangs | Lost 10-5 |
MARCH 26 | vs Dublin | Won 6-4 |
MARCH 29 | vs Coleman | Won 10-7 |
APRIL 2 | vs Comanche | Lost 11-9 |
APRIL 5 | vs Early | Lost 17-9 |
APRIL 9 | vs Hamilton | Won 22-7 |
APRIL 12 | vs Eastland | Lost 12-0 |
APRIL 16 | vs Bangs | Lost 8-7 |
APRIL 18 | vs Dublin | Lost 14-8 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Cisco | Won 16-8 |
MARCH 8 | vs Bangs | Won 3-2 |
MARCH 11 | vs Dublin | Won 17-6 |
MARCH 13 | vs Eastland | Lost 18-0 |
MARCH 19 | vs Comanche | Lost 7-1 |
MARCH 22 | vs Early | Lost 7-2 |
MARCH 26 | vs Hamilton | Won 14-4 |
MARCH 29 | vs Cisco | Lost 10-7 |
APRIL 2 | vs Bangs | Won 9-3 |
APRIL 5 | vs Dublin | Won 9-8 |
APRIL 9 | vs Eastland | Lost 7-0 |
APRIL 12 | vs Comanche | Lost 7-6 |
APRIL 16 | vs Early | Lost 13-0 |
APRIL 18 | vs Hamilton | Won 24-1 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Clyde | Lost 9-3 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Hamilton | Won 20-1 |
MARCH 8 | vs Cisco | Won 6-4 |
MARCH 11 | vs Bangs | Won 10-1 |
MARCH 14 | vs Dublin | Won 21-11 |
MARCH 19 | vs Coleman | Won 7-1 |
MARCH 22 | vs Eastland | Won 2-1 |
MARCH 26 | vs Early | Lost 9-3 |
MARCH 29 | vs Hamilton | Won 29-7 |
APRIL 2 | vs Cisco | Won 11-9 |
APRIL 5 | vs Bangs | Won 8-0 |
APRIL 9 | vs Dublin | Won 10-2 |
APRIL 12 | vs Coleman | Won 7-6 |
APRIL 16 | vs Eastland | Lost 4-2 |
APRIL 19 | vs Early | Lost 25-7 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Coahoma |
Lost 4-3 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Bangs | Lost 10-0 |
MARCH 8 | vs Eastland | Lost 14-0 |
MARCH 11 | vs Coleman | Lost 17-6 |
MARCH 14 | vs Comanche | Lost 21-11 |
MARCH 19 | vs Early | Lost 17-3 |
MARCH 22 | vs Hamilton | Won 16-3 |
MARCH 26 | vs Cisco | Lost 6-4 |
MARCH 29 | vs Bangs | Lost 11-6 |
APRIL 2 | vs Eastland | Lost 15-0 |
APRIL 5 | vs Coleman | Lost 9-8 |
APRIL 9 | vs Comanche | Lost 10-2 |
APRIL 12 | vs Early | Lost 13-3 |
APRIL 16 | vs Hamilton | Won 13-3 |
APRIL 18 | vs Cisco | Won 14-8 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Eastland | Lost 10-2 |
MARCH 8 | vs Hamilton | Won 17-1 |
MARCH 11 | vs Cisco | Won 16-9 |
MARCH 13 | vs Bangs | Won 5-1 |
MARCH 19 | vs Dublin | Won 17-3 |
MARCH 22 | vs Coleman | Won 7-2 |
MARCH 26 | vs Comanche | Won 9-3 |
MARCH 29 | vs Eastland | Lost 16-4 |
APRIL 2 | vs Hamilton | Won 15-0 |
APRIL 5 | vs Cisco | Won 17-9 |
APRIL 9 | vs Bangs | Won 3-1 |
APRIL 12 | vs Dublin | Won 13-3 |
APRIL 16 | vs Coleman | Won 13-0 |
APRIL 18 | vs Comanche | Won 25-7 |
BI-DISTRICT FINALS- 1 |
Won 15-11 (8) | |
BI-DISTRICT FINALS- 2 |
Won 2-0 | |
AREA FINALS- 1 |
vs Brock |
Lost 13-1 |
AREA FINALS- 2 |
vs Brock |
Lost 22-8 |
All Schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Early | Won 10-2 |
MARCH 8 | vs Dublin | Won 14-0 |
MARCH 11 | vs Hamilton | Won 23-2 |
MARCH 14 | vs Coleman | Won 18-0 |
MARCH 19 | vs Cisco | Won 11-0 |
MARCH 22 | vs Comanche | Lost 2-1 |
MARCH 26 | vs Bangs | Won 3-1 |
MARCH 29 | vs Early | Won 16-4 |
APRIL 2 | vs Dublin | Won 15-0 |
APRIL 5 | vs Hamilton | Won 18-2 |
APRIL 9 | vs Coleman | Won 7-0 |
APRIL 12 | vs Cisco | Won 12-0 |
APRIL 16 | vs Comanche | Won 4-2 |
APRIL 19 | vs Bangs | Won 11-1 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Jim Ned |
Won 10-0 |
AREA FINALS- 1 |
Lost 8-3 | |
AREA FINALS- 2 |
Won 2-1 | |
AREA FINALS- 3 |
Won 3-2 | |
REGIONAL 1/4-FINALS- 1 |
vs Clyde |
Lost 9-4 |
REGIONAL 1/4-FINALS- 2 |
vs Clyde |
Lost 5-2 |
All Schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Comanche | Lost 20-1 |
MARCH 8 | vs Early | Lost 17-1 |
MARCH 11 | vs Eastland | Lost 23-2 |
MARCH 14 | vs Cisco | Lost |
MARCH 19 | vs Bangs | Lost 21-3 |
MARCH 22 | vs Dublin | Lost 16-3 |
MARCH 26 | vs Coleman | Lost 14-4 |
MARCH 29 | vs Comanche | Lost 29-7 |
APRIL 2 | vs Early | Lost 15-0 |
APRIL 5 | vs Eastland | Lost 18-2 |
APRIL 9 | vs Cisco | Lost 22-7 |
APRIL 12 | vs Bangs | Lost 15-1 |
APRIL 16 | vs Dublin | Lost 13-3 |
APRIL 18 | vs Coleman | Lost 24-1 |
BOYD | BRECKENRIDGE | ||
All Schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Tolar | Won 17-5 |
MARCH 8 | vs Jacksboro | Lost 4-2 |
MARCH 12 | vs Paradise | Lost 13-3 |
MARCH 19 | vs Peaster | Lost 18-0 |
MARCH 22 | vs Brock | Lost 9-4 |
MARCH 26 | vs Breckenridge | Won 15-5 |
MARCH 27 | vs Millsap | Won 17-7 |
MARCH 29 | vs Tolar | Won 23-13 |
APRIL 2 | vs Jacksboro | Lost 15-1 |
APRIL 5 | vs Paradise | Lost 13-2 |
APRIL 9 | vs Millsap | Won 8-0 |
APRIL 12 | vs Peaster | Lost 17-3 |
APRIL 16 | vs Brock | Lost 16-5 |
APRIL 18 | vs Breckenridge | Lost 10-3 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Jacksboro | Won 18-7 |
MARCH 8 | vs Paradise | Lost 13-9 |
MARCH 12 | vs Brock | Lost 17-2 |
MARCH 13 | vs Peaster | Won 11-5 |
MARCH 19 | vs Tolar | Won 16-1 |
MARCH 22 | vs Millsap | Won 17-1 |
MARCH 26 | vs Boyd | Lost 15-5 |
MARCH 29 | vs Jacksboro | Lost 5-0 |
APRIL 2 | vs Paradise | Lost 16-2 |
APRIL 5 | vs Brock | Lost 10-0 |
APRIL 9 | vs Peaster | Lost 11-0 |
APRIL 12 | vs Tolar | Won 16-12 |
APRIL 16 | vs Millsap | Won 16-1 |
APRIL 18 | vs Boyd | Won 10-3 |
DIST SEEDING | vs Jacksboro |
Lost 10-2 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Paradise | Won 9-6 |
MARCH 8 | vs Millsap | Won 17-0 |
MARCH 12 | vs Breckenridge | Won 17-2 |
MARCH 13 | vs Tolar | Won 15-0 |
MARCH 19 | vs Jacksboro | Won 7-2 |
MARCH 22 | vs Boyd | Won 9-4 |
MARCH 26 | vs Peaster | Lost 2-1 |
MARCH 29 | vs Paradise | Won 11-1 |
APRIL 2 | vs Millsap | Won 25-2 |
APRIL 5 | vs Breckenridge | Won 10-0 |
APRIL 9 | vs Tolar | Won 20-0 |
APRIL 12 | vs Jacksboro | Won 6-5 |
APRIL 16 | vs Boyd | Won 16-5 |
APRIL 19 | vs Peaster | Won 13-2 |
BI-DISTRICT FINALS-1 |
vs Bowie |
Won 11-1 |
BI-DISTRICT FINALS-2 |
vs Bowie |
Won 10-0 |
AREA FINALS- 1 |
vs Early |
Won 13-1 |
AREA FINALS- 2 |
vs Early |
Won 22-8 |
REGIONAL 1/4-FINALS- 1 |
vs Henrietta | Won 14-4 |
REGIONAL 1/4-FINALS- 2 |
vs Henrietta | Won 14-5 |
REGIONAL SEMI-FINALS- 1 |
vs Slaton |
Won 17-0 |
REGIONAL SEMI-FINALS- 2 |
vs Slaton |
Won 17-1 |
REGIONAL FINALS STATE 1/4 FINALS- 1 |
vs Bushland |
Lost 7-4 |
REGIONAL FINALS STATE 1/4 FINALS- 2 |
vs Bushland |
Won 8-1 |
REGIONAL FINALS STATE 1/4 FINALS- 3 |
vs Bushland |
Won 9-3 |
STATE SEMI-FINALS |
vs Rains |
Lost 4-2 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Breckenridge | Lost 18-7 |
MARCH 8 | vs Boyd | Won 4-2 |
MARCH 11 | vs Peaster | Lost 8-7 |
MARCH 12 | vs Paradise | Lost 12-6 |
MARCH 19 | vs Brock | Lost 7-2 |
MARCH 22 | vs Tolar | Won 8-3 |
MARCH 26 | vs Millsap | Won 9-4 |
MARCH 29 | vs Breckenridge | Won 5-0 |
APRIL 2 | vs Boyd | Won 15-1 |
APRIL 5 | vs Peaster | Lost 7-6 |
APRIL 9 | vs Paradise | Lost 3-2 |
APRIL 12 | vs Brock | Lost 6-5 |
APRIL 16 | vs Tolar | Won 10-0 |
APRIL 18 | vs Millsap | Won 18-7 |
DIST SEEDING | vs Breckenridge |
Won 10-2 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Henrietta | Lost 13-4 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Peaster | Lost 24-1 |
MARCH 8 | vs Brock | Lost 17-0 |
MARCH 12 | vs Tolar | Lost |
MARCH 19 | vs Paradise | Lost 17-0 |
MARCH 22 | vs Breckenridge | Lost 17-1 |
MARCH 26 | vs Jacksboro | Lost 9-4 |
MARCH 27 | vs Boyd | Lost 17-7 |
MARCH 29 | vs Peaster | Lost 15-0 |
APRIL 2 | vs Brock | Lost 25-2 |
APRIL 5 | vs Tolar | Lost |
APRIL 9 | vs Boyd | Lost 8-0 |
APRIL 12 | vs Paradise | Lost |
APRIL 16 | vs Breckenridge | Lost 16-1 |
APRIL 18 | vs Jacksboro | Lost 18-7 |
All Schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Brock | Lost 9-6 |
MARCH 8 | vs Breckenridge | Won 13-9 |
MARCH 12 | vs Boyd | Won 13-3 |
MARCH 13 | vs Jacksboro | Won 12-6 |
MARCH 19 | vs Millsap | Won 17-0 |
MARCH 22 | vs Peaster | Lost 2-1 |
MARCH 26 | vs Tolar | Won 15-5 |
MARCH 29 | vs Brock | Lost 11-1 |
APRIL 2 | vs Breckenridge | Won 16-2 |
APRIL 5 | vs Boyd | Won 13-2 |
APRIL 9 | vs Jacksboro | Won 3-2 |
APRIL 12 | vs Millsap | Won |
APRIL 16 | vs Peaster | Lost 6-5 |
APRIL 18 | vs Tolar | ????? |
BI-DISTRICT FINALS -1 |
vs Holliday |
Lost 4-1 |
BI-DISTRICT FINALS -1 |
vs Holliday |
Won 5-3 |
BI-DISTRICT FINALS -3 |
vs Holliday |
Won 5-1 |
AREA FINALS- 1 |
vs Clyde |
Lost 11-0 |
AREA FINALS- 2 |
vs Clyde |
Lost 3-2 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Millsap | Won 24-1 |
MARCH 8 | vs Tolar | Won 11-1 |
MARCH 12 | vs Jacksboro | Won 8-7 |
MARCH 13 | vs Breckenridge | Lost 11-5 |
MARCH 19 | vs Boyd | Won 18-0 |
MARCH 22 | vs Paradise | Won 2-1 |
MARCH 26 | vs Brock | Won 2-1 |
MARCH 29 | vs Millsap | Won 15-0 |
APRIL 2 | vs Tolar | Won 12-2 |
APRIL 5 | vs Jacksboro | Won 7-6 |
APRIL 9 | vs Breckenridge | Won 11-0 |
APRIL 12 | vs Boyd | Won 17-3 |
APRIL 16 | vs Paradise | Won 6-5 |
APRIL 18 | vs Brock | Lost 13-2 |
BI-DISTRICT FINALS-1 |
vs City View |
Lost 9-3 |
BI-DISTRICT FINALS-2 |
vs City View |
Won 7-3 |
BI-DISTRICT FINALS -3 |
vs City View |
Won 9-8 |
AREA FINALS- 1 |
vs Eastland |
Won 8-3 |
AREA FINALS- 2 |
vs Eastland |
Lost 2-1 |
AREA FINALS- 3 |
vs Eastland |
Lost 3-2 |
All schedules are subject to change
MARCH 5 | vs Boyd | Lost 17-5 |
MARCH 8 | vs Peaster | Lost 11-1 |
MARCH 12 | vs Millsap | Won |
MARCH 13 | vs Brock | Lost 15-0 |
MARCH 19 | vs Breckenridge | Lost 16-1 |
MARCH 22 | vs Jacksboro | Lost 8-3 |
MARCH 26 | vs Paradise | Lost 15-5 |
MARCH 29 | vs Boyd | Lost 23-13 |
APRIL 2 | vs Peaster | Lost 12-2 |
APRIL 5 | vs Millsap | Won |
APRIL 9 | vs Brock | Lost 20-0 |
APRIL 12 | vs Breckenridge | Lost 16-12 |
APRIL 16 | vs Jacksboro | Lost 10-0 |
APRIL 18 | vs Paradise | ????? |
BOWIE | CHILDRESS | |
All schedules are subject to change
MARCH 19 | vs Childress | Won 15-9 |
MARCH 22 | vs Nocona | Won 17-2 |
MARCH 26 | vs Holliday | Lost 5-1 |
MARCH 29 | vs City View | Lost 10-0 |
APRIL 2 | vs Henrietta | Lost 10-2 |
APRIL 5 | vs Childress | Won 15-7 |
APRIL 9 | vs Nocona | Won 8-3 |
APRIL 12 | vs Holliday | Lost 8-3 |
APRIL 16 | vs City View | Lost 4-1 |
APRIL 18 | vs Henrietta | Lost 6-2 |
BI-DISTRICT FINALS- 1 |
vs Brock | Lost 11-1 |
BI-DISTRICT FINALS- 2 |
vs Brock | Lost 10-0 |
All schedules are subject to change
MARCH 19 | vs Bowie | Lost 15-9 |
MARCH 22 | vs Henrietta | Lost 22-0 |
MARCH 26 | vs City View | Lost 26-0 |
MARCH 29 | vs Nocona | Won 18-8 |
APRIL 2 | vs Holliday | Lost 15-0 |
APRIL 5 | vs Bowie | Lost 15-7 |
APRIL 9 | vs Henrietta | Lost 22-1 |
APRIL 12 | vs City View | Lost 13-2 |
APRIL 16 | vs Nocona | Lost 16-4 |
APRIL 18 | vs Holliday | Lost 15-0 |
All schedules are subject to change
MARCH 19 | vs City View | Won 4-3 |
MARCH 22 | vs Childress | Won 22-0 |
MARCH 26 | vs Nocona | Won 20-0 |
MARCH 29 | vs Holliday | Won 7-1 |
APRIL 2 | vs Bowie | Won 10-2 |
APRIL 5 | vs City View | Lost 6-2 |
APRIL 9 | vs Childress | Won 22-1 |
APRIL 12 | vs Nocona | Won 15-1 |
APRIL 16 | vs Holliday | Lost 4-3 |
APRIL 18 | vs Bowie | Won 6-2 |
DIST SEEDING-2 | vs Holliday | Won 14-0 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Jacksboro |
Won 13-4 |
AREA FINALS- 1 |
vs Coahoma |
Won 10-0 |
AREA FINALS- 2 |
vs Coahoma |
Won 13-12 |
REGIONAL 1/4-FINALS- 1 |
vs Brock | Lost 14-4 |
REGIONAL 1/4-FINALS- 2 |
vs Brock | Lost 14-5 |
All schedules are subject to change
MARCH 19 | vs Nocona | Won 20-0 |
MARCH 22 | vs City View | Won 6-5 |
MARCH 26 | vs Bowie | Won 5-1 |
MARCH 29 | vs Henrietta | Lost 7-1 |
APRIL 2 | vs Childress | Won 15-0 |
APRIL 5 | vs Nocona | Won 9-0 |
APRIL 9 | vs City View | Lost 8-6 |
APRIL 12 | vs Bowie | Won 8-3 |
APRIL 16 | vs Henrietta | Won 4-3 |
APRIL 18 | vs Childress | Won 15-0 |
DIST SEEDING-1 | vs City View | Won 4-3 |
DIST SEEDING-2 | vs Henrietta | Lost 14-0 |
BI-DISTRICT FINALS- 1 |
vs Paradise |
Won 4-1 |
BI-DISTRICT FINALS- 2 |
vs Paradise |
Lost 5-3 |
BI-DISTRICT FINALS- 3 |
vs Paradise |
Lost 5-1 |
All schedules are subject to change
MARCH 19 | vs Holliday | Lost 20-0 |
MARCH 22 | vs Bowie | Lost 17-2 |
MARCH 26 | vs Henrietta | Lost 20-0 |
MARCH 29 | vs Childress | Lost 18-8 |
APRIL 2 | vs City View | Lost 15-0 |
APRIL 5 | vs Holliday | Lost 9-0 |
APRIL 9 | vs Bowie | Lost 8-3 |
APRIL 12 | vs Henrietta | Lost 15-1 |
APRIL 16 | vs Childress | Won 16-4 |
APRIL 18 | vs City View | Lost 15-0 |
WICHITA FALLS CITY VIEW LADY MUSTANGS
All schedules are subject to change
MARCH 19 | vs Henrietta | Lost 4-3 |
MARCH 22 | vs Holliday | Lost 6-5 |
MARCH 26 | vs Childress | Won 26-0 |
MARCH 29 | vs Bowie | Won 10-0 |
APRIL 2 | vs Nocona | Won 15-0 |
APRIL 5 | vs Henrietta | Won 6-2 |
APRIL 9 | vs Holliday | Won 8-6 |
APRIL 12 | vs Childress | Won 13-2 |
APRIL 16 | vs Bowie | Won 4-1 |
APRIL 18 | vs Nocona | Won 15-0 |
DIST SEEDING-1 | vs Holliday | Lost 4-3 |
BI-DISTRICT FINALS- 1 |
Won 9-3 | |
BI-DISTRICT FINALS- 2 |
Lost 7-3 | |
BI-DISTRICT FINALS- 3 |
Lost 9-8 |