2020 TEXAS REGION I-AAAA
FOOTBALL SCHEDULES
DIVISION I TEAMS |
DIVISION II TEAMS |
|||
Clint | Andrews | Midland Greenwood | Borger | |
Fabens | Big Spring | Monahans | Levelland | |
Mountain View | Fort Stockton | Pecos | Lubbock Estacado | |
El Paso Riverside | San Angelo Lake View | Snyder | Perryton | |
San Elizario | Sweetwater | Seminole | ||
Canyon | Burkburnett | Bridgeport | Aubrey | |
Dumas | Decatur | Graham | Celina | |
Hereford | Gainsville | Iowa Park | Krum | |
Pampa | Lake Worth | Mineral Wells | Sanger | |
Springtown | Vernon | Van Alstyne | ||
WF Hirschi |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | OPEN | |
September 4 | OPEN | |
September 11 | OPEN | |
September 18 | OPEN | |
September 25 | OPEN | |
October 2 | vs El Dorado | Won 61-15 |
October 9 | vs FABENS | Won 49-7 |
October 16 | vs MOUNTAIN VIEW | Won 62-0 |
October 23 | OPEN | |
October 30 | vs RIVERSIDE | Won 14-13 |
November 6 | vs SAN ELIZARIO | Won Forfeit |
BI-DISTRICT FINALS |
Won 30-14 | |
AREA FINALS |
vs DECATUR |
Lost 42-21 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | OPEN | |
September 4 | OPEN | |
September 11 | OPEN | |
September 18 | OPEN | |
September 25 | OPEN | |
October 2 | vs Bel Air | Lost 55-6 |
October 9 | vs Ysleta | Lost 34-7 |
October 16 | vs CLINT | Lost 62-0 |
October 23 | vs RIVERSIDE | Lost 37-0 |
October 30 | vs SAN ELIZARIO | Lost 36-21 |
November 6 | vs FABENS | Won Forfeit |
BI-DISTRICT FINALS |
vs ANDREWS |
Lost 67-0 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | OPEN | |
September 4 | OPEN | |
September 11 | OPEN | |
September 18 | OPEN | |
September 25 | OPEN | |
October 2 | vs Lakeview | Lost 49-20 |
October 9 | vs CLINT | Lost 49-7 |
October 16 | vs RIVERSIDE | Lost Forfeit |
October 23 | vs SAN ELIZARIO | Lost Forfeit |
October 30 | OPEN | |
November 6 | vs MOUNTAIN VIEW | Lost Forfeit |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | OPEN | |
September 4 | OPEN | |
September 11 | OPEN | |
September 18 | OPEN | |
September 25 | OPEN | |
October 2 | vs Jefferson | Won 42-14 |
October 9 | vs SAN ELIZARIO | Won 48-6 |
October 16 | vs FABENS | Won FFT |
October 23 | vs MOUNTAIN VIEW | Won 37-0 |
October 30 | vs CLINT | Lost 14-13 |
November 6 | OPEN | |
BI-DISTRICT FINALS |
vs BIG SPRING |
Lost 32-26 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | OPEN | |
September 4 | OPEN | |
September 11 | OPEN | |
September 18 | OPEN | |
September 25 | OPEN | |
October 2 | vs Tornillo | Lost 36-30 |
October 9 | vs RIVERSIDE | Lost 48-6 |
Octobrer 16 | OPEN | |
October 23 | vs FABENS | Won FFT |
October 30 | vs MOUNTAIN VIEW | Won 36-21 |
November 6 | vs CLINT | Lost Forfeit |
BI-DISTRICT FINALS |
vs FT. STOCKTON |
Lost 2-0 |
ANDREWS |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Levelland | Won 56-47 |
September 4 | vs Monahans | Won 42-21 |
September 11 | vs Midland Greenwood | Lost 36-21 |
September 18 | vs Seminole | Won 54-13 |
September 25 | vs Lubbock Estacado | Won 45-44 |
October 2 | vs Hereford | Won 51-7 |
October 9 | vs Canyon | Lost 45-14 |
October 16 | vs BIG SPRING | Won 56-35 |
October 23 | vs S.A. LAKE VIEW | Won 56-27 |
October 30 | vs FT. STOCKTON | Lost 47-35 |
November 6 | OPEN | |
BI-DISTRICT FINALS |
Won 67-0 | |
AREA FINALS |
vs DUMAS |
Lost 31-20 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Vernon | Won 36-14 |
September 4 | OPEN | |
September 11 | vs Monahans | Won 28-6 |
September 18 | vs Brownfield | Won 20-17 |
September 25 | vs Clint | Lost 48-12 |
October 2 | OPEN | |
October 9 | OPEN | |
October 16 | vs ANDREWS | Lost 56-35 |
October 23 | vs FT. STOCKTON | Lost 28-7 |
October 30 | vs S.A. LAKE VIEW | Won 35-21 |
November 6 | OPEN | |
BI-DISTRICT FINALS |
vs RIVERSIDE |
Won 32-26 |
AREA FINALS |
vs SPRINGTOWN |
Lost 56-0 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs E.P. Bowie | Won 19-15 |
September 4 | vs Alpine | Lost 20-14 |
September 11 | vs Glen Rose | Lost 40-0 |
September 18 | vs Monahans | Lost 39-21 |
September 25 | vs Pecos | Lost 28-21 |
October 2 | vs Lubbock | Lost 28-12 |
October 9 | OPEN | |
October 16 | vs S.A. LAKE VIEW | Won 65-28 |
October 23 | vs BIG SPRING | Won 28-7 |
October 30 | vs ANDREWS | Won 47-35 |
November 6 | OPEN | |
BI-DISTRICT FINALS |
vs SAN ELIZARIO |
Won 2-0 |
AREA FINALS |
vs CANYON |
Lost 59-7 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Lamesa | Won 35-8 |
September 4 | vs Pecos | Won 44-41 |
September 11 | vs Sweetwater | Lost 58-42 |
September 18 | vs Snyder | Lost 36-12 |
September 25 | vs Brownfield | Won 63-40 |
October 2 | vs Fabens | Won 49-20 |
October 9 | vs Hereford | Lost 34-15 |
October 16 | vs FT. STOCKTON | Lost 65-28 |
October 23 | vs ANDREWS | Lost 56-27 |
October 30 | vs BIG SPRING | Lost 35-21 |
November 6 | OPEN | |
BI-DISTRICT FINALS |
vs CLINT |
Lost 30-14 |
CANYON |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | OPEN | |
September 4 | vs Burkburnett | Won 71-28 |
September 11 | vs Lubbock Estacado | Won 38-0 |
September 18 | vs Borger | Won 40-3 |
September 25 | vs Midland Greenwood | Won 48-0 |
October 2 | vs Levelland | Won 40-0 |
October 9 | vs Andrews | Won 45-14 |
October 16 | OPEN | |
October 22 | vs PAMPA | Won 21-7 |
October 30 | vs DUMAS | Lost 23-9 |
November 6 | vs HEREFORD | Won 53-0 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs W.F. HIRSCHI |
Won 16-0 |
AREA FINALS |
vs FT. STOCKTON |
Won 59-7 |
REGIONAL SEMI-FINALS |
vs DECATUR |
Won 35-7 |
REGIONAL FINALS STATE 1/4 FINALS |
vs SPRINGTOWN |
Won 17-14 |
STATE SEMI-FINALS |
vs ARGYLE |
Lost 37-20 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Seminole | Won 48-8 |
September 4 | vs Lubbock Estacado | Won 38-13 |
September 11 | vs Perryton | Won 30-0 |
September 18 | vs Levelland | Won 62-26 |
September 25 | vs Stephenville | Lost 46-33 |
Octobrer 2 | OPEN | |
October 9 | vs Caprock | Won 40-14 |
Octobrer 16 | vs Plainview | Won 42-8 |
October 23 | vs HEREFORD | Won 48-10 |
October 30 | vs CANYON | Won 27-9 |
November 6 | vs PAMPA | Won 28-9 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs LAKE WORTH |
Won 37-27 |
AREA FINALS |
vs ANDREWS |
Won 31-20 |
REGIONAL SEMI-FINALS |
vs SPRINGTOWN |
Lost 24-14 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Borger | Won 20-13 |
September 4 | vs Bushland | Lost 56-10 |
September 11 | OPEN | |
September 18 | vs Lubbock Estacado | Lost 41-6 |
September 25 | vs Plainview | Won 42-36 |
October 2 | vs Andrews | Lost 51-7 |
October 9 | vs S.A. Lake View | Won 34-15 |
October 16 | OPEN | |
October 23 | vs DUMAS | Lost 48-10 |
October 30 | vs PAMPA | Lost 49-10 |
November 6 | vs CANYON | Lost 53-0 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs SPRINGTOWN |
Lost 59-13 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Elk City OK | Won 49-21 |
September 4 | vs Dalhart | Won 28-6 |
September 11 | vs Borger | Won 56-15 |
September 18 | vs Denver City | Won 73-28 |
September 25 | vs Levelland | Won 50-26 |
October 2 | vs Perryton | Won 41-35 |
October 9 | vs Palo Duro | Won 56-13 |
October 16 | OPEN | |
October 22 | vs CANYON | Lost 21-7 |
October 30 | vs HEREFORD | Won 49-10 |
November 6 | vs DUMAS | Lost 28-9 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs DECATUR |
Lost 49-28 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Aubrey | Lost 55-7 |
September 4 | vs Canyon | Lost 71-28 |
September 11 | vs Iowa Park | Lost 49-12 |
September 18 | OPEN | |
September 25 | vs Vernon | Won 28-22 |
October 2 | vs DECATUR | Lost 69-0 |
October 9 | vs W.F. HIRSCHI | Lost FFT |
October 16 | vs GAINESVILLE | Lost 49-29 |
October 23 | vs LAKE WORTH | Lost 44-14 |
October 30 | vs SPRINGTOWN | Lost 17-0 |
November 6 | OPEN |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Kennedale | Lost 56-9 |
September 4 | vs Alvarado | Won 47-0 |
September 11 | vs Midlothian Heritage | Lost 28-25 |
September 18 | vs Graham | Lost 31-14 |
September 25 | vs Glen Rose | Lost 51-27 |
October 2 | vs BURKBURNETT | Won 69-0 |
October 9 | vs GAINESVILLE | Won 41-21 |
Octobrer 16 | vs LAKE WORTH | Won 63-28 |
October 23 | vs SPRINGTOWN | Won 35-28 |
October 30 | vs W.F. HIRSCHI | Lost 28-26 |
November 6 | OPEN | |
BI-DISTRICT FINALS |
vs PAMPA |
Won 49-28 |
AREA FINALS |
vs CLINT |
Won 42-21 |
REGIONAL SEMI-FINALS |
vs CANYON |
Lost 35-7 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Caddo Mills | Lost 42-20 |
September 4 | vs Vernon | Won 14-0 |
September 11 | OPEN | |
September 18 | OPEN | |
September 25 | vs Alvarado | Lost 38-28 |
October 2 | vs SPRINGTOWN | Lost 41-19 |
October 9 | vs DECATUR | Lost 41-21 |
October 16 | vs BURKBURNETT | Won 49-29 |
October 22 | vs W.F. HIRSCHI | Lost 30-0 |
October 30 | vs LAKE WORTH | Lost 35-21 |
November 6 | OPEN |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | McGregor HS | Won 47-43 |
September 4 | vs Sanger | Lost 49-35 |
September 11 | vs FW Western Hills | Won 56-7 |
September 18 | vs Venus | Won 53-6 |
September 25 | vs Polytechnic | Won 27-0 |
October 2 | vs W.F. HIRSCHI | Lost 42-20 |
October 9 | vs SPRINGTOWN | Lost 44-14 |
October 16 | vs DECATUR | Lost 63-28 |
October 23 | vs BURKBURNETT | Won 44-14 |
October 30 | vs GAINESVILLE | Won 35-21 |
November 6 | OPEN | |
BI-DISTRICT FINALS |
vs DUMAS |
Lost 37-27 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Glen Rose | Lost 27-13 |
September 4 | vs Graham | Won19-14 |
September 11 | vs Waco Connaly | Won 17-7 |
September 18 | vs Godley | Won 52-20 |
September 25 | vs Midlothian Heritage | Won 24-17 |
October 2 | vs GAINESVILLE | Won 41-19 |
October 9 | vs LAKE WORTH | Won 44-14 |
October 16 | vs W.F. HIRSCHI | Won 41-22 |
October 23 | vs DECATUR | Lost 35-28 |
October 30 | vs BURKBURNETT | Won 17-0 |
November 6 | OPEN | |
BI-DISTRICT FINALS |
vs HEREFORD |
Won 59-13 |
AREA FINALS |
vs BIG SPRING |
Won 56-0 |
REGIONAL SEMI-FINALS |
vs DUMAS |
Won 24-14 |
REGIONAL FINALS STATE 1/4 FINALS |
vs CANYON |
Lost 17-14 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Midlothian Heritage | Lost 42-14 |
September 3 | vs Anna | Won 28-13 |
September 11 | vs Hereford | Won 34-28 |
September 18 | vs Vernon | Won 36-7 |
September 25 | OPEN | |
October 2 | vs LAKE WORTH | Won 42-20 |
October 9 | vs BURKBURNETT | FFT Covid |
October 9 | vs WF Rider |
Lost 48-10 |
October 16 | vs SPRINGTOWN | Lost 41-22 |
October 22 | vs GAINESVILLE | Won 30-0 |
October 30 | vs DECATUR | Won 28-26 |
November 6 | OPEN | |
BI-DISTRICT FINALS |
vs CANYON |
Lost 16-0 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Lubbock Estacado | Won 28-12 |
September 4 | vs Brownwood | Lost 35-15 |
September 11 | vs Andrews | Won 36-29 |
September 18 | OPEN | |
September 25 | vs Canyon | Lost 48-0 |
October 2 | vs PECOS | Won 39-10 |
October 9 | vs SWEETWATER | Lost 36-30 |
October 16 | vs MONAHANS | Won 13-9 |
October 23 | vs SNYDER | Won 17-14 |
October 30 | OPEN | |
BI-DISTRICT FINALS |
vs SEMINOLE |
Won 50-20 |
AREA FINALS |
vs AUBREY |
Lost 21-17 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 27 | vs Fredericksburg | Lost 55-20 |
September 4 | vs Andrews | Lost 42-21 |
September 11 | vs Big Spring | Lost 28-6 |
September 18 | vs Fort Stockton | Won 39-21 |
September 25 | vs Lamesa | Won 29-8 |
October 2 | vs Seminole | Lost 28-21 |
October 9 | vs SNYDER | Won 46-7 |
October 16 | vs GREENWOOD | Lost 13-9 |
October 23 | vs PECOS | Won 35-19 |
November 6 | vs SWEETWATER | Lost 48-32 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs PERRYTON |
Lost 34-20 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 27 | OPEN | |
September 4 | vs S.A. Lake View | Lost 44-41 |
September 11 | vs Kermit | Won 64-30 |
September 18 | OPEN | |
September 25 | vs Fort Stocton | Won 28-21 |
October 2 | vs GREENWOOD | Lost 39-10 |
October 9 | OPEN | |
October 16 | vs SWEETWATER | Lost 62-39 |
October 23 | vs MONAHANS | Lost 35-19 |
October 30 | vs SNYDER | Won 21-7 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs ESTACADO |
Lost 48-6 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Slaton | Lost 20-14 |
September 4 | vs Levelland | Lost 26-10 |
September 11 | vs Lamesa | Won 40-6 |
September 18 | vs S.A. Lake View | Won 36-12 |
September 25 | OPEN | |
October 2 | vs SWEETWATER | Lost 47-28 |
October 9 | vs MONAHANS | Lost 46-7 |
Octobrer 16 | OPEN | |
October 23 | vs GREENWOOD | Lost 17-14 |
October 30 | vs PECOS | Lost 21-7 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Stephenville | Lost 58-32 |
September 4 | OPEN | |
September 11 | vs S.A. Lake View | Won 58-42 |
September 18 | vs Boerne | Won 40-35 |
September 25 | vs Clyde | Won 54-10 |
October 2 | vs SNYDER | Won 47-28 |
October 9 | vs GREENWOOD | Won 36-30 |
October 16 | vs PECOS | Won 62-39 |
Octobrer 23 | OPEN | |
Octobrer 30 | vs MONAHANS | Won 48-32 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs LEVELLAND |
Won 69-24 |
AREA FINALS |
vs CELINA |
Lost 37-22 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Hereford | Lost 20-13 |
September 4 | vs Friona | Lost 27-21 |
September 11 | vs Pampa | Lost 56-15 |
September 18 | vs Canyon | Lost 40-3 |
September 25 | vs Dalhart | Lost 46-8 |
October 2 | vs Ulysses, KS | Lost 20-7 |
October 9 | vs LEVELLAND | Lost 27-14 |
October 16 | vs ESTACADO | Won 23-20 |
October 23 | vs SEMINOLE | Lost 20-7 |
October 30 | OPEN | |
November 6 | vs PERRYTON | Lost 3-0 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Andrews | Lost 56-47 |
September 4 | vs Snyder | Won 26-10 |
September 11 | vs Shallowater | Lost 52-46 |
September 18 | vs Dumas | Lost 62-26 |
September 25 | vs Pampa | Lost 50-26 |
October 2 | vs Canyon | Lost 40-0 |
October 9 | vs BORGER | Won 27-14 |
October 16 | vs PERRYTON | Lost 34-7 |
October 23 | OPEN | |
October 30 | vs ESTACADO | Lost 41-24 |
November 6 | vs SEMINOLE | Lost 48-49 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs SWEETWATER |
Lost 69-24 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Mid. Greenwood | Lost 28-12 |
September 3 | vs Dumas | Won 38-13 |
September 11 | vs Canyon | Lost 38-0 |
September 18 | vs Hereford | Won 41-6 |
September 25 | vs Andrews | Lost 45-44 |
October 2 | vs Bushland | Lost 46-7 |
October 9 | vs SEMINOLE | Won 49-42 |
October 16 | vs BORGER | Lost 23-20 |
October 22 | vs PERRYTON | Won 26-20 |
October 30 | vs LEVELLAND | Won 41-24 |
November 6 | OPEN | |
BI-DISTRICT FINALS |
vs PECOS |
Won 48-6 |
AREA FINALS |
vs IOWA PARK |
Lost 42-21 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Dalhart | Lost 19-8 |
September 4 | vs Childress | Lost 35-17 |
September 11 | vs Dumas | Lost 30-0 |
September 18 | OPEN | |
September 25 | OPEN | |
October 2 | vs Pampa | Lost 41-35 |
October 9 | vs Alpine | Won 14-0 |
October 16 | vs LEVELLAND | Won 34-7 |
October 22 | vs ESTACADO | Lost 26-20 |
October 30 | vs SEMINOLE | Won 28-14 |
November 6 | vs BORGER | Won 3-0 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs MONAHANS |
Won 34-20 |
AREA FINALS |
vs GRAHAM |
Lost 49-7 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Dumas | Lost 48-8 |
September 4 | vs Shallowater | Lost 34-14 |
September 11 | vs Denver City | Lost 50-36 |
September 18 | vs Andrews | Lost 54-13 |
September 25 | vs Muleshoe | Won 51-40 |
October 2 | vs Monahans | Won 28-21 |
October 9 | vs ESTACADO | Lost 49-42 |
October 16 | OPEN | |
October 23 | vs BORGER | Won 20-7 |
October 30 | vs PERRYTON | Lost 28-14 |
November 6 | vs LEVELLAND | Won 49-48 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs GREENWOOD |
Lost 50-20 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Paradise | Lost 25-13 |
September 4 | vs Bowie | Won 22-15 |
September 11 | vs Hillsboro | Lost 23-6 |
September 18 | OPEN | |
September 25 | vs Community | Lost 42-13 |
October 2 | OPEN | |
October 9 | vs GRAHAM | Lost 63-7 |
October 16 | OPEN | |
October 23 | vs IOWA PARK | Lost 38-7 |
October 30 | vs VERNON | Lost 34-20 |
November 6 | vs MINERAL WELLS | Lost 28-25 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Alvarado | Won 50-14 |
September 4 | vs Springtown | Lost 19-14 |
September 11 | OPEN | |
September 18 | vs Decatur | Won 31-14 |
September 25 | vs Everman | Won 31-20 |
October 2 | OPEN | |
October 9 | vs BRIDGEPORT | Won 63-7 |
October 16 | vs IOWA PARK | Won 45-21 |
October 22 | vs VERNON | Won 63-7 |
October 30 | vs MINERAL WELLS | Won 65-0 |
November 6 | OPEN | |
BI-DISTRICT FINALS |
vs VAN ALSTYNE |
Won 62-10 |
AREA FINALS |
vs PERRYTON |
Won 49-7 |
REGIONAL SEMI-FINALS |
vs AUBREY |
Won 28-14 |
REGIONAL FINALS STATE 1/4 FINALS |
vs CELINA |
Won 23-21 |
STATE SEMI-FINALS |
vs GILMER |
Lost 35-21 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Holliday | Won 28-0 |
September 4 | vs Canadian | Won 26-21 |
September 11 | vs Burkburnett | Won 49-12 |
September 18 | vs Brock | Lost 42-35 |
September 25 | vs Wichita Falls | Won 57-33 |
October 2 | OPEN | |
October 9 | vs MINERAL WELLS | Won 42-14 |
October 16 | vs GRAHAM | Lost 45-21 |
October 22 | vs BRIDGEPORT | Won 38-7 |
October 30 | OPEN | |
November 6 | vs VERNON | Won 62-13 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs SANGER |
Won 34-20 |
AREA FINALS |
vs ESTACADO | Won 42-21 |
REGIONAL SEMI-FINALS |
vs CELINA |
Lost 42-24 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Boyd | Lost 64-40 |
September 4 | vs Godley | Lost 61-20 |
September 11 | vs Venus | Won 45-22 |
September 18 | OPEN | |
September 25 | OPEN | |
October 2 | vs Glen Rose | Lost 63-17 |
October 9 | vs IOWA PARK | Lost 42-14 |
October 16 | vs VERNON | Lost 38-14 |
October 23 | OPEN | |
October 30 | vs GRAHAM | Lost 65-0 |
November 6 | vs BRIDGEPORT | Won 28-25 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs AUBREY |
Lost 65-14 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Big Spring | Lost 36-14 |
September 4 | vs Gainesville | Lost 14-0 |
September 11 | vs Holliday | Lost 19-10 |
September 18 | vs W.F. Hirschi | Lost 36-7 |
September 25 | vs Burkburnett | Lost 28-22 |
October 2 | vs Sanger | Lost 35-3 |
October 9 | OPEN | |
October 16 | vs MINERAL WELLS | Won 38-14 |
October 22 | vs GRAHAM | Lost 63-7 |
October 30 | vs BRIDGEPORT | Won 34-20 |
November 6 | vs IOWA PARK | Lost 62-13 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs CELINA |
Lost 52-0 |
KRUM |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Burkburnett | Won 55-7 |
September 4 | vs Whitesboro | Won 26-3 |
September 11 | vs Kaufman | Won 52-21 |
September 18 | vs Arlington Seguin | Won 49-20 |
September 25 | vs Caddo Mills | Lost 50-28 |
October 2 | vs Godley | Won 45-42 |
October 9 | vs CELINA | Won 36-27 |
October 16 | vs SANGER | Won 48-25 |
October 23 | OPEN | |
October 30 | vs KRUM | Won 69-14 |
November 6 | vs VAN ALSTYNE | Won 42-3 |
BI-DISTRICT FINALS |
Won 65-14 | |
AREA FINALS |
vs GREENWOOD |
Won 21-17 |
REGIONAL SEMI-FINALS |
vs GRAHAM |
Lost 28-14 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Melissa | Lost 32-20 |
September 4 | vs Paris | Lost 10-7 |
September 11 | vs Argyle | Lost 35-21 |
September 18 | vs Paul Pewitt | Won 55-0 |
September 25 | OPEN | |
October 3 | OPEN | |
October 9 | vs AUBREY | Lost 36-27 |
October 16 | vs KRUM | Won 64-7 |
October 23 | vs VAN ALSTYNE | Won 40-9 |
October 30 | OPEN | |
November 6 | vs SANGER | Won Forfeit |
BI-DISTRICT FINALS |
vs VERNON |
Won 52-0 |
AREA FINALS |
vs SWEETWATER |
Won 37-22 |
REGIONAL SEMI-FINALS |
vs IOWA PARK |
Won 42-24 |
REGIONAL FINALS STATE 1/4 FINALS |
vs GRAHAM |
Lost 23-21 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Paris North Lamar | Won 49-20 |
September 4 | vs Hillsboro | Lost 27-0 |
September 11 | vs Farmersville | Lost 33-31 |
September 18 | OPEN | |
September 25 | OPEN | |
October 2 | vs Venus | Won 63-29 |
October 9 | vs VAN ALSTYNE | Lost 43-13 |
October 16 | vs CELINA | Lost 64-7 |
October 23 | vs SANGER | Lost 34-26 |
October 30 | vs AUBREY | Lost 69-14 |
November 6 | OPEN |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Clifton | Won 29-14 |
September 4 | vs Lake Worth | Won 49-35 |
September 11 | vs Howe | Won 35-8 |
September 18 | vs Canton | Won 27-26 |
September 25 | vs Venus | Won 54-6 |
October 2 | vs Vernon | Won 35-3 |
October 9 | OPEN | |
October 16 | vs AUBREY | Lost 44-25 |
October 23 | vs KRUM | Won 34-26 |
October 30 | vs VAN ALSTYNE | Won 42-7 |
November 6 | vs CELINA | Lost Forfeit |
BI-DISTRICT FINALS |
vs IOWA PARK |
Lost 34-20 |
All schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
August 28 | vs Gunter | Lost 48-7 |
September 4 | vs Bonham | Won 54-24 |
September 11 | vs Anna | Lost 38-36 |
September 18 | vs Gainesville | Lost 34-7 |
September 25 | vs Farmersville | Won 42-41 |
October 2 | vs Bullard | Lost 34-27 |
October 9 | vs KRUM | Won 43-13 |
October 16 | OPEN | |
October 23 | vs CELINA | Lost 40-9 |
October 30 | vs SANGER | Lost 42-7 |
November 6 | vs AUBREY | Lost 42-3 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs GRAHAM |
Lost 62-10 |