2023 Texas AAA-Region I Girl's Track

Regional updates sorted best to worst

 

 

Back to HOME page

District Meets
       
Bushland Abernathy Brownfield Alpine
Canadian Childress Denver City Crane
Dalhart Idalou Dimmitt Kermit
River Road Roosevelt Friona Odessa Compass
Spearman Shallowater Lamesa Presidio
Tulia Slaton Littlefield Stanton
    Muleshoe Tornillo
       
       
IDEA Montopolis Ballinger Bowie Breckenridge
Blanco Clyde City View Brock
Brady Coahoma Henrietta Comanche
Comfort Grape Creek Holliday Dublin
Florence Jim Ned Iowa Park Early
Ingram Moore Merkel Jacksboro Eastland
Llano SA TLCA Vernon Millsap
Wall   Peaster

Texas AAA-Region I District Results (AREA Qualifiers)

FIELD EVENTS
Running Events

Mark - Best Mark of Season (prior to district meet)

DIST- District Track Meet

AREA- Regional Qualifying Mark

Long Jump
District Name School
Mark
District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
Triple Jump
District Name School
Mark
District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        

High Jump
District Name School
Mark
District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
Pole Vault
District Name School
Mark
District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        

Shot Put
District Name School
Mark
District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
l
Discus
District Name School
Mark
District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        

4 x 100 Meter Relay
District School Names Mark District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
4 x 200 Meter Relay
District School Names Mark District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        

4 x 400 Meter Relay
District School Names Mark District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        

100 Meter Wheel Chair Division

District School Names   Mark
         

400 Meter Wheel Chair Division

District School Names   Mark
         

Shot Put Wheel Chair Division
District School Names   Mark
1-AAA Estafany Tarango Spearman 12-08.00 12-08.00

100 Meter Dash
District Name School
Mark
District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
200 Meter Dash
District Name School
Mark
District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        

400 Meter Run
District Name School
Mark
District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
800 Meter Run
District Name School
Mark
District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        

100 Meter Hurdles
District Name School
Mark
District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
300 Meter Hurdles
District Name School
Mark
District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        

1600 Meter Run
District Name School
Mark
District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
3200 Meter Run
District Name School
Mark
District
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
1-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
2-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
3-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
4-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
5-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
6-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
7-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        
8-AAA        

Back to Running Events, top of page or HOME


2023 TEXAS REGION I- CLASS AAA AREA TRACK MEETS

Area Meets
AREA 1/2
AREA 3/4
AREA5/6
AREA7/8
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

MARK IS BEST MARK OF THE SEASON INCLUDING DISTRICT, AREA IS AREA MARK. TOP FOUR IN EACH EVENT FROM EACH AREA QUALIFY FOR REGIONALS

FIELD EVENTS
Running Events

Long Jump
District Name School
Mark
AREA
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
Triple Jump
District Name School
Mark
AREA
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      

High Jump
District Name School
Mark
AREA
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4        
3-4        
3-4      
X
3-4      
X
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
Pole Vault
District Name School
Mark
AREA
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
X
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      

Shot Put
District Name School
Mark
AREA
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
Discus
District Name School
Mark
AREA
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
1-2      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
3-4      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
5-6      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      
7-8      

4 x 100 Meter Relay
District Name School
Mark
AREA
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
4 x 200 Meter Relay
District Name School
Mark
AREA
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        

4 x 400 Meter Relay
District Name School
Mark
AREA
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4       X
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        

100 Meter Wheel Chair Division

District Name School Mark Area
         

400 Meter Wheel Chair Division

District Name School Mark Area
         

Shot Put Wheel Chair Division
District Name School Mark Area
1-AAA Estafany Tarango Spearman 12-08.00  

100 Meter Dash
District Name School
Mark
AREA
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
200 Meter Dash
District Name School
Mark
AREA
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        

400 Meter Run
District Name School
Mark
AREA
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
800 Meter Run
District Name School
Mark
AREA
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        

100 Meter Hurdles
District Name School
Mark
AREA
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
300 Meter Hurdles
District Name School
Mark
AREA
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        

1600 Meter Run
District Name School
Mark
AREA
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
3200 Meter Run
District Name School
Mark
AREA
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
1-2        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
3-4        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
5-6        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        
7-8        

Back to Running Events, top of page or HOME


2023 TEXAS REGION I- CLASS AAA REGIONAL TRACK MEET FINALS

 

FIELD EVENTS
Running Events

 

REGIONAL MEET TEAM STANDINGS

Place
District
Team
Points
  Place
District
Team
Points
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

RECORD Jim Anne Baker Cisco
19'03.25
2003
District
Name
School
Mark
Regionals
Long Jump
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
RECORD Jim Anne Baker Cisco
40'03.50
2003
District
Name
School
Mark
Regionals
Triple Jump
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X

RECORD Rachel Joiner Eldorado
5'08
2005
District
Name
School
Mark
Regionals
High Jump
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
RECORD Maren Garnett Spearman
12'07
2018
District
Name
School
Mark
Regionals
Pole Vault
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X

RECORD Tiffany Reeves Olney
44'07
2003
District
Name
School
Mark
Regionals
Shot Put
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
RECORD Paige Newby Colorado City
152'10
2006
District
Name
School
Mark
Regionals
Discus
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X

RECORD POST  
48.29
1991
District School Names
Pre-lims
Finals
4 x 100 Meter Relay
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
RECORD HAMLIN  
1:42.00
1985
District School Names
Pre-lims
Finals
4 x 200 Meter Relay
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X

Back to Running Events

RECORD HAMLIN  
3:59.01
2000
District School Names
Pre-lims
Finals
4 x 400 Meter Relay
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X

100 Meter Wheel Chair Division

RECORD Estafany Tarango Spearman
29.57
2022
District Name School
Mark
Finals
         

400 Meter Wheel Chair Division

District Name School
Mark
Finals
         

Shot Put Wheel Chair Division
RECORD Estafany Tarango Spearman
12'10.75
2022
District Name School
Mark
Finals
         

RECORD D'Anna Smith Littlefield
11.61
2019
District
Name
School
Pre-lims
Finals
100 Meter Dash
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
RECORD D'Anna Smith Littlefield
24.01
2019
District
Name
School
Pre-lims
Finals
200 Meter Dash
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X

RECORD Angel Williams Clarendon
55.77
2002
District
Name
School
Pre-lims
Finals
400 Meter Run
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
RECORD Katherine Duncan Roscoe
2:15.00
1998
District
Name
School
Pre-lims
Finals
800 Meter Run
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X

RECORD Fallon Carter Olney
13.95
2001
District
Name
School
Pre-lims
Finals
100 Meter Hurdles
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
RECORD Faith Roberson Wall
43.42
2017
District
Name
School
Pre-lims
Finals
300 Meter Hurdles
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X

RECORD Hannah Spears Holliday
4:57.91
2022
District
Name
School
Mark
Finals
1600 Meter Run
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
RECORD Hannah Spears Holliday
11:09.40
2022
District
Name
School
Mark
Finals
3200 Meter Run
         
         
         
         
         
         
         
         
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X
       
X

Back to top of page


2023 TEXAS CLASS AAA-STATE MEET

Austin Texas, Mike A. Meyers Stadium

 

Field Events

 

REGION I "STATE MEET" TEAM TOTALS
Place Team Total Points Gold Silver Bronze
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Back to top of page

FIELD EVENTS

Long Jump/Triple Jump
High Jump/Pole Vault
Shot Put/ Discus

 

Long Jump
Place District Name School
Mark
         
         
Triple Jump
Place District Name School
Mark
         
         

Back to Field Events

High Jump
Place District Name School
Mark
         
         
Pole Vault
Place District Name School
Mark
         
         

Back to Field Events

Shot Put
Place District Name School
Mark
         
         
Discus
Place District Name School
Mark
         
         

Back to Field Events

RUNNING EVENTS

4 x 100 Relays / 4 x 200 Relays
4 x 400 Relays
100 meter / 200 meter Dashes
400 meter / 800 meter Dashes
100 meter / 300 meter Hurdles
1600 meter / 3200 meter Runs

Back to top of page

4 x 100 Relay
Place District School Names
Mark
         
         
4 x 200 Relay
Place District School Names
Mark
         
         

Back to Running Events

4 x 400 Relay
Place District School Names
Mark
         
         
This Space Left Blank Intentionally

Back to Running Events

100 Meter Dash
Place District Name School
Mark
         
         
200 Meter Dash
Place District Name School
Mark
         
         

Back to Running Events

400 Meter Run
Place District Name School
Mark
         
         
800 Meter Run
Place District Name School
Mark
         
         

Back to Running Events

100 Meter Hurdles
Place District Name School
Mark
         
         
300 Meter Hurdles
Place District Name School
Mark
         
         

Back to Running Events

1600 Meter Run
Place District Name School
Mark
         
         
3200 Meter Run
Place District Name School
Mark
         
         

Back to Running Events or top of page