2020 TEXAS REGION I-AAA
DISTRICT VOLLEYBALL SCHEDULES
Bushland | Childress | Brownfield | Alpine | Coahoma | Brady | Bowie | Bangs |
Dalhart | Idalou | Denver City | Anthony | Crane | Clyde | Breckenridge | Brock |
Highland Park | Shallowater | Dimmitt | Kermit | Odessa Compass | SA Grape Creek | Henrietta | Comanche |
River Road | Tulia | Friona | Presidio | Reagan County | SA TLCA | Holliday | Dublin |
Lamesa | Tornillo | Sonora | Jim Ned | Jacksboro | Early | ||
Littlefield | Wall | Nocona | Eastland | ||||
WF City View | Millsap | ||||||
Peaster |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
OCTOBER 6 | vs River Road | Won 25-6, 25-7, 25-9 |
OCTOBER 9 | vs Highland Park | Won 25-7, 25-15, 25-9 |
OCTOBER 13 | vs Dalhart | Won 25-12, 25-14, 25-12 |
OCTOBER 17 | vs River Road | Won 25-12, 25-0, 25-14 |
OCTOBER 20 | vs Highland Park | Won 25-9, 25-17, 25-12 |
OCTOBER 24 | vs Dalhart | Won 25-14, 25-15, 25-7 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Tulia |
Won 25-14, 25-9, 25-11 |
AREA FINALS |
vs Littlefield |
Won 25-3, 25-6, 25-9 |
REGIONAL 1/4-FINALS |
vs Shallowater |
Won 25-14, 25-10, 25-13 |
REGIONAL SEMI-FINALS |
vs Henrietta | Won 29-27, 25-12, 25-21 |
REGIONAL FINALS STATE 1/4 FINALS |
vs Holliday |
Won 25-6, 25-13, 25-16 |
STATE SEMI-FINALS |
vs (7) GUNTER |
Won 25-16, 25-18, 23-25, 25-22 |
STATE CHAMPIONSHIP |
vs (6) GOLIAD |
Won 25-21, 25-10, 25-10 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
OCTOBER 6 | vs Highland Park | Won 23-25, 25-15, 25-21, 25-23 |
OCTOBER 10 | vs River Road | Won 25-23, 25-19, 25-16 |
OCTOBER 13 | vs Bushland | Lost 25-12, 25-14, 25-12 |
OCTOBER 17 | vs Highland Park | Won 25-22, 25-13, 25-21 |
OCTOBER 20 | vs River Road | Won 25-11, 25-23, 25-20 |
OCTOBER 24 | vs Bushland | Lost 25-14, 25-15, 25-7 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Idalou |
Lost 25-14, 26-24, 25-19 |
AMARILLO HIGHLAND PARK LADY HORNETS
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
OCTOBER 6 | vs Dalhart | Lost 23-25, 25-15, 25-21, 25-23 |
OCTOBER 9 | vs Bushland | Lost 25-7, 25-15, 25-9 |
OCTOBER 13 | vs River Road | Won 24-26, 25-16, 19-25, 25-21, 15-8 |
OCTOBER 17 | vs Dalhart | Lost 25-22, 25-13, 25-21 |
OCTOBER 20 | vs Bushland | Lost 25-9, 25-17, 25-12 |
OCTOBER 24 | vs River Road | Won 25-18, 25-10, 25-18 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Childress |
Lost 25-21, 25-23, 25-17 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
OCTOBER 6 | vs Bushland | Lost 25-6, 25-7, 25-9 |
OCTOBER 10 | vs Dalhart | Lost 25-23, 25-19, 25-16 |
OCTOBER 13 | vs Highland Park | Lost 24-26, 25-16, 19-25, 25-21, 15-8 |
OCTOBER 17 | vs Bushland | Lost 25-12, 25-0, 25-14 |
OCTOBER 20 | vs Dalhart | Lost 25-11, 25-23, 25-20 |
OCTOBER 24 | vs Highland Park | Lost 25-18, 25-10, 25-18 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Shallowater |
Lost FFT |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
OCTOBER 8 | vs Shallowater |
Lost 26-24, 25-20, 22-25, 25-10 |
OCTOBER 10 | vs Idalou |
Won 25-13, 25-16, 25-17 |
OCTOBER 13 | vs Tulia |
Won 25-11, 25-19, 25-16 |
OCTOBER 17 | vs Shallowater |
Lost 25-13, 25-18, 25-16 |
OCTOBER 20 | vs Idalou |
Lost 23-25, 17-25, 25-23, 26-24, 15-9 |
OCTOBER 24 | vs Tulia |
Won 25-14, 25-21, 25-14 |
BI-DISTRICT FINALS |
Won 25-21, 25-23, 25-17 | |
AREA FINALS |
vs Brownfield | Lost 25-18, 25-13, 25-12 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
OCTOBER 6 | vs Tulia |
Won 25-16, 21-25, 25-21, 25-19 |
OCTOBER 10 | vs Childress |
Lost 25-13, 25-16, 25-17 |
OCTOBER 13 | vs Shallowater |
Lost 25-14, 25-22, 25-14 |
OCTOBER 17 | vs Tulia |
Won 25-18, 25-22, 25-23 |
OCTOBER 20 | vs Childress |
Won 23-25, 17-25, 25-23, 26-24, 15-9 |
OCTOBER 26 | vs Shallowater |
Lost 25-18, 25-16, 22-25, 25-17 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Dalhart |
Won 25-14, 26-24, 25-19 |
AREA FINALS |
vs Presidio | Won 19-25, 27-25, 20-25, 25-22, 15-8 |
REGIONAL 1/4-FINALS |
vs Brownfield |
Lost 25-21, 25-13, 25-13 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
OCTOBER 8 | vs Childress |
Won 26-24, 25-20, 22-25, 25-10 |
OCTOBER 10 | vs Tulia |
Won 25-20, 25-19, 25-22 |
OCTOBER 13 | vs Idalou |
Won 25-14, 25-22, 25-14 |
OCTOBER 17 | vs Childress |
Won 25-13, 25-18, 25-16 |
OCTOBER 20 | vs Tulia |
Won 25-18, 25-8, 25-18 |
OCTOBER 26 | vs Idalou |
Won 25-18, 25-16, 22-25, 25-17 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs River Road |
Won FORFIET |
AREA FINALS |
vs Denver City |
Won 25-16, 25-22, 23-25, 25-14 |
REGIONAL 1/4-FINALS |
vs Bushland |
Lost 25-14, 25-10, 25-13 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
OCTOBER 6 | vs Idalou |
Lost 25-16, 21-25, 25-21, 25-19 |
OCTOBER 10 | vs Shallowater |
Lost 25-20, 25-19, 25-22 |
OCTOBER 13 | vs Childress |
Lost 25-11, 25-19, 25-16 |
OCTOBER 17 | vs Idalou |
Lost 25-18, 25-22, 25-23 |
OCTOBER 20 | vs Shallowater |
Lost 25-18, 25-8, 25-18 |
OCTOBER 24 | vs Childress |
Lost 25-14, 25-21, 25-14 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Bushland |
Lost 25-14, 25-9, 25-11 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Friona | Won 25-18, 25-15, 25-15 |
SEPTEMBER 26 | vs Dimmitt | Won 25-8, 25-3, 25-8 |
SEPTEMBER 29 | vs Denver City | Lost 25-21, 25-17, 26-24 |
OCTOBER 3 | vs Lamesa | Won 25-14, 25-13, 25-5 |
OCTOBER 6 | vs Friona | Won 25-23, 25-10, 25-9 |
OCTOBER 10 | vs Littlefield | Won 25-9, 25-15, 25-10 |
OCTOBER 15 | vs Denver City | Won 17-25, 25-19, 25-22, 25-22 |
OCTOBER 17 | vs Dimmitt | Won 25-8, 25-9, 25-8 |
OCTOBER 20 | vs Lamesa | Won 25-11, 25-16, 25-21 |
OCTOBER 24 | vs Littlefield | Won 25-19, 25-6, 25-9 |
DISTRICT SEEDING |
vs Denver City | Won 3-2 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Anthony |
Won 25-9, 25-20, 25-18 |
AREA FINALS |
vs Childress | Won 25-18, 25-13, 25-12 |
REGIONAL 1/4-FINALS |
vs Idalou |
Won 25-21, 25-13, 25-13 |
REGIONAL SEMI-FINALS |
vs Holliday | Lost 25-17, 25-19, 25-22 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Lamesa | Won 25-12, 25-9, 25-11 |
SEPTEMBER 26 | vs Littlefield | Won 25-8, 25-7, 25-17 |
SEPTEMBER 29 | vs Brownfield | Won 25-21, 25-17, 26-24 |
OCTOBER 3 | vs Dimmitt | Won 25-14, 25-10, 25-8 |
OCTOBER 6 | vs Lamesa | Won 25-9, 25-11, 25-9 |
OCTOBER 10 | vs Friona | Won 25-15, 25-6, 25-16 |
OCTOBER 15 | vs Brownfield | Lost 17-25, 25-19, 25-22, 25-22 |
OCTOBER 20 | vs Dimmitt | Won 25-2, 25-8, 25-7 |
OCTOBER 24 | vs Friona | Won 25-16, 25-20, 25-12 |
OCTOBER 24 | vs Littlefield | Won 25-8, 25-6, 25-15 |
DISTRICT SEEDING |
vs Brownfield | Lost 3-2 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Tornillo |
Won 25-13, 25-5, 25-7 |
AREA FINALS |
vs Shallowater | Lost 25-16, 25-22, 23-25, 25-14 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Littlefield | Lost 25-15, 25-22, 25-23 |
SEPTEMBER 26 | vs Brownfield | Lost 25-8, 25-3, 25-8 |
SEPTEMBER 29 | vs Friona | Lost 25-23, 25-17, 25-16 |
OCTOBER 3 | vs Denver City | Lost 25-14, 25-10, 25-8 |
OCTOBER 6 | vs Littlefield | Lost 25-20, 25-22, 25-17 |
OCTOBER 10 | vs Lamesa | Lost 25-16, 25-21, 25-17 |
OCTOBER 13 | vs Friona | Lost 25-14, 25-10, 23-25, 25-14 |
OCTOBER 17 | vs Brownfield | Lost 25-8, 25-9, 25-8 |
OCTOBER 20 | vs Denver City | Lost 25-2, 25-8, 25-7 |
OCTOBER 24 | vs Lamesa | Lost 25-20, 25-20, 25-18 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Brownfield | Lost 25-18, 25-15, 25-15 |
SEPTEMBER 26 | vs Lamesa | Won 25-21, 25-14, w21-25, 25-18 |
SEPTEMBER 29 | vs Dimmitt | Won 25-23, 25-17, 25-16 |
OCTOBER 3 | vs Littlefield | Lost 18-25, 25-16, 25-23, 21-25, 15-11 |
OCTOBER 6 | vs Brownfield | Lost 25-23, 25-10, 25-9 |
OCTOBER 10 | vs Denver City | Lost 25-15, 25-6, 25-16 |
OCTOBER 13 | vs Dimmitt | Won 25-14, 25-10, 23-25, 25-14 |
OCTOBER 17 | vs Lamesa | Won 3-1 |
OCTOBER 24 | vs Denver City | Lost 25-16, 25-20, 25-12 |
OCTOBER 27 | vs Littlefield | Lost 25-21,15-25,26-24,14-25,15-10 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Presidio |
Lost 23-25, 25-15, 24-26, 25-11, 15-7 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Denver City | Lost 25-12, 25-9, 25-11 |
SEPTEMBER 26 | vs Friona | Lost 25-21, 25-14, 21-25, 25-18 |
SEPTEMBER 29 | vs Littlefield | Lost 20-25, 25-13, 25-23, 25-21 |
OCTOBER 3 | vs Brownfield | Lost 25-14, 25-13, 25-5 |
OCTOBER 6 | vs Denver City | Lost 25-9, 25-11, 25-9 |
OCTOBER 10 | vs Dimmitt | Won 25-16, 25-21, 25-17 |
OCTOBER 17 | vs Friona | Lost 3-1 |
OCTOBER 20 | vs Brownfield | Lost 25-11, 25-16, 25-21 |
OCTOBER 24 | vs Dimmitt | Won 25-20, 25-20, 25-18 |
OCTOBER 26 | vs Littlefield | Lost 3-0 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Dimmitt | Won 25-15, 25-22, 25-23 |
SEPTEMBER 26 | vs Denver City | Lost 25-8, 25-7, 25-17 |
SEPTEMBER 29 | vs Lamesa | Won 20-25, 25-13, 25-23, 25-21 |
OCTOBER 3 | vs Friona | Won 18-25, 25-16, 25-23, 21-25, 15-11 |
OCTOBER 6 | vs Dimmitt | Won 25-20, 25-22, 25-17 |
OCTOBER 10 | vs Brownfield | Lost 25-9, 25-15, 25-10 |
OCTOBER 24 | vs Brownfield | Lost 25-19, 25-6, 25-9 |
OCTOBER 24 | vs Denver City | Lost 25-8, 25-6, 25-15 |
OCTOBER 26 | vs Lamesa | Won 3-0 |
OCTOBER 27 | vs Friona | Won 25-21,15-25,26-24,14-25,15-10 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Alpine |
Won 25-20, 25-20, 16-25, 25–20 |
AREA FINALS |
vs Bushland | Lost 25-3, 25-6, 25-9 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 29 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 3 | vs Kermit | Won 17-25, 25-15, 26-28, 25-14, 15-11 |
OCTOBER 6 | vs Tornillo | Won 25-15, 19-25, 19-25, 26-24, 15-6 |
OCTOBER 10 | vs Presidio | Lost 25-13, 25-18, 25-23 |
OCTOBER 10 | vs Presidio | Lost 25-10, 25-14, 25-17 |
OCTOBER 13 | vs Anthony | Won 25-11, 25-22, 25-22 |
OCTOBER 13 | vs Anthony | Won 25-10, 25-21, 19-25, 25-9 |
OCTOBER 17 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 20 | vs Kermit | Won 25-18, 25-22, 32-30 |
OCTOBER 24 | vs Tornillo | Won 25-21, 25-13, 20-25, 25-15 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Littlefield |
Lost 25-20, 25-20, 16-25, 25–20 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Tornillo | Lost 14-25, 24-26, 25-13, 25-21, 15-8 |
SEPTEMBER 29 | vs Presidio | Lost 18-25, 25-12, 25-7, 25-14 |
OCTOBER 3 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 6 | vs Kermit | Lost 25-19, 25-14, 25-23 |
OCTOBER 9 | vs Tornillo | Lost 25-23, 25-21, 26-28, 24-26, 15-12 |
OCTOBER 13 | vs Alpine | Lost 25-11, 25-22, 25-22 |
OCTOBER 13 | vs Alpine | Lost 25-10, 25-21, 19-25, 25-9 |
OCTOBER 17 | vs Presidio | Lost 25-14, 25-11, 25-16 |
OCTOBER 20 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 23 | vs Kermit | Won 3-2 |
DIST SEEDING | vs Kermit | Won 25-17, 21-25, 25-16, 25-23 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Brownfield |
Lost 25-9, 25-20, 25-18 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
SEPTEMBER 26 | vs Presidio | Lost 25-12, 25-22, 25-10 |
SEPTEMBER 29 | vs Tornillo | Lost 25-15, 24-26, 25-19, 23-25, 16-14 |
OCTOBER 3 | vs Alpine | Lost 7-25, 25-15, 26-28, 25-14, 15-11 |
OCTOBER 6 | vs Anthony | Won 25-19, 25-14, 25-23 |
OCTOBER 10 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 13 | vs Presidio | Lost 25-10, 25-14, 25-16 |
OCTOBER 16 | vs Tornillo | Lost 25-21, 19-25, 25-9, 25-8 |
OCTOBER 20 | vs Alpine | Lost 25-18, 25-22, 32-30 |
OCTOBER 23 | vs Anthony | Lost 3-2 |
DIST SEEDING | vs Anthony | Lost 25-17, 21-25, 25-16, 25-23 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 26 | vs Kermit | Won 25-12, 25-22, 25-10 |
SEPTEMBER 29 | vs Anthony | Won 18-25, 25-12, 25-7, 25-14 |
OCTOBER 2 | vs Tornillo | Won 25-16, 25-11, 25-10 |
OCTOBER 6 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 10 | vs Alpine | Won 25-13, 25-18, 25-23 |
OCTOBER 10 | vs Alpine | Won 25-10, 25-14, 25-17 |
OCTOBER 13 | vs Kermit | Won 25-10, 25-14, 25-16 |
OCTOBER 17 | vs Anthony | Won 25-14, 25-11, 25-16 |
OCTOBER 20 | vs Tornillo | Won 25-9, 25-17, 25-17 |
OCTOBER 24 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Friona |
Won 23-25, 25-15, 24-26, 25-11, 15-7 |
AREA FINALS |
vs Idalou | Lost 19-25, 27-25, 20-25, 25-22, 15-8 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Anthony | Won 14-25, 24-26, 25-13, 25-21, 15-8 |
SEPTEMBER 26 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
SEPTEMBER 29 | vs Kermit | Won 25-15, 24-26, 25-19, 23-25, 16-14 |
OCTOBER 2 | vs Presidio | Lost 25-16, 25-11, 25-10 |
OCTOBER 6 | vs Alpine | Lost 25-15, 19-25, 19-25, 26-24, 15-6 |
OCTOBER 9 | vs Anthony | Won 25-23, 25-21, 26-28, 24-26, 15-12 |
OCTOBER 13 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 16 | vs Kermit | Won 25-21, 19-25, 25-9, 25-8 |
OCTOBER 20 | vs Presidio | Lost 25-9, 25-17, 25-17 |
OCTOBER 24 | vs Alpine | Lost 25-21, 25-13, 20-25, 25-1 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Denver City |
Lost 25-13, 25-5, 25-7 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
SEPTEMBER 26 | vs Reagan County | Won 25-8, 25-2, 25-5 |
SEPTEMBER 29 | vs Compass Acad | Lost 23-25, 25-21, 22-25, 25-18, 17-15 |
OCTOBER 3 | vs Sonora | Lost 25-21,25-17,22-25,25-22 |
OCTOBER 6 | vs Crane | Lost 25-17, 25-20, 16-25, 24-26, 15-10 |
OCTOBER 10 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 13 | vs Reagan County | Won 25-11, 25-19, 25-12 |
OCTOBER 17 | vs Compass Acad | Won 25-15, 25-15, 25-21 |
OCTOBER 20 | vs Sonora | Lost 25-11, 25-23, 25-13 |
OCTOBER 24 | vs Crane | Lost 25-19, 25-19, 25-18 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Clyde |
Lost 20-25, 25-15, 25-14, 25-18 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Reagan County | Won 25-17, 25-10, 25-13 |
SEPTEMBER 26 | vs Compass Acad | Won 25-21, 25-16, 25-22 |
SEPTEMBER 29 | vs Sonora | Lost 26-24, 25-19, 25-15 |
OCTOBER 3 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 6 | vs Coahoma | Won 25-17, 25-20, 16-25, 24-26, 15-10 |
OCTOBER 10 | vs Reagan County | Won 25-6, 25-11, 25-15 |
OCTOBER 13 | vs Compass Acad | Lost 15-25, 25-23, 25-22, 25-17 |
OCTOBER 17 | vs Sonora | Won 25-22, 24-26, 24-26, 25-14, 17-15 |
OCTOBER 20 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 24 | vs Coahoma | Won 25-19, 25-19, 25-18 |
DISTRICT SEEDING 10/26 |
vs Sonora | Lost 25-18, 25-19, 25-19 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Jim Ned |
Won 25-20, 25-21, 13-25, 18-25, 16-14 |
AREA FINALS |
vs Peaster |
Lost 25-23, 25-13, 25-17 |
ODESSA COMPASS ACADEMY COUGARS
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Sonora | Lost 25-8, 25-17, 25-13 |
SEPTEMBER 26 | vs Crane | Lost 25-21, 25-16, 25-22 |
SEPTEMBER 29 | vs Coahoma | Won 23-25, 25-21, 22-25, 25-18, 17-15 |
OCTOBER 3 | vs Reagan County | Won 25-12, 25-6, 25-23 |
OCTOBER 6 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 10 | vs Sonora | Won 25-23, 25-19, 23-25, 25-23 |
OCTOBER 13 | vs Crane | Won 15-25, 25-23, 25-22, 25-17 |
OCTOBER 17 | vs Coahoma | Lost 25-15, 25-15, 25-21 |
OCTOBER 20 | vs Reagan County | Won 25-10, 25-21, 25-13 |
OCTOBER 24 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Wall |
Lost 25-9, 25-18, 25-19 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Crane | Lost 25-17, 25-10, 25-13 |
SEPTEMBER 26 | vs Coahoma | Lost 25-8, 25-2, 25-5 |
SEPTEMBER 29 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 3 | vs Compass Acad | Lost 25-12, 25-6, 25-23 |
OCTOBER 6 | vs Sonora | Lost 25-12, 25-7, 25-10 |
OCTOBER 10 | vs Crane | Lost 25-6, 25-11, 25-15 |
OCTOBER 13 | vs Coahoma | Lost 25-11, 25-19, 25-12 |
OCTOBER 17 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 20 | vs Compass Acad | Lost 25-10, 25-21, 25-13 |
OCTOBER 24 | vs Sonora | Lost 25-9, 25-3, 25-16 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Compass Acad | Won 25-8, 25-17, 25-13 |
SEPTEMBER 26 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
SEPTEMBER 29 | vs Crane | Won 26-24, 25-19, 25-15 |
OCTOBER 3 | vs Coahoma | Won 25-21, 25-17, 22-25, 25-22 |
OCTOBER 6 | vs Reagan County | Won 25-12, 25-7, 25-10 |
OCTOBER 10 | vs Compass Acad | Lost 25-23, 25-19, 23-25, 25-23 |
OCTOBER 13 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 17 | vs Crane | Lost 25-22, 24-26, 24-26, 25-14, 17-15 |
OCTOBER 20 | vs Coahoma | Won 25-11, 25-23, 25-13 |
OCTOBER 24 | vs Reagan County | Won 25-9, 25-3, 25-16 |
DISTRICT SEEDING 10/26 |
vs Crane | Won 25-18, 25-19, 25-19 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Grape Creek |
Won 25-18, 23-25, 25-15, 25-11 |
AREA FINALS |
vs Nocona |
Lost 18-25, 25-10, 25-21, 25-20 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Jim Ned | Lost 25-12, 25-8, 25-7 |
SEPTEMBER 26 | vs Wall | Lost 25-4, 25-15, 25-13 |
SEPTEMBER 29 | vs SA TLCA | Lost 3-1 |
OCTOBER 3 | vs Clyde |
Lost 25-15, 25-4, 25-12 |
OCTOBER 6 | vs Grape Creek | Lost 25-13, 25-18, 25-20 |
OCTOBER 10 | vs Jim Ned | Lost 25-15, 25-8, 25-9 |
OCTOBER 13 | vs Wall | Lost 25-12, 25-12, 25-8 |
OCTOBER 17 | vs SA TLCA | Lost 25-12, 25-12, 25-8 |
OCTOBER 20 | vs Clyde |
Lost 25-14, 25-6, 25-14 |
OCTOBER 24 | vs Grape Creek | Lost 25-23, 26-24, 25-15 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Wall | Won 25-18, 24-26, 25-13, 25-21 |
SEPTEMBER 26 | vs Grape Creek | Won 3-0 |
SEPTEMBER 29 | vs Jim Ned | Won 25-13, 25-16, 25-16 |
OCTOBER 3 | vs Brady | Won 25-15, 25-4, 25-12 |
OCTOBER 6 | vs SA TLCA | Won 25-18, 25-21, 25-16 |
OCTOBER 10 | vs Wall | Won 21-25, 25-16, 25-14, 22-25, 15-10 |
OCTOBER 13 | vs Grape Creek | Won 25-15, 25-8, 25-14 |
OCTOBER 17 | vs Jim Ned | Won 25-16, 25-17, 25-13 |
OCTOBER 20 | vs Brady | Won 25-14, 25-6, 25-14 |
OCTOBER 24 | vs SA TLCA | Won 25-15, 25-10, 25-13 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Coahoma |
Won 20-25, 25-15, 25-14, 25-18 |
AREA FINALS |
vs Henrietta |
Lost 18-25, 25-16, 25-18, 25-20 |
SAN ANGELO GRAPE CREEK LADY EAGLES
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs SA TLCA | Won 25-18, 24-26, 25-13, 25-21 |
SEPTEMBER 26 | vs Clyde |
Lost 3-0 |
SEPTEMBER 29 | vs Wall | Lost 25-18, 25-14, 25-15 |
OCTOBER 3 | vs Jim Ned | Lost 25-17, 26, 24, 23-25, 25-20 |
OCTOBER 6 | vs Brady | Won 25-13, 25-18, 25-20 |
OCTOBER 10 | vs SA TLCA | Won 25-22, 29-27, 24-26, 25-20 |
OCTOBER 13 | vs Clyde |
Lost 25-15, 25-8, 25-14 |
OCTOBER 17 | vs Wall | Lost 25-20, 25-12, 25-10 |
OCTOBER 20 | vs Jim Ned | Lost 3-1 |
OCTOBER 24 | vs Brady | Won 25-23, 26-24, 25-15 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Sonora |
Lost 25-18, 23-25, 25-15, 25-11 |
SAN ANGELO TEXAS LEADERSHIP CHARTER ACADEMY LADY EAGLES
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Grape Creek | Lost 25-17, 25-22, 17-25, 23-25, 15-1 |
SEPTEMBER 26 | vs Jim Ned | Lost 25-17, 25-19, 25-19 |
SEPTEMBER 29 | vs Brady | Won 3-1 |
OCTOBER 3 | vs Wall | Lost 25-13, 25-12, 25-16 |
OCTOBER 6 | vs Clyde |
Lost 25-18, 25-21, 25-16 |
OCTOBER 10 | vs Grape Creek | Lost 25-22, 29-27, 24-26, 25-20 |
OCTOBER 13 | vs Jim Ned | Lost 25-16, 25-21, 25-16 |
OCTOBER 17 | vs Brady | Won 25-12, 25-12, 25-8 |
OCTOBER 20 | vs Wall | Lost 25-10, 20-25, 25-13, 25-11 |
OCTOBER 24 | vs Clyde |
Lost 25-15, 25-10, 25-13 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Brady | Won 25-12, 25-8, 25-7 |
SEPTEMBER 26 | vs SA TLCA | Won 25-17, 25-19, 25-19 |
SEPTEMBER 29 | vs Clyde |
Lost 25-13, 25-16, 25-16 |
OCTOBER 3 | vs Grape Creek | Won 25-17, 26, 24, 23-25, 25-20 |
OCTOBER 6 | vs Wall | Lost 28-26, 25-23, 25-20 |
OCTOBER 10 | vs Brady | Won 25-15, 25-8, 25-9 |
OCTOBER 13 | vs SA TLCA | Won 25-16, 25-21, 25-16 |
OCTOBER 17 | vs Clyde |
Lost 25-16, 25-17, 25-13 |
OCTOBER 20 | vs Grape Creek | Won 3-1 |
OCTOBER 24 | vs Wall | Lost 28-30, 25-13, 25-18, 25-14 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Crane |
Lost 25-20, 25-21, 13-25, 18-25, 16-14 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 22 | vs Clyde |
Lost 25-18, 24-26, 25-13, 25-21 |
SEPTEMBER 26 | vs Brady | Won 25-4, 25-15, 25-13 |
SEPTEMBER 29 | vs Grape Creek | Won 25-4, 25-15, 25-13 |
OCTOBER 3 | vs SA TLCA | Won 25-13, 25-12, 25-16 |
OCTOBER 6 | vs Jim Ned | Won 28-26, 25-23, 25-20 |
OCTOBER 10 | vs Clyde |
Lost 21-25, 25-16, 25-14, 22-25, 15-10 |
OCTOBER 13 | vs Brady | Won 25-12, 25-12, 25-8 |
OCTOBER 17 | vs Grape Creek | Won 25-20, 25-12, 25-10 |
OCTOBER 20 | vs SA TLCA | Won 25-10, 20-25, 25-13, 25-11 |
OCTOBER 24 | vs Jim Ned | Won 28-30, 25-13, 25-18, 25-14 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Compass Acad |
Won 25-9, 25-18, 25-19 |
AREA FINALS |
vs Holliday | Lost 17-25, 25-21, 25-21, 25-19 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 8 | vs Holliday | Lost 22-25, 25-16, 25-15, 29-27 |
SEPTEMBER 11 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
SEPTEMBER 15 | vs Henrietta | Lost 25-16, 26-24, 25-18 |
SEPTEMBER 19 | vs Jacksboro | Won 16-25, 19-25, 25-21, 25-12, 15-7 |
SEPTEMBER 22 | vs City View | Won 25-15, 25-10, 25-14 |
SEPTEMBER 25 | vs Nocona | Lost 25-16, 25-18, 25-20 |
SEPTEMBER 29 | vs Breckenridge | Won 25-14, 25-10, 25-22 |
OCTOBER 2 | vs Holliday | Lost 25-15, 25-17, 25-14 |
OCTOBER 6 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 9 | vs Henrietta | Lost 25-17, 25-17, 25-22 |
OCTOBER 13 | vs Jacksboro | Won 25-22, 25-13, 25-20 |
OCTOBER 16 | vs City View | Won 25-15, 25-20, 25-18 |
OCTOBER 20 | vs Nocona | Lost 25-10, 21-25, 27-25, 22-25, 15-7 |
OCTOBER 23 | vs Breckenridge | ????? |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Peaster |
Lost 25-13, 25-17, 25-21 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 8 | vs Henrietta | Lost 25-11, 25-10, 25-11 |
SEPTEMBER 12 | vs Jacksboro | Lost 25-18, 25-23, 23-25, 25-18 |
SEPTEMBER 15 | vs City View | Lost 25-17, 17-25, 25-12, 25-11 |
SEPTEMBER 19 | vs Nocona | Lost 25-11, 25-16, 25-19 |
SEPTEMBER 22 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
SEPTEMBER 25 | vs Holliday | Lost 25-13, 25-17, 25-11 |
SEPTEMBER 29 | vs Bowie | Lost 25-14, 25-10, 25-22 |
OCTOBER 2 | vs Henrietta | Lost 25-12, 25-11, 25-12 |
OCTOBER 6 | vs Jacksboro | Lost 25-14, 18-25, 25-19, 19-25, 15-4 |
OCTOBER 10 | vs City View | Lost 25-15, 26-24, 25-20 |
OCTOBER 13 | vs Nocona | Lost 25-22, 25-13, 25-23 |
OCTOBER 16 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 20 | vs Holliday | Lost 25-7, 24-13, 25-15 |
OCTOBER 23 | vs Bowie | ????? |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 8 | vs Breckenridge | Won 25-11, 25-10, 25-11 |
SEPTEMBER 11 | vs Holliday | Lost 25-20, 25-19, 23-25, 25-18 |
SEPTEMBER 15 | vs Bowie | Won 25-16, 26-24, 25-18 |
SEPTEMBER 18 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
SEPTEMBER 22 | vs Jacksboro | Won 25-18, 25-12, 25-13 |
SEPTEMBER 26 | vs City View | Won 25-19, 25-11, 26-24 |
OCTOBER 2 | vs Breckenridge | Won 25-12, 25-11, 26-12 |
OCTOBER 3 | vs Nocona | Lost 21-25, 25-21, 15-25, 25-22, 17-15 |
OCTOBER 6 | vs Holliday | Won 25-21, 21-25, 16-25, 25-22, 15-12 |
OCTOBER 9 | vs Bowie | Won 25-17, 25-17, 25-22 |
OCTOBER 13 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 17 | vs Jacksboro | Won 27-25, 25-21, 21-25, 25-12 |
OCTOBER 20 | vs City View | Won 25-11, 25-9, 25-14 |
OCTOBER 23 | vs Nocona | Won 25-23, 25-17, 19-25, 27-25 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Millsap |
Won 24-26, 25-13, 25-12, 25-12 |
AREA FINALS |
vs Clyde | Won 18-25, 25-16, 25-18, 25-20 |
REGIONAL 1/4-FINALS |
vs Nocona |
Won 23-25, 25-13, 21-25, 25-13, 15-10 |
REGIONAL SEMI-FINALS |
vs Bushland | Lost 29-27, 25-12, 25-21 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 8 | vs Bowie | Won 22-25, 25-16, 25-15, 29-27 |
SEPTEMBER 11 | vs Henrietta | Won 25-20, 25-19, 23-25, 25-18 |
SEPTEMBER 15 | vs Jacksboro | Won 25-10, 25-5, 25-13 |
SEPTEMBER 19 | vs City View | Won 25-17, 30-28, 25-9 |
SEPTEMBER 22 | vs Nocona | Won 25-11, 25-22, 25-21 |
SEPTEMBER 25 | vs Breckenridge | Won 25-13, 25-17, 25-11 |
SEPTEMBER 29 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 2 | vs Bowie | Won 25-15, 25-17, 25-14 |
OCTOBER 6 | vs Henrietta | Lost 25-21, 21-25, 16-25, 25-22, 15-12 |
OCTOBER 10 | vs Jacksboro | Won 25-21, 25-14, 25-18 |
OCTOBER 13 | vs City View | Won 25-18, 25-8, 25-17 |
OCTOBER 16 | vs Nocona | Won 21-25, 25-21, 25-19, 17-25, 19-17 |
OCTOBER 20 | vs Breckenridge | Won 25-7, 25-13, 25-15 |
OCTOBER 23 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Eastland |
Won 25-11, 25-10, 25-17 |
AREA FINALS |
vs Wall |
Won 17-25, 25-21, 25-21, 25-19 |
REGIONAL 1/4-FINALS |
vs Peaster |
Won 25-23, 17-25, 14-25, 25-22, 15-6 |
REGIONAL SEMI-FINALS |
vs Brownfield | Won 25-17, 25-19, 25-22 |
REGIONAL FINALS STATE 1/4 FINALS |
vs Bushland |
Lost 25-6, 25-13, 25-16 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 8 | vs Nocona | Lost 25-16, 27-29, 18-25, 25-16, 15-12 |
SEPTEMBER 12 | vs Breckenridge | Won 25-18, 25-23, 23-25, 25-18 |
SEPTEMBER 15 | vs Holliday | Lost 25-10, 25-5, 25-13 |
SEPTEMBER 19 | vs Bowie | Lost 16-25, 19-25, 25-21, 25-12, 15-17 |
SEPTEMBER 22 | vs Henrietta | Lost 25-18, 25-12, 25-13 |
SEPTEMBER 26 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
SEPTEMBER 29 | vs City View | Won 25-9, 25-14, 25-17 |
OCTOBER 2 | vs Nocona | Lost 25-13, 25-13, 25-14 |
OCTOBER 6 | vs Breckenridge | Won 25-14, 18-25, 25-19, 19-25, 15-4 |
OCTOBER10 | vs Holliday | Lost 25-21, 25-14, 25-18 |
OCTOBER 13 | vs Bowie | Lost 25-22, 25-13, 25-20 |
OCTOBER 17 | vs Henrietta | Lost 27-25, 25-21, 21-25, 25-12 |
OCTOBER 20 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 23 | vs City View | ????? |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 8 | vs Jacksboro | Won 25-16, 27-29, 18-25, 25-16, 15-12 |
SEPTEMBER 12 | vs City View | Won 25-16, 25-23, 25-21 |
SEPTEMBER 15 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
SEPTEMBER 19 | vs Breckenridge | Won 25-11, 25-16, 25-19 |
SEPTEMBER 22 | vs Holliday | Lost 25-11, 25-22, 25-21 |
SEPTEMBER 25 | vs Bowie | Won 25-16, 25-18, 25-20 |
OCTOBER 2 | vs Jacksboro | Won 25-13, 25-13, 25-14 |
OCTOBER 3 | vs Henrietta | Won 21-25, 25-21, 15-25, 25-22, 17-15 |
OCTOBER 6 | vs City View | Won 25-15, 25-16, 26-24 |
OCTOBER 9 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 13 | vs Breckenridge | Won 25-22, 25-13, 25-23 |
OCTOBER 16 | vs Holliday | Lost 21-25, 25-21, 25-19, 17-25, 19-17 |
OCTOBER 20 | vs Bowie | Won 25-10, 21-25, 27-25, 22-25, 15-7 |
OCTOBER 23 | vs Henrietta | Lost 25-23, 25-17, 19-25, 27-25 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Brock |
Won 25-11,17-25, 25-22, 25-21 |
AREA FINALS |
vs Sonora |
Won 18-25, 25-10, 25-21, 25-20 |
REGIONAL 1/4-FINALS |
vs Henrietta |
Lost 23-25, 25-13, 21-25, 25-13, 15-10 |
WICHITA FALLS CITY VIEW LADY MUSTANGS
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 8 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
SEPTEMBER 12 | vs Nocona | Lost 25-16, 25-23, 25-21 |
SEPTEMBER 15 | vs Breckenridge | Won 25-17, 17-25, 25-12, 25-11 |
SEPTEMBER 19 | vs Holliday | Lost 25-17, 30-28, 25-9 |
SEPTEMBER 22 | vs Bowie | Lost 25-15, 25-10, 25-14 |
SEPTEMBER 26 | vs Henrietta | Lost 25-19, 25-11, 26-24 |
SEPTEMBER 29 | vs Jacksboro | Lost 25-9, 25-14, 25-17 |
OCTOBER 2 | OPEN (non-District) | OPEN (non-District) |
OCTOBER 6 | vs Nocona | Lost 25-15, 25-16, 26-24 |
OCTOBER 10 | vs Breckenridge | Won 25-15, 26-24, 25-20 |
OCTOBER 13 | vs Holliday | Lost 25-18, 25-8, 25-17 |
OCTOBER 16 | vs Bowie | Lost 25-15, 25-20, 25-18 |
OCTOBER 20 | vs Henrietta | Lost 25-11, 25-9, 25-14 |
OCTOBER 23 | vs Jacksboro | ????? |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 8 | vs Millsap | Lost 25-14, 25-18, 25-14 |
SEPTEMBER 12 | vs Peaster | Lost 3-0 |
SEPTEMBER 15 | vs Comanche | Won 3-0 |
SEPTEMBER 19 | vs Dublin | Lost 25-22, 7-25, 25-17, 18-25, 15-13 |
SEPTEMBER 22 | vs Early | Won 3-2 |
SEPTEMBER 26 | vs Brock | Lost 25-5, 26-24, 25-11 |
SEPTEMBER 29 | vs Eastland | Lost 3-2 |
OCTOBER 3 | vs Millsap | Lost 25-10, 25-17, 25-13 |
OCTOBER 6 | vs Peaster | Lost 3-0 |
OCTOBER 10 | vs Comanche | Won 3-0 |
OCTOBER 13 | vs Dublin | Won 3-1 |
OCTOBER 17 | vs Early | Won 25-16, 25-18, 25-15 |
OCTOBER 20 | vs Brock | Lost 25-14, 25-11, 25-13 |
OCTOBER 24 | vs Eastland | Won |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 8 | vs Peaster | Lost 27-25, 25-20, 25-22 |
SEPTEMBER 12 | vs Dublin | Won 25-12, 25-16, 25-4 |
SEPTEMBER 15 | vs Early | Won 25-20, 25-16, 25-12 |
SEPTEMBER 19 | vs Eastland | Won 25-6, 25-8, 25-12 |
SEPTEMBER 22 | vs Millsap | Won 25-11, 25-10, 25-17 |
SEPTEMBER 26 | vs Bangs | Won 25-5, 26-24, 25-11 |
SEPTEMBER 29 | vs Comanche | Won 25-6, 25-7, 25-15 |
OCTOBER 2 | vs Peaster | Lost 20-25, 17-25, 25-21, 25-22, 15-12 |
OCTOBER 6 | vs Dublin | Won 25-13, 25-14, 25-14 |
OCTOBER 10 | vs Early | Won 3-0 |
OCTOBER 13 | vs Eastland | Won 25-12, 25-16, 25-11 |
OCTOBER 16 | vs Millsap | Won 3-0 |
OCTOBER 20 | vs Bangs | Won 25-14, 25-11, 25-13 |
OCTOBER 24 | vs Comanche | Won 25-5, 25-12, 25-16 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Nocona |
Lost 25-11,17-25, 25-22, 25-21 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 8 | vs Eastland | Lost 25-10, 25-18, 20-25, 25-14 |
SEPTEMBER 12 | vs Early | Lost 25-14, 25-20, 25-17 |
SEPTEMBER 15 | vs Bangs | Lost 3-0 |
SEPTEMBER 19 | vs Millsap | Lost 25-13 25-12 25-16 |
SEPTEMBER 22 | vs Dublin | Lost 25-16, 25-18, 21-25, 22-25, 15-12 |
SEPTEMBER 26 | vs Peaster | Lost 25-5 25-7 25-8 |
SEPTEMBER 29 | vs Brock | Lost 25-6, 25-7, 25-15 |
OCTOBER 3 | vs Eastland | Lost |
OCTOBER 6 | vs Early | Lost 25-10, 27-25, 25-17, 25-16 |
OCTOBER 10 | vs Bangs | Lost 3-0 |
OCTOBER 13 | vs Millsap | Lost 3-0 |
OCTOBER 17 | vs Dublin | Lost |
OCTOBER 20 | vs Peaster | Lost |
OCTOBER 24 | vs Brock | Lost 3-0 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 8 | vs Early | Won 25-21, 25-20, 25-22 |
SEPTEMBER 12 | vs Brock | Lost 25-12, 25-16, 25-4 |
SEPTEMBER 15 | vs Eastland | Lost 25-15, 23-25, 25-21, 16-25, 15-10 |
SEPTEMBER 19 | vs Bangs | Won 25-22, 7-25, 25-17, 18-25, 15-13 |
SEPTEMBER 22 | vs Comanche | Won 25-16, 25-18, 21-25, 22-25, 15-10 |
SEPTEMBER 26 | vs Millsap | Lost 21-25, 25-8, 25-20, 25-11 |
SEPTEMBER 29 | vs Peaster | Lost 25-11, 25-14, 25-15 |
OCTOBER 2 | vs Early | Won 3-1 |
OCTOBER 6 | vs Brock | Lost 25-13, 25-14, 25-14 |
OCTOBER 10 | vs Eastland | Lost |
OCTOBER 13 | vs Bangs | Lost 3-1 |
OCTOBER 17 | vs Comanche | Won |
OCTOBER 20 | vs Millsap | Lost 25-20, 25-21, 25-13 |
OCTOBER 24 | vs Peaster | Lost |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 8 | vs Dublin | Lost 25-21, 25-20, 25-22 |
SEPTEMBER 12 | vs Comanche | Won 25-14, 25-20, 25-17 |
SEPTEMBER 15 | vs Brock | Lost 25-20, 25-16, 25-12 |
SEPTEMBER 19 | vs Peaster | Lost 25-14, 25-13, 25-12 |
SEPTEMBER 22 | vs Bangs | Lost 3-2 |
SEPTEMBER 25 | vs Eastland | Lost 25-21, 26-24, 25-15 |
SEPTEMBER 29 | vs Millsap | Lost 25-17, 18-25, 19-25, 25-13, 15-3 |
OCTOBER 2 | vs Dublin | Lost 3-1 |
OCTOBER 6 | vs Comanche | Won 25-20, 25-23, 23-25, 25-19 |
OCTOBER 10 | vs Brock | Lost 3-0 |
OCTOBER 13 | vs Peaster | Lost 25-15, 25-7, 25-10 |
OCTOBER 17 | vs Bangs | Lost 25-16, 25-18, 25-15 |
OCTOBER 20 | vs Eastland | Lost |
OCTOBER 23 | vs Millsap | Lost 3-0 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 8 | vs Comanche | Won 25-10, 25-18, 20-25, 25-14 |
SEPTEMBER 12 | vs Millsap | Lost 25-11, 25-15, 25-19 |
SEPTEMBER 15 | vs Dublin | Won 25-16, 25-18, 21-25, 22-25, 15-10 |
SEPTEMBER 19 | vs Brock | Lost 25-6, 25-8, 25-12 |
SEPTEMBER 22 | vs Peaster | Lost 25-15, 25-14, 25-7 |
SEPTEMBER 25 | vs Early | Won 25-21, 26-24, 25-15 |
SEPTEMBER 29 | vs Bangs | Won 3-2 |
OCTOBER 3 | vs Comanche | Won |
OCTOBER 6 | vs Millsap | Lost 25-10, 27-25, 25-17, 25-16 |
OCTOBER 10 | vs Dublin | Won |
OCTOBER 13 | vs Brock | Lost 25-12, 25-16, 25-11 |
OCTOBER 17 | vs Peaster | Lost 25-7, 25-10, 25-14 |
OCTOBER 20 | vs Early | Won |
OCTOBER 24 | vs Bangs | Lost |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Holliday |
Lost 25-11, 25-10, 25-17 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 8 | vs Bangs | Won 25-14, 25-18, 25-14 |
SEPTEMBER 12 | vs Eastland | Won 25-11, 25-15, 25-19 |
SEPTEMBER 15 | vs Peaster | Lost 3-0 |
SEPTEMBER 19 | vs Comanche | Won 25-13 25-12 25-16 |
SEPTEMBER 22 | vs Brock | Lost 25-11, 25-10, 25-17 |
SEPTEMBER 26 | vs Dublin | Won 21-25, 25-8, 25-20, 25-11 |
SEPTEMBER 29 | vs Early | Won 25-17, 18-25, 19-25, 25-13, 15-3 |
OCTOBER 3 | vs Bangs | Won 25-10, 25-17, 25-13 |
OCTOBER 6 | vs Eastland | Won 25-10, 27-25, 25-17, 25-16 |
OCTOBER 9 | vs Peaster | Lost 3-0 |
OCTOBER 13 | vs Comanche | Won 3-0 |
OCTOBER 16 | vs Brock | Lost 3-0 |
OCTOBER 20 | vs Dublin | Won 25-20, 25-21, 25-13 |
OCTOBER 23 | vs Early | Won 25-20, 25-22, 25-10 |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Henrietta |
Lost 24-26, 25-13, 25-12, 25-12 |
All Schedules are subject to change
CLICK HERE TO E-MAIL SCHEDULES/SCORES/RESULTS
SEPTEMBER 8 | vs Brock | Won 27-25, 25-20, 25-22 |
SEPTEMBER 12 | vs Bangs | Won 3-0 |
SEPTEMBER 15 | vs Millsap | Won 25-18, 25-3, 25-10 |
SEPTEMBER 19 | vs Early | Won 25-14, 25-13, 25-12 |
SEPTEMBER 22 | vs Eastland | Won 25-15, 25-14, 25-7 |
SEPTEMBER 26 | vs Comanche | Won 25-5, 25-7, 25-8 |
SEPTEMBER 29 | vs Dublin | Won 25-11, 25-14, 25-15 |
OCTOBER 2 | vs Brock | Won 20-25, 17-25, 25-21, 25-22, 15-12 |
OCTOBER 6 | vs Bangs | Won 3-0 |
OCTOBER 9 | vs Millsap | Won 3-0 |
OCTOBER 13 | vs Early | Won 25-15, 25-7, 25-10 |
OCTOBER 17 | vs Eastland | Won 25-7, 25-10, 25-14 |
OCTOBER 20 | vs Comanche | Won |
OCTOBER 24 | vs Dublin | Won |
BI-DISTRICT FINALS |
vs Bowie |
Won 25-13, 25-17, 25-21 |
AREA FINALS |
vs Crane |
Won 25-23, 25-13, 25-17 |
REGIONAL 1/4-FINALS |
vs Holliday |
Lost 25-23, 17-25, 14-25, 25-22, 15-6 |