MAR 17 | at Kermit | Lost 9-4 |
MAR 21 | vs Crane | Lost 14-3 |
MAR 28 | vs Anthony | Won 7-1 |
APR 4 | at Crane | Lost 5-4 |
APR 7 | at Anthony | Lost 4-3 |
APR 11 | at Tornillo | Won 17-5 |
APR 22 | vs Kermit | Lost 11-1 |
APR 25 | vs Tornillo |
?????
|
MAR 17 | at Crane | Lost 2-0 |
MAR 28 | at Alpine | Lost 7-1 |
MAR 31 | vs Tornillo | Won 16-5 |
APR 7 | vs Alpine | Won 4-3 |
APR 11 | vs Kermit | Won 11-5 |
APR 21 | vs Tornillo | Won 6-4 |
APR 22 | vs Crane | Lost 17-7 |
APR 25 | at Kermit | Lost 4-0 |
Bi-District | vs Wall | Won 5-3 |
Area Game-1 | vs Bangs | Lost 7-2 |
Area Game-2 | vs Bangs | Lost 10-6 |
MAR 17 | vs Anthony | Won 2-0 |
MAR 21 | at Alpine | Won 14-3 |
MAR 28 | at Tornillo | Won 15-2 |
MAR 31 | at Kermit | Won 12-1 |
APR 4 | vs Alpine | Won 5-4 |
APR 7 | vs Tornillo | Won 10-3 |
APR 21 | vs Kermit | Won 7-4 |
APR 22 | at Anthony | Won 17-7 |
Bi-District | vs BYE | |
Area Game-1 | vs Hawley | Won 4-3 |
Area Game-2 | vs Hawley | Won 3-2 |
Regional 1/4 Final Game-1 | vs Bangs | Won 14-8 |
Regional 1/4 Final Game-2 | vs Bangs | Won 19-7 |
Regional Semi Final-1 | vs Abernathy | Won 5-1 |
Regional Semi Final-2 | vs Abernathy | Lost 6-3 |
Regional Semi Final-3 | vs Abernathy | Won 6-4 |
Regional Game-1 | vs Holliday | Lost 5-4 |
Regional Game-2 | vs Holliday | Won 19-3 (5) |
Regional Game-3 | vs Holliday | Lost 5-4 (8) |
MAR 17 | vs Alpine | Won 9-4 |
MAR 21 | vs Tornillo | Won 11-3 |
MAR 31 | vs Crane | Lost 12-1 |
APR 4 | at Tornillo | Won 13-1 |
APR 11 | at Anthony | Lost 11-5 |
APR 21 | at Crane | Lost 7-4 |
APR 22 | at Alpine | Won 11-1 |
APR 25 | vs Anthony | |
Bi-District Game-1 | vs Junction | Lost 8-7 |
Bi-District Game-2 | vs Junction | Won 17-2 |
Bi-District Game-3 | vs Junction | Won 10-4 |
Area Game-1 | vs Coahoma | Lost 10-9 (8) |
Area Game-2 | vs Coahoma | Lost 11-1 (5) |
MAR 21 | at Kermit | Lost 11-3 |
MAR 28 | vs Crane | Lost 15-2 |
MAR 31 | vs Anthony | Lost 16-5 |
APR 4 | vs Kermit | Lost 13-1 |
APR 7 | at Crane | Lost 10-3 |
APR 11 | vs Alpine | Lost 17-5 |
APR 21 | vs Anthony | Lost 6-4 |
APR 25 | at Alpine |
?????
|
MAR 14 | vs Eldorado | Lost ????? |
MAR 17 | at Mason | Lost 6-4 |
MAR 21 | vs Sonora | Won 10-9 |
MAR 24 | at Wall | Won 5-4 |
MAR 28 | vs Ozona | Lost 9-7 |
MAR 31 | at Grape Creek | Lost 6-4 |
APR 4 | at Eldorado | Lost 21-4 |
APR 7 | at Junction | Lost 12-2 |
APR 11 | at Sonora | Lost 11-1 |
APR 14 | vs Mason | Won 11-1 |
APR 18 | vs Wall | Lost 10-3 |
APR 21 | vs Grape Creek | Lost 3-2 |
APR 22 | at Ozona | Lost 3-2 |
APR 25 | vs Junction | Lost ????? |
MAR 14 | at Reagan County | Won ????? |
MAR 17 | vs Junction | Lost ????? |
MAR 21 | at Ozona | Lost 7-2 |
MAR 24 | vs Grape Creek | Won 8-4 |
MAR 28 | vs Sonora | Lost 13-4 |
MAR 31 | vs Wall | Lost 12-2 |
APR 4 | vs Reagan County | Won 21-4 |
APR 7 | at Mason | Won 12-6 |
APR 11 | vs Ozona | Lost 11-8 |
APR 14 | at Junction | Lost 15-0 |
APR 18 | at Grape Creek | Won 9-6 |
APR 21 | at Wall | Lost 10-0 |
APR 22 | at Sonora | Lost 9-4 |
APR 25 | vs Mason | Won 8-7 |
MAR 14 | vs Mason | Won 12-1 |
MAR 17 | at Eldorado | Won ????? |
MAR 21 | vs Wall | Lost 3-2 |
MAR 24 | at Sonora | Lost 6-1 |
MAR 28 | at Grape Creek | Lost 3-2 |
MAR 31 | vs Ozona | Won 7-6 |
APR 4 | at Mason | Won 16-5 |
APR 7 | vs Reagan County | Won 12-2 |
APR 11 | at Wall | Won 13-2 |
APR 14 | vs Eldorado | Won 15-0 |
APR 18 | vs Sonora | Won 11-7 |
APR 21 | at Ozona | Won ????? |
APR 22 | vs Grape Creek | Lost 6-5 |
APR 25 | at Reagan County | Won ????? |
Bi-District Game-1 | vs Kermit | Won 8-7 |
Bi-District Game-2 | vs Kermit | Lost 17-2 |
Bi-District Game-3 | vs Kermit | Lost 10-4 |
MAR 14 | at Junction | Lost 12-1 |
MAR 17 | vs Reagan County | Won 6-4 |
MAR 21 | at Grape Creek | Lost 6-0 |
MAR 24 | vs Ozona | Lost ????? |
MAR 28 | at Wall | Lost 11-4 |
MAR 31 | at Sonora | Lost 13-2 |
APR 4 | vs Junction | Lost 16-5 |
APR 7 | vs Eldorado | Lost 12-6 |
APR 11 | vs Grape Creek | Lost 21-4 |
APR 14 | at Reagan County | Lost 11-1 |
APR 17 | at Ozona | Lost 8-7 |
APR 21 | vs Sonora | Lost 6-5 |
APR 22 | vs Wall | Lost 14-6 |
APR 25 | at Eldorado | Lost 8-7 |
MAR 14 | vs Sonora | Lost 5-2 |
MAR 17 | vs Wall | Lost 12-5 |
MAR 21 | vs Eldorado | Won 7-2 |
MAR 24 | at Mason | Won ????? |
MAR 28 | at Reagan County | Won 9-7 |
MAR 31 | at Junction | Lost 7-6 |
APR 4 | at Sonora | Lost 12-5 |
APR 7 | vs Grape Creek | Won 10-9 |
APR 11 | at Eldorado | Won 11-8 |
APR 14 | at Wall | Lost 11-1 |
APR 17 | vs Mason | Won 8-7 |
APR 21 | vs Junction | Lost ????? |
APR 22 | vs Reagan County | Won 3-2 |
APR 25 | at Grape Creek | Lost 7-6 |
MAR 15 | vs Wall | Lost 5-1 |
MAR 17 | at Sonora | Won 8-5 |
MAR 21 | vs Mason | Won 6-0 |
MAR 24 | at Eldorado | Lost 8-4 |
MAR 28 | vs Junction | Won 3-2 |
MAR 31 | vs Reagan County | Won 6-4 |
APR 4 | at Wall | Won 14-3 |
APR 7 | at Ozona | Lost 10-9 |
APR 11 | at Mason | Won 21-4 |
APR 14 | vs Sonora | Won 8-7 (8) |
APR 18 | vs Eldorado | Lost 9-6 |
APR 21 | at Reagan County | Won 3-2 |
APR 22 | at Junction | Won 6-5 |
APR 25 | vs Ozona | Won 7-6 |
Bi-District | vs BYE | |
Area Game-1 | vs Jim Ned | Won 4-3 |
Area Game-2 | vs Jim Ned | Lost 7-4 |
Area Game-3 | vs Jim Ned | Won 9-3 |
Regional 1/4 Final Game-1 | vs Coahoma | Lost 7-0 |
Regional 1/4 Final Game-2 | vs Coahoma | Won 2-1 |
Regional 1/4 Final Game-3 | vs Coahoma | Lost 9-2 |
MAR 14 | at Ozona | Won 5-2 |
MAR 17 | vs Grape Creek | Lost 8-5 |
MAR 21 | at Reagan County | Lost 10-9 |
MAR 24 | vs Junction | Won 6-1 |
MAR 28 | at Eldorado | Won 13-4 |
MAR 31 | vs Mason | Won 13-2 |
APR 4 | vs Ozona | Won 12-5 |
APR 7 | vs Wall | Lost 7-2 |
APR 11 | vs Reagan County | Won 11-1 |
APR 14 | at Grape Creek | Lost 8-7 (8) |
APR 18 | at Junction | Lost 11-7 |
APR 21 | at Mason | Won 6-5 |
APR 22 | vs Eldorado | Won 9-4 |
APR 25 | at Wall | Won 3-1 |
MAR 15 | at Grape Creek | Won 5-1 |
MAR 18 | at Ozona | Won 12-5 |
MAR 21 | vs Junction | Won 3-2 |
MAR 24 | at Reagan County | Lost 5-4 |
MAR 29 | at Mason | Won 11-4 |
APR 1 | vs Eldorado | Won 12-2 |
APR 5 | vs Grape Creek | Lost 14-3 |
APR 8 | at Sonora | Won 7-2 |
APR 12 | at Junction | Lost 13-2 |
APR 15 | vs Ozona | Won 11-1 |
APR 19 | vs Reagan County | Won 10-3 |
APR 21 | at Eldorado | Won 10-0 |
APR 22 | vs Mason | Won 14-6 |
APR 25 | vs Sonora | Lost 3-1 |
Bi-District | vs Anthony | Lost 5-3 |
MAR 24 | vs Bangs | Lost 10-0 |
MAR 28 | at Coleman | Won 12-5 |
MAR 31 | vs Jim Ned | Won 6-4 |
APR 3 | at Early | Lost 5-2 |
APR 7 | vs San Saba | Won 11-3 |
APR 10 | at Bangs | Lost 9-2 |
APR 15 | vs Coleman | Won 9-8 |
APR 18 | at Jim Ned | Lost 15-5 |
APR 21 | vs Early | Won 5-4 |
APR 25 | at San Saba | Won ????? |
District Seeding | vs Jim Ned | Lost 13-10 |
Bi-District Game 1 | vs Hawley | Won 6-3 |
Bi-District Game 2 | vs Hawley | Lost 11-7 |
Bi-District Game 3 | vs Hawley | Lost 3-2 |
MAR 24 | at Ballinger | Won 10-0 |
MAR 28 | vs Early | Won 11-1 |
MAR 31 | at San Saba | Won 13-0 |
APR 4 | at Jim Ned | Won 10-4 |
APR 7 | at Coleman | Won 4-1 |
APR 10 | vs Ballinger | Won 9-2 |
APR 15 | at Early | Won 7-6 |
APR 18 | vs San Saba | Won 6-3 |
APR 21 | vs Jim Ned | Won 3-2 |
APR 25 | vs Coleman | Won 12-3 |
Bi-District | vs BYE | |
Area Game-1 | vs Anthony | Won 7-2 |
Area Game-2 | vs Anthony | Won 10-6 |
Regional 1/4 Final Game-1 | vs Crane | Lost 14-8 |
Regional 1/4 Final Game-2 | vs Crane | Lost 19-7 |
MAR 24 | vs Jim Ned | Won 8-4 |
MAR 28 | vs Ballinger | Lost 12-5 |
MAR 31 | at Early | Lost 12-11 |
APR 4 | at San Saba | Lost 10-4 |
APR 7 | vs Bangs | Lost 4-1 |
APR 10 | at Jim Ned | Lost 11-4 |
APR 15 | at Ballinger | Lost 9-8 |
APR 18 | vs Early | Lost 8-1 |
APR 21 | vs San Saba | Won 10-9 |
APR 25 | at Bangs | Lost ????? |
MAR 24 | vs San Saba | Lost 4-1 |
MAR 28 | at Bangs | Lost 11-1 |
MAR 31 | vs Coleman | Won 12-11 |
APR 3 | vs Ballinger | Won 5-2 |
APR 7 | vs Jim Ned | Lost 13-8 |
APR 10 | at San Saba | Won 14-9 |
APR 15 | vs Bangs | Lost 7-6 |
APR 18 | at Coleman | Won 8-1 |
APR 21 | at Ballinger | Lost 5-4 |
APR 25 | at Jim Ned | Lost 14-13 |
MAR 24 | at Coleman | Lost 8-4 |
MAR 28 | vs San Saba | Won 1-0 |
MAR 31 | at Ballinger | Lost 6-4 |
APR 3 | vs Bangs | Lost 10-4 |
APR 7 | at Early | Won 13-8 |
APR 10 | vs Coleman | Won 11-4 |
APR 15 | at San Saba | Won 9-7 |
APR 18 | vs Ballinger | Won 15-5 |
APR 21 | at Bangs | Lost 3-2 |
APR 25 | vs Early | Won 14-13 |
District Seeding | vs Ballinger | Won 13-10 |
Bi-District Game 1 | vs Colorado City | Won 5-1 |
Bi-District Game 2 | vs Colorado City | Won 20-8 |
Area Game-1 | vs Grape Creek | Lost 4-3 |
Area Game-2 | vs Grape Creek | Won 7-4 |
Area Game-3 | vs Grape Creek | Lost 9-3 |
MAR 24 | at Early | Won 4-1 |
MAR 28 | at Jim Ned | Lost 1-0 |
MAR 31 | vs Bangs | Lost 13-0 |
APR 3 | vs Coleman | Won 10-4 |
APR 7 | at Ballinger | Lost 11-3 |
APR 10 | vs Early | Lost 14-9 |
APR 15 | vs Jim Ned | Lost 9-7 |
APR 18 | at Bangs | Lost 6-3 |
APR 21 | at Coleman | Lost 10-9 |
APR 25 | vs Ballinger | Lost ????? |
MAR 24 | vs Hawley | Won 8-3 |
MAR 28 | vs Colorado City | Lost 3-1 |
MAR 31 | at Stamford | Won 3-2 |
APR 4 | vs Coahoma | Lost 8-3 |
APR 11 | at Hawley | Lost 6-2 |
APR 14 | at Colorado City | Lost 6-0 |
APR 21 | vs Stamford | Won 4-2 |
APR 25 | at Coahoma | Lost 13-3 |
MAR 21 | vs Stamford | Won 14-0 (5) |
MAR 24 | at Colorado City | Won 8-0 |
MAR 31 | vs Hawley | Won 9-8 |
APR 4 | at Anson | Won 8-3 |
APR 7 | at Stamford | Won 18-2 |
APR 11 | vs Colorado City | Lost 7-4 |
APR 21 | at Hawley | Lost 4-2 |
APR 25 | vs Anson | Won 13-3 |
Bi-District | vs BYE | |
Area Game-1 | vs Kermit | Won 10-9 (8) |
Area Game-2 | vs Kermit | Won 11-1 (5) |
Regional 1/4 Final Game-1 | vs Grape Creek | Won 7-0 |
Regional 1/4 Final Game-2 | vs Grape Creek | Lost 2-1 |
Regional 1/4 Final Game-3 | vs Grape Creek | Won 9-2 |
Regional Semi Final Game-1 | vs Holliday | Lost 2-0 |
Regional Semi Final Game-2 | vs Holliday | Lost 7-3 |
MAR 21 | vs Hawley | Lost 4-3 |
MAR 24 | vs Coahoma | Lost 8-0 |
MAR 28 | at Anson | Won 3-1 |
APR 4 | vs Stamford | Won 13-0 |
APR 7 | vs Hawley | Lost 14-3 |
APR 11 | at Coahoma | Won 7-4 |
APR 14 | vs Anson | Won 6-0 |
APR 25 | at Stamford | Won 8-4 |
Bi-District Game 1 | vs Jim Ned | Lost 5-1 |
Bi-District Game 2 | vs Jim Ned | Lost 20-8 |
MAR 21 | vs Colorado City | Won 4-3 |
MAR 24 | at Anson | Lost 8-3 |
MAR 28 | vs Stamford | Won 11-1 |
MAR 31 | at Coahoma | Lost 9-8 |
APR 7 | at Colorado City | Won 14-3 |
APR 11 | vs Anson | Won 6-2 |
APR 14 | at Stamford | Lost 7-4 |
APR 21 | vs Coahoma | Won 4-2 |
Bi-District Game 1 | vs Ballinger | Lost 6-3 |
Bi-District Game 2 | vs Ballinger | Won 11-7 |
Bi-District Game 3 | vs Ballinger | Won 3-2 |
Area Game-1 | vs Crane | Lost 4-3 |
Area Game-2 | vs Crane | Lost 3-2 |
MAR 21 | at Coahoma | Lost 14-0 (5) |
MAR 28 | vs Hawley | Lost 11-1 |
MAR 31 | vs Anson | Lost 3-2 |
APR 4 | at Colorado City | Lost 13-0 |
APR 7 | vs Coahoma | Lost 18-2 |
APR 14 | vs Hawley | Won 7-4 |
APR 21 | at Anson | Lost 4-2 |
APR 25 | vs Colorado City | Lost 8-4 |
MAR 13 | at Tahoka | Won 22-4 |
MAR 14 | vs Slaton | Lost 8-3 |
MAR 17 | at Roosevelt | Won 6-5 |
MAR 21 | vs Denver City | Won 11-6 |
MAR 25 | at Idalou | Lost 10-9 |
MAR 28 | at Shallowater | Won 12-4 |
APR 1 | vs Post | Won 9-8 |
APR 4 | vs Tahoka | Won 14-4 |
APR 8 | at Slaton | Won 6-5 |
APR 11 | vs Roosevelt | Won 7-6 |
APR 14 | at Denver City | Lost 6-5 |
APR 17 | vs Idalou | Won 14-4 |
APR 22 | vs Shallowater | Won 14-13 |
APR 25 | at Post | Lost 3-2 |
Bi-District Game 1 | vs Friona | Won 9-8 |
Bi-District Game 2 | vs Friona | Won 13-4 |
Area Game 1 | vs West Texas | Won 14-3 (5) |
Area Game 2 | vs West Texas | Won 11-6 |
Regional 1/4 Finals Game-1 | vs Post | Won 10-3 |
Regional 1/4 Finals Game-2 | vs Post | Won 7-4 (9) |
Regional Semi Final Game-1 | vs Crane | Lost 5-1 |
Regional Semi Final Game-2 | vs Crane | Won 6-3 |
Regional Semi Final Game-3 | vs Crane | Lost 6-4 |
MAR 7 | at Slaton | Won 9-3 |
MAR 14 | vs Roosevelt | Won 12-2 |
MAR 17 | at Idalou | Won 15-11 |
MAR 21 | at Abernathy | Lost 11-6 |
MAR 25 | vs Shallowater | Lost 12-10 |
MAR 28 | at Post | Won 16-9 |
APR 1 | vs Tahoka | Won 11-7 |
APR 4 | vs Slaton | Lost 7-6 |
APR 8 | at Roosevelt | Lost 8-6 |
APR 11 | vs Idalou | Won 15-14 |
APR 14 | vs Abernathy | Won 6-5 |
APR 17 | at Shallowater | Lost 6-3 |
APR 22 | vs Post | Lost 9-5 |
APR 25 | at Tahoka | Won 13-5 |
MAR 7 | vs Roosevelt | Lost 4-3 |
MAR 14 | at Post | Lost 6-3 |
MAR 17 | vs Denver City | Lost 15-11 |
MAR 21 | at Tahoka | Won ????? |
MAR 25 | vs Abernathy | Won 10-9 |
MAR 28 | vs Slaton | Lost 5-2 |
APR 1 | vs Shallowater | Lost 10-7 |
APR 4 | at Roosevelt | Lost 8-7 |
APR 8 | vs Post | Lost 20-10 |
APR 11 | at Denver City | Lost 15-14 |
APR 14 | vs Tahoka | Won 11-0 |
APR 17 | at Abernathy | Lost 14-4 |
APR 22 | at Slaton | Lost 20-8 |
APR 25 | at Shallowater | Lost ????? |
MAR 7 | at Idalou | Won 15-4 |
MAR 14 | at Denver City | Lost 12-2 |
MAR 17 | vs Abernathy | Lost 6-5 |
MAR 21 | at Shallowater | Lost 6-2 |
MAR 25 | vs Post | Lost 8-4 |
MAR 28 | at Tahoka | Won 12-2 |
APR 1 | vs Slaton | Lost 12-0 |
APR 4 | vs Idalou | Won 8-7 |
APR 8 | vs Denver City | Won 8-6 |
APR 11 | at Abernathy | Lost 7-6 |
APR 14 | vs Shallowater | Lost 13-3 |
APR 17 | at Post | Lost 10-3 |
APR 22 | vs Tahoka | Won 6-3 |
APR 25 | at Slaton | Lost 7-2 |
MAR 7 | vs Shallowater | Won 5-4 |
MAR 14 | vs Idalou | Won 6-3 |
MAR 21 | vs Slaton | Lost 11-0 |
MAR 22 | at Tahoka | Won 13-2 |
MAR 25 | at Roosevelt | Won 8-4 |
MAR 28 | vs Denver City | Lost 16-9 |
APR 1 | at Abernathy | Lost 9-8 |
APR 4 | at Shallowater | Won 6-2 |
APR 8 | at Idalou | Won 20-10 |
APR 11 | vs Tahoka | Won 14-3 |
APR 14 | at Slaton | Won 11-1 |
APR 17 | vs Roosevelt | Won 10-3 |
APR 22 | at Denver City | Won 9-5 |
APR 25 | vs Abernathy | Won 3-2 |
District Playoff | vs Slaton | Won 12-11 (8) |
Bi-District | vs BYE | |
Area Game-1 | vs Electra | Won 13-0 (6) |
Area Game-2 | vs Electra | Won 6-2 |
Regional 1/4 Finals Game-1 | vs Abernathy | Lost 10-3 |
Regional 1/4 Finals Game-2 | vs Abernathy | Lost 7-4 (9) |
MAR 7 | at Post | Lost 5-4 |
MAR 14 | vs Tahoka | Won 12-2 |
MAR 17 | at Slaton | Lost 10-1 |
MAR 21 | vs Roosevelt | Won 6-2 |
MAR 25 | at Denver City | Won 12-10 |
MAR 28 | vs Abernathy | Lost 12-4 |
APR 1 | at Idalou | Won 10-7 |
APR 4 | vs Post | Lost 6-2 |
APR 8 | at Tahoka | Won 13-6 |
APR 11 | vs Slaton | Lost 10-5 |
APR 14 | at Roosevelt | Won 13-3 |
APR 17 | vs Denver City | Won 6-3 |
APR 22 | at Abernathy | Lost 14-13 |
APR 25 | vs Idalou | Won ????? |
MAR 7 | vs Denver City | Lost 9-3 |
MAR 14 | at Abernathy | Won 8-3 |
MAR 17 | vs Shallowater | Won 10-1 |
MAR 21 | at Post | Won 11-0 |
MAR 25 | vs Tahoka | Won 13-3 |
MAR 28 | at Idalou | Won 5-2 |
APR 1 | at Roosevelt | Won 12-0 |
APR 4 | at Denver City | Won 7-6 |
APR 8 | vs Abernathy | Lost 6-5 |
APR 11 | at Shallowater | Won 10-5 |
APR 14 | vs Post | Lost 11-1 |
APR 17 | at Tahoka | Won 17-0 |
APR 22 | vs Idalou | Won 20-8 |
APR 25 | vs Roosevelt | Won 7-2 |
District Playoff | vs Post | Lost 12-11 (8) |
Bi-District | vs Dimmitt | Won 10-0 (5) |
Area Game-1 | vs Olney | Lost 10-0 (5) |
Area Game-2 | vs Olney | Lost 11-2 |
MAR 13 | vs Abernathy | Lost 22-4 |
MAR 14 | at Shallowater | Lost 12-2 |
MAR 21 | vs Post | Lost ????? |
MAR 22 | vs Idalou | Lost 13-2 |
MAR 25 | at Slaton | Lost 13-3 |
MAR 28 | at Roosevelt | Lost 12-2 |
APR 1 | vs Denver City | Lost 11-7 |
APR 4 | at Abernathy | Lost 14-4 |
APR 8 | vs Shallowater | Lost 13-6 |
APR 11 | at Post | Lost 14-3 |
APR 14 | at Idalou | Lost 11-0 |
APR 17 | at Slaton | Lost 17-0 |
APR 22 | vs Roosevelt | Lost 6-3 |
APR 25 | at Denver City | Lost 13-5 |
MAR 21 | vs Friona | Lost 9-7 |
MAR 24 | at Olton | Won 9-8 |
MAR 28 | vs Tulia | Lost 6-3 |
MAR 31 | at Lockney | Lost 8-3 |
APR 4 | vs Floydada | Won 6-5 |
APR 7 | vs Friona | Won 7-6 |
APR 11 | at Olton | Lost 10-4 |
APR 14 | vs Tulia | Won 11-1 |
APR 21 | at Lockney | Won 6-4 |
APR 25 | vs Floydada | Won 6-2 |
District Playoff | vs Friona | Lost 5-3 |
Bi-District | vs Slaton | Lost 10-0 (5) |
MAR 21 | at Olton | Won 10-7 |
MAR 24 | vs Lockney | Lost 15-7 |
MAR 28 | at Friona | Won 10-8 |
MAR 31 | vs Tulia | Lost 9-8 |
APR 4 | at Dimmitt | Lost 6-5 |
APR 7 | at Olton | Won ????? |
APR 11 | vs Lockney | Lost 9-5 |
APR 14 | at Friona | Lost 7-6 |
APR 21 | vs Tulia | Won 13-2 |
APR 25 | at Dimmitt | Lost 6-2 |
MAR 21 | at Dimmitt | Won 9-7 |
MAR 24 | at Tulia | Won 19-4 |
MAR 28 | vs Floydada | Lost 10-8 |
MAR 31 | at Olton | Lost 15-9 |
APR 4 | vs Lockney | Lost 10-3 |
APR 7 | at Dimmitt | Lost 7-6 |
APR 11 | at Tulia | Won 9-3 |
APR 14 | vs Floydada | Won 7-6 |
APR 21 | at Olton | Won 13-3 |
APR 25 | vs Lockney | Won 3-1 |
District Playoff | vs Dimmitt | Won 5-3 |
Bi-District Game 1 | vs Abernathy | Lost 9-8 |
Bi-District Game 2 | vs Abernathy | Lost 13-4 |
MAR 21 | at Tulia | Lost 9-1 |
MAR 24 | vs Floydada | Won 15-7 |
MAR 28 | at Olton | Won 10-0 |
MAR 31 | at Dimmitt | Won 8-3 |
APR 4 | vs Friona | Won 10-3 |
APR 7 | vs Tulia | Won 1-0 |
APR 11 | at Floydada | Won 9-5 |
APR 14 | vs Olton | Won 13-0 |
APR 21 | vs Dimmitt | Lost 6-4 |
APR 25 | at Friona | Lost 3-1 |
Bi-District | vs BYE | |
Area Game-1 | vs Holliday | Lost 5-0 |
Area Game-2 | vs Holliday | Lost 12-4 |
MAR 21 | vs Floydada | Lost 10-7 |
MAR 24 | vs Dimmitt | Lost 9-8 |
MAR 28 | at Lockney | Lost 10-0 |
MAR 31 | vs Friona | Won 15-9 |
APR 4 | at Tulia | Lost 8-3 |
APR 7 | vs Floydada | Lost ????? |
APR 11 | vs Dimmitt | Won 10-4 |
APR 14 | at Lockney | Lost 13-0 |
APR 21 | vs Friona | Lost 13-3 |
APR 25 | at Tulia |
?????
|
MAR 21 | vs Lockney | Won 9-1 |
MAR 24 | vs Friona | Lost 19-4 |
MAR 28 | at Dimmitt | Won 6-3 |
MAR 31 | at Floydada | Won 9-8 |
APR 4 | vs Olton | Won 8-3 |
APR 7 | at Lockney | Lost 1-0 |
APR 11 | vs Friona | Lost 9-3 |
APR 14 | at Dimmitt | Lost 11-1 |
APR 21 | at Floydada | Lost 13-2 |
APR 25 | vs Olton |
?????
|
MAR 28 | vs Sanford-Fritch | Lost 16-11 |
APR 4 | at West Texas | Lost 9-5 |
APR 7 | vs West Texas | Lost 16-4 |
APR 17 | vs West Texas | Lost |
APR 21 | at Sanford-Fritch | Lost 13-3 |
MAY 1 | vs Sanford-Fritch | Lost 19-17 |
Bi-District | vs Electra | Lost 6-0 |
MAR 27 | vs West Texas | Won 12-2 |
MAR 28 | at Boy's Ranch | Won 16-11 |
APR 1 | at West Texas | Lost 12-7 |
APR 10 | vs West Texas | Lost 21-18 |
APR 21 | vs Boy's Ranch | Won 13-3 |
MAY 1 | at Boy's Ranch | Won 19-17 |
Bi-District | vs Holliday | Lost 10-0 (6) |
MAR 27 | at Sanford-Fritch | Lost 12-2 |
APR 1 | vs Sanford-Fritch | Won 12-7 |
APR 4 | vs Boy's Ranch | Won 9-5 |
APR 7 | vs Boy's Ranch | Won 16-4 |
APR 10 | at Sanford-Fritch | Won 21-18 |
APR 17 | vs Boy's Ranch | Won ????? |
Bi-District | vs BYE | |
Area Game 1 | vs Abernathy | Lost 14-3 (5) |
Area Game 2 | vs Abernathy | Lost 11-6 |
HENRIETTA |
MAR 10 | vs Henrietta | Lost ????? |
MAR 17 | at Olney | Lost 16-0 |
MAR 21 | vs City View | Won 6-5 |
MAR 24 | at Electra | Lost 14-5 |
MAR 28 | vs Holliday | Lost 4-3 |
MAR 31 | at Seymour | Lost 6-1 |
APR 4 | at Henrietta | Won 10-3 |
APR 10 | vs Olney | Lost 8-4 |
APR 14 | at City View | Won 11-6 (8) |
APR 17 | vs Electra | Lost 11-8 |
APR 21 | at Holliday | Lost 9-5 |
APR 25 | vs Seymour | Lost 14-0 |
MAR 14 | vs Holliday | Won 14-8 |
MAR 21 | at Henrietta | Won ???? |
MAR 22 | vs Seymour | Won 21-9 |
MAR 24 | vs Childress | Won 14-5 |
MAR 28 | at Olney | Lost 3-0 |
MAR 31 | vs City View | Won 15-0 |
APR 7 | vs Holliday | Won 9-3 |
APR 10 | vs Seymour | Won 8-3 |
APR 14 | vs Henrietta | Won 9-2 |
APR 17 | at Childress | Won 11-8 |
APR 21 | vs Olney | Lost 5-3 |
APR 25 | vs City View | Won 15-5 |
Bi-District | vs Boy's Ranch | Won 6-0 |
Area Game-1 | vs Post | Lost 13-0 (6) |
Area Game-2 | vs Post | Lost 6-2 |
MAR 10 | at Childress | Won ????? |
MAR 14 | vs Olney | Won ????? |
MAR 21 | vs Electra | Lost ????? |
MAR 22 | at City View | Won 21-6 |
MAR 24 | at Holliday | Lost 7-3 |
MAR 28 | vs Seymour | Won 5-4 |
APR 4 | vs Childress | Lost 10-3 |
APR 7 | at Olney | Lost 12-2 |
APR 10 | vs City View | Won 16-1 |
APR 14 | at Electra | Lost 9-2 |
APR 17 | vs Holliday | Lost 16-2 |
APR 21 | at Seymour | Lost 1-0 |
MAR 10 | vs City View | Won 19-2 |
MAR 17 | vs Electra | Lost 14-8 |
MAR 21 | vs Seymour | Won 12-1 |
MAR 24 | vs Henrietta | Won 7-3 |
MAR 28 | at Childress | Won 4-3 |
MAR 31 | vs Olney | Lost 13-5 |
APR 4 | vs City View | Won 13-3 |
APR 7 | vs Electra | Lost 9-3 |
APR 14 | vs Seymour | Won 7-4 |
APR 17 | at Henrietta | Won 16-2 |
APR 21 | vs Childress | Won 9-5 |
APR 22 | at Olney | Won 5-1 |
Bi-District | vs Sanford-Fritch | Won 10-0 (6) |
Area Game-1 | vs Lockney | Won 5-0 |
Area Game-2 | vs Lockney | Won 12-4 |
Regional 1/4 Final | vs Olney | Won 14-8 |
Regional Semi Final Game-1 | vs Coahoma | Won 2-0 |
Regional Semi Final Game-2 | vs Coahoma | Won 7-3 |
Regional Game-1 | vs Crane | Won 5-4 |
Regional Game-2 | vs Crane | Lost 19-3 (5) |
Regional Game-3 | vs Crane | Won 5-4 (8) |
State Semi-Finals | vs Hughes Springs | Lost 9-5 |
MAR 10 | vs Seymour | Won 3-0 |
MAR 14 | at Henrietta | Lost ????? |
MAR 17 | vs Childress | Won 16-0 |
MAR 24 | at City View | Won 20-2 |
MAR 28 | vs Electra | Won 3-0 |
MAR 31 | at Holliday | Won 13-5 |
APR 4 | at Seymour | Won 7-5 |
APR 7 | vs Henrietta | Won 12-2 |
APR 10 | at Childress | Won 8-4 |
APR 17 | vs City View | Won 19-6 |
APR 21 | at Electra | Won 5-3 |
APR 22 | vs Holliday | Lost 5-1 |
Bi-District | vs BYE | |
Area Game-1 | vs Slaton | Won 10-0 (5) |
Area Game-2 | vs Slaton | Won 11-2 |
Regional 1/4 Finals | vs Holliday | Lost 14-8 |
MAR 10 | at Olney | Lost 3-0 |
MAR 14 | vs City View | Won 9-1 |
MAR 21 | vs Holliday | Lost 12-1 |
MAR 22 | vs Electra | Lost 21-9 |
MAR 28 | at Henrietta | Lost 5-4 |
MAR 31 | vs Childress | Won 6-1 |
APR 4 | vs Olney | Lost 7-5 |
APR 7 | vs City View | Won ????? |
APR 10 | vs Electra | Lost 8-3 |
APR 14 | vs Holliday | Lost 7-4 |
APR 21 | vs Henrietta | Won 1-0 |
APR 25 | at Childress | Won 14-0 |
WICHITA FALLS CITY VIEW MUSTANGS
MAR 10 | vs Holliday | Lost 19-2 |
MAR 14 | vs Seymour | Lost 9-1 |
MAR 21 | at Childress | Lost 6-5 |
MAR 22 | vs Henrietta | Lost 21-6 |
MAR 24 | vs Olney | Lost 20-2 |
MAR 31 | vs Electra | Lost 15-0 |
APR 4 | vs Holliday | Lost 13-3 |
APR 7 | vs Seymour | Lost ????? |
APR 10 | at Henrietta | Lost 16-1 |
APR 14 | vs Childress | Lost 11-6 (8) |
APR 17 | at Olney | Lost 19-6 |
APR 25 | vs Electra | Lost 15-5 |