2004-2005 REGION I AA FOOTBALL SCHEDULES
27-AUG | vs Sonora | Lost 21-0 |
3-SEP | vs McCamey | Lost 48-6 |
10-SEP | vs Marfa | Lost 29-8 |
18-SEP | vs Brownfield @ Ratliff Stadium Odessa | Lost 7-6 |
24-SEP | vs Stanton | Lost 27-26 |
1-OCT | vs Midland Christian | Lost 49-0 |
8-OCT | vs Crane | Lost 58-6 |
15-OCT | vs Tornillo | Won 21-6 |
22-OCT | vs Anthony | Won 38-22 |
29-OCT | vs Kermit | Lost 69-0 |
5-NOV | OPEN |
OPEN
|
Bi-District | vs Mason | Lost 52-10 |
27-AUG | Santa Teresa (NM) | Lost 30-22 |
3-SEP | Hatch (NM) | Lost 56-7 |
10-SEP | El Paso El Dorado | Lost 54-20 |
17-SEP | vs Van Horn | Won 14-13 |
24-SEP | vs Marfa | Lost 38-28 |
1-OCT | Academia Juarez | Won 40-6 |
8-OCT | OPEN |
OPEN
|
15-OCT | vs Kermit | Lost 61-6 |
22-OCT | vs Alpine | Lost 38-22 |
29-OCT | vs Crane | Lost 48-6 |
5-NOV | vs Tornillo | Lost 27-8 |
27-AUG | vs Wall | Won 21-6 |
3-SEP | vs San Angelo Grape Creek | Won 48-0 |
10-SEP | vs Colorado City | Lost 42-28 |
17-SEP | vs Pecos | Won 34-28 |
24-SEP | vs Fort Stockton | Won 14-12 |
1-OCT | vs Brownfield | Lost 21-14 |
8-OCT | vs Alpine | Won 58-6 |
15-OCT | OPEN |
OPEN
|
22-OCT | vs Tornillo | Won 61-0 |
29-OCT | vs Anthony | Won 48-6 |
5-NOV | vs Kermit | Lost 30-27 |
Bi-District | vs Sonora | Won 14-0 |
Area | vs Jim Ned | Lost 54-14 |
27-AUG | vs Ozona | Won 35-14 |
3-SEP | vs Brownfield | Won 21-7 |
10-SEP | vs Pecos | Won 23-8 |
17-SEP | vs Fort Stockton | Won 32-31 |
24-SEP | vs Midland Christian | Lost 29-14 |
1-OCT | vs Odessa JV | Won 49-13 |
8-OCT | vs Tornillo | Won 68-0 |
15-OCT | vs Anthony | Won 61-6 |
22-OCT | OPEN |
OPEN
|
29-OCT | vs Alpine | Won 69-0 |
5-NOV | vs Crane | Won 30-27 |
Bi District | vs Wall | Lost 15-13 |
3-SEP | vs Van Horn | Lost 21-6 |
10-SEP | vs Hatch (NM) | Lost 52-14 |
17-SEP | vs Juarez (MEX) | Won 34-12 |
24-SEP | vs El Paso El Dorado |
CANCELLED
|
1-OCT | OPEN |
OPEN
|
8-OCT | vs Kermit | Lost 68-0 |
15-OCT | vs Alpine | Lost 21-6 |
22-OCT | vs Crane | Lost 61-0 |
29-OCT | OPEN |
OPEN
|
5-NOV | vs Anthony | Won 27-8 |
27-AUG | vs Coahoma | Won 14-6 |
3-SEP | vs Stanton | Won 14-7 |
10-SEP | vs McCamey | Lost 25-2 |
17-SEP | OPEN |
OPEN
|
24-SEP | vs Sonora | Lost 37-0 |
1-OCT | vs Junction | Won 41-7 |
8-OCT | vs Eldorado | Won 27-13 |
15-OCT | vs Ozona | Lost 21-0 |
22-OCT | vs Mason | Lost 45-0 |
29-OCT | vs Wall | Lost 21-0 |
5-NOV | vs San Angelo Grape Creek | Lost 22-20 |
27-AUG | vs Christoval | Won 14-6 |
3-SEP | vs Forsan | Won 50-6 |
10-SEP | vs Menard | Won 49-28 |
17-SEP | OPEN |
OPEN
|
24-SEP | vs San Angelo Grape Creek | Lost 34-14 |
1-OCT | vs Sonora | Lost 32-13 |
8-OCT | vs Big Lake Reagan County | Lost 27-13 |
15-OCT | vs Junction | Won 14-6 |
22-OCT | vs Ozona | Lost 36-0 |
29-OCT | vs Mason | Lost 59-14 |
5-NOV | vs Wall | Lost 18-20 |
27-AUG | vs McCamey | Lost 61-0 |
3-SEP | vs Barksdale Nueces Canyon | Won 20-7 |
10-SEP | vs Blanco | Lost 45-7 |
17-SEP | OPEN |
OPEN
|
24-SEP | vs Mason | Lost 35-7 |
1-OCT | vs Big Lake Reagan County | Lost 41-7 |
8-OCT | vs Wall | Lost 30-0 |
15-OCT | vs Eldorado | Lost 14-6 |
22-OCT | vs San Angelo Grape Creek | Lost 15-0 |
29-OCT | vs Ozona | Lost 13-7 |
5-NOV | vs Sonora | Lost 33-20 |
27-AUG | vs San Saba | Won 59-0 |
3-SEP | vs Center Point | Won 43-6 |
10-SEP | OPEN |
OPEN
|
17-SEP | vs Goldthwaite | Won 27-14 |
24-SEP | vs Junction | Won 35-7 |
1-OCT | vs Wall | Won 17-10 |
8-OCT | vs San Angelo Grape Creek | Won 33-0 |
15-OCT | vs Sonora | Won 55-22 |
22-OCT | vs Big Lake Reagan County | Won 45-0 |
29-OCT | vs Eldorado | Won 59-14 |
5-NOV | vs Ozona | Lost 32-29 |
Bi-District | vs Alpine | Won 52-10 |
Area | vs Coleman | Won 33-6 |
Regional | vs Holliday | Lost 27-20 |
27-AUG | vs Kermit | Lost 35-14 |
3-SEP | vs Brady | Lost 19-7 |
10-SEP | vs Fort Stockton | Lost 54-26 |
17-SEP | OPEN |
OPEN
|
24-SEP | vs Wall | Lost 27-20 |
1-OCT | vs San Angelo Grape Creek | Won 24-13 |
8-OCT | vs Sonora | Lost 14-7 |
15-OCT | vs Big Lake Reagan County | Won 21-0 |
22-OCT | vs Eldorado | Won 36-0 |
29-OCT | vs Junction | Won 13-7 |
5-NOV | vs Mason | Won 32-29 |
SAN ANGELO GRAPE CREEK EAGLES
27-AUG | OPEN | OPEN |
3-SEP | vs Crane | Lost 48-0 |
10-SEP | vs Tuscola Jim Ned | Lost 55-0 |
17-SEP | vs Colorado City | Won 21-14 |
24-SEP | vs Eldorado | Won 34-14 |
1-OCT | vs Ozona | Lost 24-13 |
8-OCT | vs Mason | Lost 33-0 |
15-OCT | vs Wall | Lost 20-0 |
22-OCT | vs Junction | Won 15-0 |
29-OCT | vs Sonora | Lost 38-21 |
5-NOV | vs Big Lake Reagan County | Won 22-20 |
27-AUG | vs Alpine | Won 21-0 |
3-SEP | Bracketville Brackett | Lost 21-20 |
10-SEP | vs Coleman | Won 32-7 |
17-SEP | OPEN |
OPEN
|
24-SEP | vs Big Lake Reagan County | Won 37-0 |
1-OCT | vs Eldorado | Won 32-13 |
8-OCT | vs Ozona | Won 14-7 |
15-OCT | vs Mason | Lost 55-22 |
22-OCT | vs Wall | Lost 19-0 |
29-OCT | vs San Angelo Grape Creek | Won 38-21 |
5-NOV | vs Junction | Won 33-20 |
Bi-District | vs Crane | Lost 14-0 |
27-AUG | vs Crane | Lost 21-6 |
3-SEP | vs Coleman | Won 39-7 |
10-SEP | vs Coahoma | Won 37-6 |
17-SEP | OPEN |
OPEN
|
24-SEP | vs Ozona | Won 27-20 |
1-OCT | vs Mason | Lost 17-10 |
8-OCT | vs Junction | Won 30-0 |
15-OCT | vs San Angelo Grape Creek | Won 20-0 |
22-OCT | vs Sonora | Won 19-0 |
29-OCT | vs Big Lake Reagan County | Won 21-0 |
5-NOV | vs Eldorado | Won 20-18 |
Bi-District | vs Kermit | Won 15-13 |
Regional | vs Colorado City | Lost 14-0 |
27-AUG | vs Clyde | Lost 21-11 |
3-SEP | OPEN | OPEN |
10-SEP | vs Brady | Lost 32-22 |
17-SEP | vs Merkel | Lost 42-19 |
24-SEP | vs Hawley | Won 54-7 |
1-OCT | vs Midland Greenwood | Lost 42-7 |
8-OCT | vs Early | Lost 14-7 |
15-OCT | vs San Saba | Won 45-3 |
22-OCT | vs Bangs | Lost 53-0 |
29-OCT | vs Coleman | Won 24-15 |
5-NOV | vs Tuscola Jim Ned | Lost 49-3 |
27-AUG | vs Comanche | Lost 21-7 |
3-SEP | OPEN | OPEN |
10-SEP | vs Clyde | Lost 21-14 |
17-SEP | vs Breckenridge | Lost 26-6 |
24-SEP | vs Albany | Lost 34-12 |
1-OCT | vs Cisco | Lost 32-0 |
8-OCT | vs Tuscola Jim Ned | Lost 47-0 |
15-OCT | vs Coleman | Won 34-12 |
22-OCT | vs Ballinger | Won 53-0 |
29-OCT | vs Early | Won 22-12 |
5-NOV | vs San Saba | Won 28-0 |
Bi-District | vs Colorado City | Lost 35-28 |
27-AUG | vs Brady | Lost 54-0 |
3-SEP | vs Wall | Lost 39-7 |
10-SEP | vs Sonora | Lost 32-7 |
17-SEP | vs Hamilton | Lost 14-7 |
24-SEP | vs Cisco | Lost 38-0 |
1-OCT | OPEN |
OPEN
|
8-OCT | vs San Saba | Won 23-12 |
15-OCT | vs Bangs | Lost 34-12 |
22-OCT | vs Tuscola Jim Ned | Lost 3-0 |
29-OCT | vs Ballinger | Lost 24-15 |
5-NOV | vs Early | Won 22-14 |
Bi-District | vs Stanton | Won 21-7 |
Area | vs Mason | Lost 33-6 |
27-AUG | vs Cisco | Lost 44-12 |
3-SEP | vs Llano | Lost 17-13 |
10-SEP | vs Dublin | Won 28-7 |
17-SEP | vs Eastland | Lost 22-21 |
24-SEP | vs Clifton | Lost 36-33 |
1-OCT | OPEN |
OPEN
|
8-OCT | vs Ballinger | Won 14-7 |
15-OCT | vs Tuscola Jim Ned | Lost 56-35 |
22-OCT | vs San Saba | Won 42-0 |
29-OCT | vs Bangs | Lost 22-12 |
5-NOV | vs Coleman | Lost 22-14 |
26-AUG | vs Jarrell | Won 48-12 |
3-SEP | vs Eastland | Won 22-10 |
10-SEP | vs San Angelo Grape Creek | Won 55-0 |
17-SEP | vs Coahoma | Won 57-0 |
24-SEP | vs Brady | Won 49-15 |
1-OCT | OPEN |
OPEN
|
8-OCT | vs Bangs | Won 47-0 |
15-OCT | vs Early | Won 56-35 |
22-OCT | vs Coleman | Won 3-0 |
29-OCT | vs San Saba | Won 35-0 |
5-NOV | vs Ballinger | Won 49-3 |
Bi-District | vs Anson | Won 54-7 |
Area | vs Crane | Won 54-14 |
Regional | vs Canadian | Lost 32-27 |
27-AUG | vs Mason | Lost 59-0 |
3-SEP | vs Johnson City | Lost 19-14 |
10-SEP | vs Goldthwaite | Lost 21-0 |
17-SEP | vs Jarrell | Lost 38-13 |
24-SEP | vs Hamilton | Won 26-21 |
1-OCT | OPEN |
OPEN
|
8-OCT | vs Coleman | Lost 23-12 |
15-OCT | vs Ballinger | Lost 45-3 |
22-OCT | vs Early | Lost 42-0 |
29-OCT | vs Tuscola Jim Ned | Lost 35-0 |
5-NOV | vs Bangs | Lost 28-0 |
27-AUG | vs Hamlin | Lost 29-21 |
3-SEP | vs Albany | Lost 21-7 |
10-SEP | vs Quanah | Lost 41-7 |
17-SEP | vs Knox City | Lost 24-20 |
24-SEP | OPEN |
OPEN
|
1-OCT | vs Haskell | Lost 27-13 |
8-OCT | vs Stanton | Lost 33-15 |
15-OCT | vs Coahoma | Won 13-6 |
22-OCT | vs Hawley | Won 35-14 |
29-OCT | vs Stamford | Won 45-12 |
5-NOV | vs Colorado City | Lost 28-21 |
Bi-District | vs Jim Ned | Lost 54-7 |
27-AUG | vs Reagan County | Lost 14-6 |
3-SEP | vs Seagraves | Won 39-20 |
10-SEP | vs Wall | Lost 37-6 |
17-SEP | vs Jim Ned | Lost 57-0 |
24-SEP | vs Clyde | Lost 40-6 |
1-OCT | OPEN |
OPEN
|
8-OCT | vs Colorado City | Lost 46-7 |
15-OCT | vs Anson | Lost 13-6 |
22-OCT | vs Stanton | Lost 39-13 |
29-OCT | vs Hawley | Lost 22-20 |
5-NOV | vs Stamford | Won 56-15 |
28-AUG | vs Fort Stockton | Won 9-7 |
3-SEP | vs Merkel | Lost 28-21 |
10-SEP | vs Crane | Won 42-28 |
17-SEP | vs San Angelo Grape Creek | Lost 21-14 |
24-SEP | OPEN |
OPEN
|
1-OCT | vs Monohans | Won 42-12 |
8-OCT | vs Coahoma | Won 46-7 |
15-OCT | vs Hawley | Won 61-0 |
22-OCT | vs Stamford | Won 51-0 |
29-OCT | vs Stanton | Won 31-7 |
5-NOV | vs Anson | Won 28-21 |
Bi-District | vs Bangs | Won 35-28 |
Regional | vs Wall | Won 14-0 |
State 1/4 Finals | vs Henrietta | Lost 40-7 |
27-AUG | vs Haskell | Lost 55-3 |
3-SEP | vs Rotan | Lost 33-9 |
11-SEP | vs Forsan | Won 44-13 |
17-SEP | vs Winters | Lost 29-14 |
24-SEP | vs Ballinger | Lost 54-7 |
1-OCT | OPEN |
OPEN
|
8-OCT | vs Stamford | Lost 34-6 |
15-OCT | vs Colorado City | Lost 61-0 |
22-OCT | vs Anson | Lost 35-14 |
29-OCT | vs Coahoma | Won 22-20 |
5-NOV | vs Stanton | Lost 39-22 |
27-AUG | vs Munday | Lost 35-20 |
3-SEP | vs Haskell | Lost 25-8 |
10-SEP | vs Knox City | Lost 52-0 |
17-SEP | vs Hamlin | Lost 39-21 |
24-SEP | vs Jacksboro | Lost 42-13 |
1-OCT | OPEN |
OPEN
|
8-OCT | vs Hawley | Won 34-6 |
15-OCT | vs Stanton | Lost 48-14 |
22-OCT | vs Colorado City | Lost 51-0 |
29-OCT | vs Anson | Lost 45-12 |
5-NOV | vs Coahoma | Lost 56-15 |
27-AUG | vs Roscoe | Lost 34-0 |
3-SEP | vs Reagan County | Lost 14-7 |
10-SEP | vs Seagraves | Lost 27-0 |
17-SEP | vs Iraan | Lost 28-21 O/T |
24-SEP | vs Alpine | Won 27-26 |
1-OCT | OPEN |
OPEN
|
8-OCT | vs Anson | Won 33-15 |
15-OCT | vs Stamford | Won 48-14 |
22-OCT | vs Coahoma | Lost 39-13 |
29-OCT | vs Colorado City | Lost 31-7 |
5-NOV | vs Hawley | Won 39-22 |
Bi-District | vs Coleman | Lost 21-7 |
27-AUG | vs Littlefield | Lost 40-22 |
3-SEP | vs Hale Center | Won 25-13 |
10-SEP | vs Dimmitt | Won 38-0 |
17-SEP | OPEN |
OPEN
|
24-SEP | vs Shallowater | Lost 21-20 |
1-OCT | vs Post | Lost 56-0 |
8-OCT | vs Tahoka | Won 21-7 |
15-OCT | vs Slaton | Won 27-19 |
22-OCT | vs Lubbock Roosevelt | Lost 12-3 |
29-OCT | vs Denver City | Lost 34-11 |
5-NOV | vs Idalou | Lost 38-20 |
27-AUG | vs Lamesa | Lost 13-7 (2 OT) |
3-SEP | vs Pecos | Lost 31-13 |
10-SEP |
OPEN
|
OPEN
|
17-SEP | vs Portales (NM) | Won 36-7 |
24-SEP | vs Post | Lost 20-14 O/T |
1-OCT | vs Tahoka | Won 26-6 |
8-OCT | vs Slaton | Won 14-7 |
15-OCT | vs Lubbock Roosevelt | Lost 35-14 |
22-OCT | vs Idalou | Lost 14-7 |
29-OCT | vs Abernathy | Won 34-11 |
5-NOV | vs Shallowater | Lost 28-14 |
27-AUG | vs Floydada | Won 25-21 |
3-SEP | vs Sundown | Won 16-10 |
10-SEP | vs Littlefield | Won 14-7 O/T |
17-SEP | OPEN |
OPEN
|
24-SEP | vs Slaton | Won 49-7 |
1-OCT | vs Shallowater | Won 12-0 |
8-OCT | vs Lubbock Roosevelt | Won 27-25 |
15-OCT | vs Post | Lost 20-19 |
22-OCT | vs Denver City | Won 14-7 |
29-OCT | vs Tahoka | Won 52-15 |
5-NOV | vs Abernathy | Won 38-20 |
Bi-District | vs Lockney | Lost 27-13 |
27-AUG | vs Seagraves | Lost 18-7 |
3-SEP | vs Morton | Lost 22-13 |
10-SEP | vs New Deal | Lost 26-7 |
17-SEP | OPEN |
OPEN
|
24-SEP | vs Tahoka | Won 41-12 |
1-OCT | vs Slaton | Won 27-20 |
8-OCT | vs Idalou | Lost 27-25 |
15-OCT | vs Denver City | Won 35-14 |
22-OCT | vs Abernathy | Won 12-3 |
29-OCT | vs Shallowater | Lost 21-6 |
5-NOV | vs Post | Lost 43-14 |
27-AUG | vs Seminole | Lost 6-0 |
3-SEP | OPEN | OPEN |
10-SEP | vs Lockney | Lost 21-20 |
17-SEP | vs Roscoe | Won 26-17 |
24-SEP | vs Denver City | Won 20-14 O/T |
1-OCT | vs Abernathy | Won 56-0 |
8-OCT | vs Shallowater | Won 22-21 |
15-OCT | vs Idalou | Won 20-19 |
22-OCT | vs Tahoka | Won 36-0 |
29-OCT | vs Slaton | Won 42-7 |
5-NOV | vs Lubbock Roosevelt | Won 43-14 |
Bi-District | vs Olton | Won 28-20 |
Area | vs Canadian | Lost 23-6 |
27-AUG | vs Brownfield | Lost 20-18 |
3-SEP | vs Littlefield | Lost 27-12 |
10-SEP | vs Muleshoe | Lost 15-6 |
17-SEP | OPEN |
OPEN
|
24-SEP | vs Abernathy | Won 21-20 |
1-OCT | vs Idalou | Lost 12-0 |
8-OCT | vs Post | Lost 22-21 |
15-OCT | vs Tahoka | Won 31-6 |
22-OCT | vs Slaton | Won 21-12 |
29-OCT | vs Lubbock Roosevelt | Won 21-6 |
5-NOV | vs Denver City | Won 28-14 |
Bi-District | vs Tulia | Won 21-7 |
Regional | vs Henrietta | Lost 14-6 |
27-AUG | vs Lockney | Lost 14-0 |
3-SEP | vs Floydada | Lost 28-22 |
10-SEP | vs Olton | Lost 27-25 |
17-SEP | OPEN |
OPEN
|
24-SEP | vs Idalou | Lost 49-7 |
1-OCT | vs Lubbock Roosevelt | Lost 27-20 |
8-OCT | vs Denver City | Lost 14-7 |
15-OCT | vs Abernathy | Lost 27-19 |
22-OCT | vs Shallowater | Lost 21-12 |
29-OCT | vs Post | Lost 42-7 |
5-NOV | vs Tahoka | Won 42-14 |
27-AUG | vs Sundown | Lost 27-20 |
3-SEP | vs Olton | Lost 45-32 |
10-SEP | vs Ralls | Lost 42-20 |
17-SEP | OPEN |
OPEN
|
24-SEP | vs Lubbock Roosevelt | Lost 41-12 |
1-OCT | vs Denver City | Lost 26-6 |
8-OCT | vs Abernathy | Lost 21-7 |
15-OCT | vs Shallowater | Lost 31-6 |
22-OCT | vs Post | Lost 36-0 |
29-OCT | vs Idalou | Lost 52-15 |
5-NOV | vs Slaton | Lost 42-14 |
27-AUG | vs New Deal | Lost 41-0 |
3-SEP | vs Farwell | Lost 39-12 |
10-SEP | vs Abernathy | Lost 38-0 |
17-SEP | vs Sundown | Lost 42-20 |
24-SEP | vs Plains | Lost 39-6 |
1-OCT | OPEN |
OPEN
|
8-OCT | vs Friona | Lost 42-13 |
15-OCT | vs Olton | Lost 60-0 |
22-OCT | vs Tulia | Lost 56-0 |
29-OCT | vs Lockney | Lost 61-6 |
5-NOV | vs Floydada | Lost 53-0 |
27-AUG | vs Idalou | Lost 25-21 |
3-SEP | vs Slaton | Won 28-22 |
10-SEP | OPEN |
OPEN
|
17-SEP | vs Lubbock Cooper | Lost 30-0 |
24-SEP | vs Farwell | Won 28-13 |
1-OCT | vs Littlefield | Lost 28-7 |
8-OCT | vs Olton | Won 35-19 |
15-OCT | vs Lockney | Lost 42-14 |
22-OCT | vs Friona | Lost 17-6 |
29-OCT | vs Tulia | Lost 22-18 |
5-NOV | vs Dimmitt | Won 53-0 |
27-AUG | vs Muleshoe | Lost 24-0 |
3-SEP | vs Amarillo Highland Park | Lost 28-14 |
10-SEP | vs Farwell | Lost 28-10 |
17-SEP | vs Bovina | Won 20-7 |
24-SEP | vs Dalhart | Won 42-8 |
1-OCT | OPEN |
OPEN
|
8-OCT | vs Dimmitt | Won 42-13 |
15-OCT | vs Tulia | Lost 25-10 |
22-OCT | vs Floydada | Won 17-6 |
29-OCT | vs Olton | Lost 52-18 |
5-NOV | vs Lockney | Won 17-14 |
27-AUG | vs Slaton | Won 14-0 |
3-SEP | vs Childress | Lost 30-14 |
10-SEP | vs Post | Won 21-20 |
17-SEP | vs Memphis | Won 33-0 |
24-SEP | vs Muleshoe | Lost 32-7 |
1-OCT | OPEN |
OPEN
|
8-OCT | vs Tulia | Won 35-13 |
15-OCT | vs Floydada | Won 42-14 |
22-OCT | vs Olton | Won 14-6 |
29-OCT | vs Dimmitt | Won 61-6 |
5-NOV | vs Friona | Lost 17-14 |
Bi-District | vs Idalou | Won 27-13 |
Area | vs Holliday | Lost 41-21 |
27-AUG | vs Sudan | Lost 27-20 |
3-SEP | vs Tahoka | Won 45-32 |
10-SEP | vs Slaton | Won 27-25 |
17-SEP | vs Springlake Earth | Won 48-0 |
24-SEP | vs Morton | Lost 34-21 |
1-OCT | OPEN |
OPEN
|
8-OCT | vs Floydada | Lost 35-19 |
15-OCT | vs Dimmitt | Won 60-0 |
22-OCT | vs Lockney | Lost 14-6 |
29-OCT | vs Friona | Won 42-18 |
5-NOV | vs Tulia | Won 46-38 |
Bi-District | vs Post | Lost 28-20 |
27-AUG | vs Amarillo Highland Park | Won 21-14 |
3-SEP | OPEN | OPEN |
10-SEP | vs Sanford-Fritch | Won 29-7 |
17-SEP | vs Stinnett West Texas | Won 51-7 |
24-SEP | vs Stratford | Lost 48-41 |
1-OCT | vs Memphis | Won 43-0 |
8-OCT | vs Lockney | Lost 35-13 |
15-OCT | vs Friona | Won 25-10 |
22-OCT | vs Dimmitt | Won 56-0 |
29-OCT | vs Floydada | Won 22-18 |
5-NOV | vs Olton | Lost 46-38 |
Bi-District | vs Shallowater | Lost 21-7 |
AMARILLO HIGHLAND PARK |
27-AUG | vs Gruver | Lost 30-0 |
3-SEP | vs Shamrock | Won 14-0 |
10-SEP | vs Anton | Lost 16-7 |
17-SEP | vs Vega | Lost 40-7 |
24-SEP | vs Panhandle | Lost 49-0 |
1-OCT | vs West Texas | Won 2-0 (forfiet) |
8-OCT | vs Canadian | Lost 54-0 |
15-OCT | vs Spearman | Lost 61-6 |
22-OCT | OPEN |
OPEN
|
29-OCT | vs Highland Park | Lost 40-0 |
5-NOV | vs Sanford-Fritch | Lost 39-6 |
27-AUG | vs Memphis | Won 53-12 |
3-SEP | vs Amarillo River Road | Won 37-0 |
10-SEP | vs Perryton | Won 32-14 |
17-SEP | vs Beaver (OK) | Won 13-6 |
24-SEP | OPEN |
OPEN
|
1-OCT | vs Spearman | Won 28-21 |
8-OCT | vs Boy's Ranch | Won 54-0 |
15-OCT | vs Highland Park | Won 53-8 |
22-OCT | vs Sanford-Fritch | Won 49-7 |
29-OCT | vs Panhandle | Won 55-0 |
5-NOV | vs West Texas | Won 45-0 |
Bi-District | vs Childress | Won 53-42 |
Area | vs Post | Won 23-6 |
Regional | vs Jim Ned | Won 32-27 |
State 1/4 Finals | vs Holliday | Won 26-25 |
State Semi-Finals | vs (1) Crawford | Lost 24-13 |
27-AUG | vs Tulia | Lost 21-12 |
3-SEP | vs Friona | Won 28-14 |
10-SEP | vs Amarillo River Road | Lost 21-20 O/T |
17-SEP | vs Gruver | Lost 28-10 |
24-SEP | vs Sanford-Fritch | Won 17-7 |
1-OCT | vs Panhandle | Lost 35-20 |
8-OCT | vs West Texas | Lost 21-13 |
15-OCT | vs Canadian | Lost 53-8 |
22-OCT | vs Spearman | Lost 14-0 |
29-OCT | vs Boy's Ranch | Won 40-0 |
5-NOV | OPEN |
OPEN
|
27-AUG | vs Amarillo River Road | Lost 35-0 |
3-SEP | vs Stratford | Lost 48-36 |
10-SEP | vs Gruver | Won 24-14 |
17-SEP | vs Sunray | Lost 15-10 |
24-SEP | vs Boy's Ranch | Won 49-0 |
1-OCT | vs Highland Park | Won 35-20 |
8-OCT | vs Sanford-Fritch | Won 20-14 O/T |
15-OCT | OPEN |
OPEN
|
22-OCT | vs West Texas | Won 33-12 |
29-OCT | vs Canadian | Lost 55-0 |
5-NOV | vs Spearman | Lost 33-32 |
Bi-District | vs Henrietta | Lost 40-20 |
27-AUG | vs Dalhart | Won 13-7 |
3-SEP | vs Muleshoe | Lost 58-6 |
10-SEP | vs Tulia | Lost 29-7 |
17-SEP | vs Boise City (OK) | Won 34-27 |
24-SEP | vs Highland Park | Lost 17-7 |
1-OCT | OPEN |
OPEN
|
8-OCT | vs Panhandle | Lost 20-14 O/T |
15-OCT | vs West Texas | Won 28-7 |
22-OCT | vs Canadian | Lost 49-7 |
29-OCT | vs Spearman | Lost 24-14 |
5-NOV | vs Boy's Ranch | Won 39-6 |
27-AUG | vs Sunray | Lost 32-13 |
3-SEP | vs White Deer | Won 46-6 |
10-SEP | vs Stratford | Won 37-34 |
17-SEP | vs Texhoma (OK) | Won 53-18 |
24-SEP | vs West Texas | Won 34-14 |
1-OCT | vs Canadian | Lost 28-21 |
8-OCT | OPEN |
OPEN
|
15-OCT | vs Boy's Ranch | Won 61-6 |
22-OCT | vs Highland Park | Won 14-0 |
29-OCT | vs Sanford-Fritch | Won 24-14 |
5-NOV | vs Panhandle | Won 33-32 |
Bi-District | vs Holliday | Lost 35-28 (2-O/T) |
27-AUG | vs Stratford | Lost 28-13 |
3-SEP | vs Turpin (OK) | Lost 38-32 |
10-SEP | vs Childress | Lost 48-0 |
17-SEP | vs Tulia | Lost 51-0 |
24-SEP | vs Spearman | Lost 34-14 |
1-OCT | vs Boy's Ranch | Lost 2-0 (forfeit) |
8-OCT | vs Highland Park | Won 21-13 |
15-OCT | vs Sanford-Fritch | Lost 28-7 |
22-OCT | vs Panhandle | Lost 33-12 |
29-OCT | OPEN |
OPEN
|
5-NOV | vs Canadian | Lost 45-0 |
HENRIETTA |
27-AUG | vs Borger | Won 26-16 |
3-SEP | vs Lockney | Won 30-14 |
10-SEP | vs Stinnett West Texas | Won 48-0 |
17-SEP | vs Iowa Park | Lost 26-14 |
24-SEP | vs Henrietta | Lost 23-20 |
1-OCT | vs Seymour | Won 21-14 |
8-OCT | vs City View | Won 52-14 |
15-OCT | vs Holliday | Lost 14-7 |
22-OCT | vs Electra | Won 41-18 |
29-OCT | vs Olney | Won 32-0 |
5-NOV | OPEN |
OPEN
|
Bi-District | vs Canadian | Lost 53-42 |
27-AUG | vs Prosper | Won 14-12 |
3-SEP | vs Rio Vista | Won 30-0 |
10-SEP | vs Windthorst | Won 17-0 |
17-SEP | vs Nocona | Lost 20-13 |
24-SEP | vs City View | Won 21-6 |
1-OCT | vs Holliday | Lost 27-21 |
8-OCT | OPEN |
OPEN
|
15-OCT | vs Olney | Won 16-7 |
22-OCT | vs Childress | Lost 41-18 |
29-OCT | vs Henrietta | Lost 15-10 |
5-NOV | vs Seymour | Lost 35-31 |
27-AUG | vs Pottsboro | Won 24-7 |
3-SEP | vs Paradise | Won 23-14 |
10-SEP | vs Callisburg | Won 41-15 |
17-SEP | vs Boyd | Lost 46-7 |
24-SEP | vs Childress | Won 23-20 |
1-OCT | OPEN |
OPEN
|
8-OCT | vs Seymour | Won 41-7 |
15-OCT | vs City View | Won 38-12 |
22-OCT | vs Holliday | Won 10-0 |
29-OCT | vs Electra | Won 15-10 |
5-NOV | vs Olney | Won 30-6 |
Bi-District | vs Panhandle | Won 40-20 |
Regional | vs Shallowater | Won 14-6 |
State 1/4 Finals | vs Colorado City | Won 40-7 |
State Semi-Finals | vs (7) Boyd | Lost 32-22 |
28-AUG | vs Archer City | Won 44-0 |
3-SEP | vs Windthorst | Won 22-14 |
10-SEP | vs Merkel | Won 21-14 |
17-SEP | vs Bowie | Lost 31-28 |
24-SEP | OPEN |
OPEN
|
1-OCT | vs Electra | Won 27-21 |
8-OCT | vs Olney | Won 32-0 |
15-OCT | vs Childress | Won 14-7 |
22-OCT | vs Henrietta | Lost 10-0 |
29-OCT | vs Seymour | Won 47-19 |
5-NOV | vs City View | Won 38-6 |
Bi-District | vs Spearman | Won 35-28 (2-O/T) |
Area | vs Lockney | Won 41-21 |
Regional | vs Mason | Won 27-20 |
State 1/4 Finals | vs Canadian | Lost 26-25 |
27-AUG | vs Quanah | Lost 19-18 |
3-SEP | vs Archer City | Won 28-0 |
10-SEP | vs Paradise | Lost 28-0 |
17-SEP | vs Jacksboro | Lost 47-7 |
24-SEP | vs Seymour | Lost 33-30 O/T |
1-OCT | vs City View | Won 28-6 |
8-OCT | vs Holliday | Lost 32-0 |
15-OCT | vs Electra | Lost 16-7 |
22-OCT | OPEN |
OPEN
|
29-OCT | vs Childress | Lost 32-0 |
5-NOV | vs Henrietta | Lost 30-6 |
27-AUG | vs Petrolia | Lost 14-6 |
3-SEP | vs Cisco | Lost 35-14 |
10-SEP | vs Munday | Won 45-9 |
17-SEP | vs Albany | Lost 27-20 |
24-SEP | vs Olney | Won 33-30 O/T |
1-OCT | vs Childress | Lost 21-14 |
8-OCT | vs Henrietta | Lost 41-7 |
15-OCT | OPEN |
OPEN
|
22-OCT | vs City View | Won 20-13 |
29-OCT | vs Holliday | Lost 47-19 |
5-NOV | vs Electra | Won 35-31 |
WICHITA FALLS CITY VIEW MUSTANGS
27-AUG | vs Windthorst | Lost 21-14 (OT) |
3-SEP | vs Quanah | Lost 19-13 |
10-SEP | vs Lindsay | Lost 21-6 |
17-SEP | vs Munday | Won 27-6 |
24-SEP | vs Electra | Lost 21-6 |
1-OCT | vs Olney | Lost 28-6 |
8-OCT | vs Childress | Lost 52-14 |
15-OCT | vs Henrietta | Lost 38-12 |
22-OCT | vs Seymour | Lost 20-13 |
29-OCT | OPEN |
OPEN
|
5-NOV | vs Holliday | Lost 38-6 |